За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

какви бръщолевения? ето виж AdwordsSale предлага такава услуга и то на отлична цена. Така се прави.
а и сравнението ти е най-малкото неуместно. в случая не аз продавам, а купувам и не наркотици, а услуга. и след като съм купувач и плащам на продавача е съвсем очаквано да получа това, което съм платил. А приказката за втория акаунт е пълна глупост - никой, ама никой, който прави адуърдс кампания не спира с първия ваучер. И както вече казах - ваучери ще давам на лично за всеки който иска да пробва рекламата така, тоест да не се набутвас по $4-5 всеки път и да гадае дали Г ще му одобрят акаунта. Но, пак казвам, колегата AdwordsSale, който предлага заредени акаунти много правилно се е ориентирал и предлага наистина стойностна услуга, която е много конкурентна като цена.
А пък ако ти си свикнал да те цакат, това си е твой проблем. Аз не съм.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Абе Кокал...отиди в друг форум и си избивай комплексите там.
ето виж AdwordsSale предлага такава услуга и то на отлична цена. Така се прави.

Колегата AdwordsSale също не предлага гаранция, ти въобще чете ли му темата...Никой неможе да ти даде гаранция вече с Адуордс за чужд сайт.
А пък ако ти си свикнал да те цакат, това си е твой проблем. Аз не съм.

Не съм свикнал да ме цакат...но защо да злобея когато някой е намерил начин да изкарва пари. Купувал съм от хора ваучери и винаги съм бил доволен.
Като си такъв тарикат, дай аз ще ти платя за зареден акаунт в Адуордс...но ми дай гаранция.

Не ти ли е достатъчно че в тази тема от 4 старници всички ти казаха че говориш глупости, един не те защити...ама то на глупак да му обясниш че е глупак е мисия невъзможна.
Ако може модераторите да преместят тази тема в Кошчето..защото изглежда от злобни глупаци няма спасение.

Очаквам с нетърпение поредната ти тъпа реплика:)
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

след като сам не можеш да си осмислиш постовете, от мен ли очакваш да ти намирам логиката?
и не се притеснявай - достатъчно хора пишат на лични, не е нужно да е в темата, че да ти задоволят нуждата от упражнения по гладко четене.
А доколкото помня, точно една твоя реплика копирах от тема на Mvmrk, където и ти търсеше гаранция за активация на акаунт - на предишната страница е - припомни си.
 

Горе