За Българската Азбука - Кирилицата и Путин

Green Bars

Well-Known Member
Видяхте ли този Путин какво е казал, по всички медии е гръмнало.
Че Кирилицата е създадена на македонска земя,
не че не е вярно, но тогава Охрид е бил в българската държава и азбуката е създадена в България.

Ще има доста да се коментира това изказване на Путин
 
А ти какво очакваш с идиоти за политици като бившия президент и политиката, която те прилагат?
 
Последно редактирано:
Видяхте ли този Путин какво е казал, по всички медии е гръмнало.
Че Кирилицата е създадена на македонска земя,
не че не е вярно, но тогава Охрид е бил в българската държава и азбуката е създадена в България.

Ще има доста да се коментира това изказване на Путин
И така да е и да не е, това не е от значение. Защото е тъпо да се търси повод за гордост само в минало свършено време. Народа лесно се зомбира с история и спира да вижда истинската действителност, а вместо това се гордее с нещо към което не въобще по никакъв начин съпричастен.
 
А каза ли как на македонска земя сме ги побеждавали преди 105 години? :) И аз го четох някъде из социалните мрежи, но честно казано ми се видя доста слабо изказване и слабо познаване на историята. Не съм силен и аз по история, дори никак, но това е точно изказване на слабо запознат човек.
 
Не че нещо, ама ако Путин каже, че американския език е създаден на английска земя, надали на някой ще му пука :).

Що си палите патрЕотичните помисли за глупости :).
 
Не че нещо, ама ако Путин каже, че американския език е създаден на английска земя, надали на някой ще му пука :).

Що си палите патрЕотичните помисли за глупости :).
Те такова чудо като "американски език" не съм чувал. Всичкото е английски с вариации в произношението на думите и на някои в правописа. И в действителност английският език е тръгнал точно от английската земя.
И патриоти в България няма, ако някой все още се чуди. Истинските патриоти са си отишли с времето на Левски. Говорим за чиста фактология и се възмущаваме от това колко е неграмотен този, който пише репликите на Путин за подобни изказвания.
 
Като цяло политиците и журналистите честo ръсят глупости, защото не са запознати със темите, за които говоряг.
 
Тук мисля че това си беше целенасочена провокация, а не поради това че не се познава материята
 

Горе