За Лого, награда 100 лева

kpetrov

Well-Known Member
Конкурс за иновативно лого на ФК Барселона, по примера на Ювентус. Наградата е 100 лева. Не се бъзикам.
 
Обявата е сериозна. Краен срок не поставям. Не гарантирам, че и ако въобще някой се включи ще избера победител. Но обявата не е фейк.
Повтарям пак условието, по примера на новото лого на Ювентус. Знам че Барселона има доста "натруфено" лого и е трудно.
Не е задължително да се придържате към него, но трябва да го отразява по някакъв начин.
Кръста задължително трябва да го има под някаква форма.
Както и традиционните цветове на Каталония и на Отбора.
 
Ако гарантираш наградата ще има участници. Копи/пейст онова редче със запознат съм... ала бала :)
 
Обявата е сериозна. Краен срок не поставям. Не гарантирам, че и ако въобще някой се включи ще избера победител.

Обявата ти е несериозна. Това е в пълно противоречие с правилата. Може 5 години да си стои отворен конкурса и да не платиш нищо никога.
Или това е някакъв вид тролизъм / сарказъм и по-глупавите ти се връзваме да ти отговаряме :)
 
Пич, на такава обява няма да се включи никой в следващите 10 години! Несериозна работа!
 
Уточнил съм. Никой не карам насила. Нито бързам. Ако някой иска да се включи, добре е дошъл. Ако наистина нещо ми хареса ще се плати. Това е. Знам, че 100 лева не е кой знае колко примамлива награда. Ето това са моите условия, честен съм към всички.

P.S. Аз самият съм участвал в конкурси и не толкова заради наградата, а заради опита и пробата.
 
Последно редактирано:
Дай ми 100лв, ако реша да ти направя нещо щи го пратя. Честен съм, това са моите условия. Пиши ми ако си навит.
 
Дай ми 100лв, ако реша да ти направя нещо щи го пратя. Честен съм, това са моите условия. Пиши ми ако си навит.
Ето, всеми тези 100 лева. И дано да си доволен. ОК ли е?
 
Да, доволен съм.

Прикачам логото, дано и ти да си доволен. Изглежда точно така както си го представиш.

51UW1849rJL._SX466_.jpg
 
Честито на победителя и на възложителя!
Хубавото на това лого е, че може на челото да си го лепнеш и където пожелаеш, лошото е, че ще останеш незабележим, но пък никога мяма да се нуждаеш от редизайн, а е и универсално може да го ползваш за няколко бранда.

Честито, много добро за парите си:p
 
Сега, това че нямате визия е друг въпрос. Не ми се правете всички на баш дизайнери:) Знам, че има достатъчно хора който се учат, и няма да им се отрази зле, особено ако имат време да се пробват.
Аз съм участвал в конкурси не толкова заради 100-те/150-те лева а за да се тренирам.
Но, ако не желаете, естествено, ваше право.
 
Конкурс за иновативно лого на ФК Барселона, по примера на Ювентус. Наградата е 100 лева. Не се бъзикам.
Айде по-сериозно с писането на конкурси или ще се трием. Върни се и си структурирай добре предложението към хората - описание, желания, срокове, и всичко. Разгледай добре други и взаимствай ако е нужно. Иначе ще се принудим да я изтрием.
 
Както решите.
Не знам, добре, под някаква друга форма да е, да не е като конкурс...Дори и да имаше предложения, ако не ми хареса никое, какво...

А относно изискванията - аз ги написах, дадох пример с минималистичното ново лого на Ювентус.
 
Това все едно да те наема за някаква работа, а на края ако ми хареса какво си свършил ще ти платя, ако не няма, а през цялото време ще капризнича разбира се -"а може ли това, може ли онова"...

А и не мога да разбера, ти имаш дълъг опит в дизайна, абе направи си го сам или се страхуваш, че няма да ти хареса и няма да си платиш;)

Тая тема е пълен та*ак, аз не знам Блинки какво си е куми толкова, не виждаш ли, че Петров се бъзика или еб**ва е по-точно май:)
 
Това все едно да те наема за някаква работа, а на края ако ми хареса какво си свършил ще ти платя, ако не няма, а през цялото време ще капризнича разбира се -"а може ли това, може ли онова"...

А и не мога да разбера, ти имаш дълъг опит в дизайна, абе направи си го сам или се страхуваш, че няма да ти хареса и няма да си платиш;)

Тая тема е пълен та*ак, аз не знам Блинки какво си е куми толкова, не виждаш ли, че Петров се бъзика или еб**ва е по-точно май:)
Изобщо не се ебавам. Посочих какво търся 2-3 пъти.
 
Изобщо не се ебавам. Посочих какво търся 2-3 пъти.

Правиш ли се, или не разбираш, че това че си посочил какво искаш не е причината темата ти да е в кофата?
 
Правиш ли се, или не разбираш, че това че си посочил какво искаш не е причината темата ти да е в кофата?
Не само. Няма срокове, няма условия, то това искам лого за 100 лева не е конкурс, а по-скоро търсене на някой да му го направи направо.
 

Горе