За Лого, награда 100 лева

kpetrov

Well-Known Member
Конкурс за иновативно лого на ФК Барселона, по примера на Ювентус. Наградата е 100 лева. Не се бъзикам.

kpetrov

Well-Known Member
Обявата е сериозна. Краен срок не поставям. Не гарантирам, че и ако въобще някой се включи ще избера победител. Но обявата не е фейк.
Повтарям пак условието, по примера на новото лого на Ювентус. Знам че Барселона има доста "натруфено" лого и е трудно.
Не е задължително да се придържате към него, но трябва да го отразява по някакъв начин.
Кръста задължително трябва да го има под някаква форма.
Както и традиционните цветове на Каталония и на Отбора.

dreambench

Well-Known Member
Обявата е сериозна. Краен срок не поставям. Не гарантирам, че и ако въобще някой се включи ще избера победител.
Обявата ти е несериозна. Това е в пълно противоречие с правилата. Може 5 години да си стои отворен конкурса и да не платиш нищо никога.
Или това е някакъв вид тролизъм / сарказъм и по-глупавите ти се връзваме да ти отговаряме :)

dexter13

New Member
Пич, на такава обява няма да се включи никой в следващите 10 години! Несериозна работа!

kpetrov

Well-Known Member
Уточнил съм. Никой не карам насила. Нито бързам. Ако някой иска да се включи, добре е дошъл. Ако наистина нещо ми хареса ще се плати. Това е. Знам, че 100 лева не е кой знае колко примамлива награда. Ето това са моите условия, честен съм към всички.

P.S. Аз самият съм участвал в конкурси и не толкова заради наградата, а заради опита и пробата.

Последно редактирано:

kpetrov

Well-Known Member
Дай ми 100лв, ако реша да ти направя нещо щи го пратя. Честен съм, това са моите условия. Пиши ми ако си навит.
Ето, всеми тези 100 лева. И дано да си доволен. ОК ли е?

Websolut

Well-Known Member
Честито на победителя и на възложителя!
Хубавото на това лого е, че може на челото да си го лепнеш и където пожелаеш, лошото е, че ще останеш незабележим, но пък никога мяма да се нуждаеш от редизайн, а е и универсално може да го ползваш за няколко бранда.

Честито, много добро за парите си:p

kpetrov

Well-Known Member
Сега, това че нямате визия е друг въпрос. Не ми се правете всички на баш дизайнери:) Знам, че има достатъчно хора който се учат, и няма да им се отрази зле, особено ако имат време да се пробват.
Аз съм участвал в конкурси не толкова заради 100-те/150-те лева а за да се тренирам.
Но, ако не желаете, естествено, ваше право.

Blinky

Owner
Конкурс за иновативно лого на ФК Барселона, по примера на Ювентус. Наградата е 100 лева. Не се бъзикам.
Айде по-сериозно с писането на конкурси или ще се трием. Върни се и си структурирай добре предложението към хората - описание, желания, срокове, и всичко. Разгледай добре други и взаимствай ако е нужно. Иначе ще се принудим да я изтрием.

kpetrov

Well-Known Member
Както решите.
Не знам, добре, под някаква друга форма да е, да не е като конкурс...Дори и да имаше предложения, ако не ми хареса никое, какво...

А относно изискванията - аз ги написах, дадох пример с минималистичното ново лого на Ювентус.

Websolut

Well-Known Member
Това все едно да те наема за някаква работа, а на края ако ми хареса какво си свършил ще ти платя, ако не няма, а през цялото време ще капризнича разбира се -"а може ли това, може ли онова"...

А и не мога да разбера, ти имаш дълъг опит в дизайна, абе направи си го сам или се страхуваш, че няма да ти хареса и няма да си платиш;)

Тая тема е пълен та*ак, аз не знам Блинки какво си е куми толкова, не виждаш ли, че Петров се бъзика или еб**ва е по-точно май:)

kpetrov

Well-Known Member
Това все едно да те наема за някаква работа, а на края ако ми хареса какво си свършил ще ти платя, ако не няма, а през цялото време ще капризнича разбира се -"а може ли това, може ли онова"...

А и не мога да разбера, ти имаш дълъг опит в дизайна, абе направи си го сам или се страхуваш, че няма да ти хареса и няма да си платиш;)

Тая тема е пълен та*ак, аз не знам Блинки какво си е куми толкова, не виждаш ли, че Петров се бъзика или еб**ва е по-точно май:)
Изобщо не се ебавам. Посочих какво търся 2-3 пъти.

Blinky

Owner
Правиш ли се, или не разбираш, че това че си посочил какво искаш не е причината темата ти да е в кофата?
Не само. Няма срокове, няма условия, то това искам лого за 100 лева не е конкурс, а по-скоро търсене на някой да му го направи направо.

Горе