За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Статус
Not open for further replies.
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

аз не съм казал че информацията не е вярна!
явно наистина е било голяма кампания - сигурно бая тарикати са изкарали дивиденти от нея без да дадат и стотинка :wink: - не съм казал че конкретно тези хора са мошеници! просто аз не съм чул за таз кампания преди! а и не обичам работи от типа "на юнашко доверие"...

ако недоработките в сайта са поради припряност и незнание - евала - няма проблеми! но пак повтарям - не е професионално да правиш полу-анонимен сайт за благотворителност - аз не съм длъжен да наемам частни детективи за да проверяват информацията когато има много по-лесни начини - телефонче + контакти + адреси на клиники + имена на материално отговорни + сметки на видно място!

другите методи за проверка не са за всички уши и (както написах по-горе) ще ги споделя с админа при желание от негова страна

пак казвам - не искам никой да си мисли че сайтът е пунта-мара - засега съм неутрален!
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Админът ако зачете тая тема наистина ще се спече дотолкоз и ще повярва на 100% от изписаното дотук, че чак ще вземе да се трогне от драмата for real... Като добавка ще съжали, че е мацнал точно тия банери и дори ще забрави, че ги е избрал щото са били най-големите.
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

save-darina.org се занимава с тази си дейност от няколко години и определено не спада към "пишман-благотворителите", не е сайт, който се е появил преди 1 седмица ... Банера по-горе според мен е добавен с цел статистика и по-скоро попада към социалните реклами на новоизлязлата рекламна мрежа adx.bg - надали ако се появи някой рекламодател, този банер ще продължи да седи там (дано да греша) .
Написах, че има големи паралии във форума заради поста на гангстер - "Дадох и всичките пари дето имах не бяха много към 200лв. " . ;)
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Аз лично не вярвам на нищо подобно и никога не бих дал -сложил и помогнал
За мен всички подобни неща са лъжа и начин за печелене на пари и привличане на вниманието - разбира се за още пари ?

Имал съм срещи с подобни хора знам и кака обикалят с тетрадки да събират, а вечерта си смятат в кръчмата колко са изкарали от балъците.
Виждал съм и фирми които карат хора да обикалят, лъжейки ги че това е редовно и давайки им 20% от оборота.
Знам как се печатат картички уж благотворителни примерно на договор към някой детски дом и 2 000 лева за директорката...
изобщо всякакви подобни...
от много години не съм давал пари
НЯМА И ДА ДАМ ЗА ПОДОБНА ДЕЙНОСТ
ИМА СИ ДЪРЖАВА - ПЛАЩАМЕ И ДАНЪЦИ дори и вие които не плащате - пак плащате.
Като си купите едно мазно гнусно кебапче от пазара пак плащате данъци 5 см по-късо е - тея пет см са за държавата, :)
та за мен всичко това е излишна показност и лицемерие.
както и предаванията по телевизията- пратете смс за еди какво си - има си държава като не се грижи за болните си да я съдят !


Има и много, които лъжат това е така, обаче "amoun" върви някъде да се гръмнеш, хората не са виновни, че си кисел гъзар!!!
 
От: От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

save-darina.org се занимава с тази си дейност от няколко години и определено не спада към "пишман-благотворителите", не е сайт, който се е появил преди 1 седмица ... Банера по-горе според мен е добавен с цел статистика и по-скоро попада към социалните реклами на новоизлязлата рекламна мрежа adx.bg - надали ако се появи някой рекламодател, този банер ще продължи да седи там (дано да греша) .
Написах, че има големи паралии във форума заради поста на гангстер - "Дадох и всичките пари дето имах не бяха много към 200лв. " . ;)

К'во ме заръба сега дожаля ми имах пари дадох. Един път се е случило да ме хване съвестта. Както се казва парите са си мой за каквото си искам ще ги давам. Н'ал тай?:)
 
От: От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Има и много, които лъжат това е така, обаче "amoun" върви някъде да се гръмнеш, хората не са виновни, че си кисел гъзар!!!

Какво лошо има да си кисел гъзар? :shock:
 
От: От: От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Относно "абе знаете ли кой е Иво Апостолов... големи сте паралии хахаха..." - е да, аз съм "паралия" + дал съм много сериозни суми за благотворителност + понятие си нямам кой е Иво Апостолов! (а мисля че и той не знае кой съм аз, освен ако не е ключова фигура в някоя платежна система) Процедурата не верификация в случая я изложих по-горе.
Представа нямам кой си, нито мисля, че е важно. Не мисля, че е важно и аз кой съм и какъв съм.

Не искам да вярваш, да не вярваш и каквото и да е, прецени си сам, но смятам, че е некоректно, да даваш подобни квалификации, когато не си запознат:
явно наистина е било голяма кампания - сигурно бая тарикати са изкарали дивиденти от нея без да дадат и стотинка

Просто не смятам, че е етично.
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Ало, хейтърите....да не си почивате. Кой кой бил....какво ти пука.

Акцията е с благотворителна цел, с което мрежата по никакъв начин не печели. Просто приемете, че някой прави нещо добро. ;) Не искам по никакъв начин да говоря какво и да било, ама когато някой прави нещо добро, е хубаво да му се бъзхитите и после да го храните, защото обратното не е добре. ;)

@AMOUN, ти брато в к'во ли вярваш. :) И да ти кажа честно не е нужно да ми отговаряш. ;)

@ wmdeals, ти колко пари направи днес, че си намерил свободно време да храниш тези, които леко се опитват да помогнат на някой? ;)

"Банера горе ми пречи..." Да ти имам и социалния проблем.... :D
 
Последно редактирано:
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Блинки, така и така май ще почваш с локовете, я сложи един катанец на оная с лайната в нея за правене на пари от качване на клипчета...
 
От: От: От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Какво лошо има да си кисел гъзар? :shock:


ама.. аз не съм киел не съм и гъзар - знаеш ли ко съм забавно 8)
и никога през живота си не съм се правил на гъзар освен като бях на 15-16 години с напукани маратонки и с пет лева в джоба :)

всички покрай мен ме обичат дори и тези които работят за мен

което е голяма рядкост :)

просто съм човек който отдавна е свалил розовите очила и се е научил да чете между редовете ...
аз виждам това което вие не искате да видите...
елементарна квантова физика бре ... :twisted::twisted::twisted:

но пък знаете ли как ви завиждам че си живеете в матрицата :)
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Доста неща видях в тази тема и напълно разбираемо е да има песимисти и поддръжници.
Благородни и благотворителни кампании има много в нета и винаги ще има. Всеки избира, с кого да партнира и кого да поддържа. Реално не може всичките.
Кампаниите на Спаси, дари на..., Уницеф, SOS Детски селища се отдавна популярни и досега се въртят в EasyTrader, а вероятно и в Гугъл. За тях специално, смятам че са читави!
Чест прави на новата рекламна мрежа, че ще подкрепя подобни кампании...

Въпреки всичко тази тема е полезна, защото в "спора се ражда истинската караница...."
 
Първо искам да ви поздравя че успяхте днес да изкарате 14 часа без модератори във форума и да не се скарате стабилно и да има сърдити предния път за 24 часа нямаше и беше мазило :) а ние бяхме зарти с офлайн задачи....

кодовете бяха сложени вчера но нямаше подадена реклама затова не се виждаше дали са центрирани или не днес следобед при тестовото подаване на реклама се е наложило да изтърпите криви банери... но грешката е при нас и поради липсата ни беше коригирана с няколко часа закъснение ...

а колкото до www.save-darina.org ами те са гостували на много медии и са се обеснявали направо не вярвам че сте успяли да ги проуснете и да незнаете за тях

http://vbox7.com/search/?vbox_q=save-darina
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Тя темата доста забавна се получи - за два обикновени банера какви ли не крайни версии се обсъдиха. По едно време единият от собствениците призна, че просто си тествали новата рекламна системка. После пък се реши банерите да бъдат титулувани "правене на добро"... Фън.

Сяко чудо за 3 часа - вече банери няма, време за релакс.
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Вярвам на по-широко рекламирани кампании, където случая се дискутира от много хора и някои от тях поддържат ежедевна връзка със засеганатите. Тези с картички по НДК гледам да ги избягвам, защото са си скамъри...
 
От: От: От: От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

ама.. аз не съм киел не съм и гъзар - знаеш ли ко съм забавно 8)
и никога през живота си не съм се правил на гъзар освен като бях на 15-16 години с напукани маратонки и с пет лева в джоба :)

всички покрай мен ме обичат дори и тези които работят за мен

което е голяма рядкост :)

просто съм човек който отдавна е свалил розовите очила и се е научил да чете между редовете ...
аз виждам това което вие не искате да видите...
елементарна квантова физика бре ... :twisted::twisted::twisted:

но пък знаете ли как ви завиждам че си живеете в матрицата :)

Не не си кисел гъзар вече си станал "вкиснат гъзар". Когато не си запознат с дейността на една организация и колко детски живота е спасила тя, си трай и си живей живота, надявайки се да имаш здрави деца и никога да не ти се налага да опираш до помощтта на такива организации!!!
 
От: За банера новия горе - големия - вярвате ли им ?

Някой знае ли какво стана с благотворителната кампания на Нова ТВ за биг брадър и т.н Аз лично не разбрах какво купиха с тия пари. Не че гледам Нова и затова питам дали някой знае.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе