За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Всички гласували против еврото могат вече да си сложат подписите отзад.
Може вече да затваряте тази тема..
Не, не я затваряйте. Иска ми се да чуя техните ревове и стонове. А и все пак сега следва драмата с това защо така им се случи на Копейките.
 
Всички гласували против еврото могат вече да си сложат подписите отзад.
Може вече да затваряте тази тема..
А като си представям как ги събираха тия мишоци....че и караха някои на сила, на други досаждаха. Дори не съм срещал, и за мое щастие, тяхна агитираща група. Много съм доволен, че така се получи, дано не отнеса хейт.
 
А като си представям как ги събираха тия мишоци..

Имаш тотално болна фантазия, щом така си ги представяш нещата. Положих значителни усилия, за да се подпиша за референдума. Мишок е може би на майка ти сина, поне такива наблюдения имам. ;)

Георги Марков: Може да е всякакъв, но за разлика от голите охлюви тук, е конституционен съдия. Тоест, има малко по-обширни познания относно конституцията на страната ни:

1688631630049.png

И още относно легитимността на тия, които газят конституцията с калните си крака:

1688631721722.png
 
Имаш тотално болна фантазия, щом така си ги представяш нещата. Положих значителни усилия, за да се подпиша за референдума. Мишок е може би на майка ти сина, поне такива наблюдения имам. ;)

Георги Марков: Може да е всякакъв, но за разлика от голите охлюви тук, е конституционен съдия. Тоест, има малко по-обширни познания относно конституцията на страната ни:

Виж файлът 29616

И още относно легитимността на тия, които газят конституцията с калните си крака:

Виж файлът 29617
Отново силно влизане с абсолютна безполезност още в първото изречение. Подписите по ние скромно мнение са на едни много объркани хора. За жалост това е истината. Кажи ми ти кое ще е при теб причината да си запазиш лева? А не просто за да се спори. Добре, отговори защо е незаконен тогава този референдум? Все е попаднал под някой закон, нали? Не знам кой болен, кой не, но моя съвет е адаптирайте се по-бързо, то си престой. Разбира се, ако все още има европейски съюз до тогава. ;)
 
дано не отнеса хейт.

Тази няма как да стане! Съвсем случайно всички русофили са с рев до небесата против еврото. И един въпрос, който не е по темата. Засичал ли си Терзиев във форума? Голям е шанса да е писал някога тук.
 
Не се усещате как затъвате. Искаме демокрация, но не допускаме референдум! Това е абсурдно.
Трябва да има референдум, пък там вече политиците да си вадят опорките и уменията по словоблудство на показа и да се борят за позицията, която защитават.
 
Отново силно влизане с абсолютна безполезност още в първото изречение.
Беше заслужен и реципрочен отговор на твоето изказване, което съм цитирала, за да не се чудиш каква е причината.

Подписите по ние скромно мнение са на едни много объркани хора. За жалост това е истината.
Същото можем да кажем за вас - гъзодавците. И какво печелим с подобни квалификации? Обидните нарицателни не ти дават преднина в спора. Само показват безсилие да изложиш смислени аргументи в защита на тезата си.

Между другото, ти финансист ли си? Защото едни хора, които наричаш ''объркани'' са топ финансисти и имат по-добра квалификация от теб да определят кое е по-доброто за страната ни.

Кажи ми ти кое ще е при теб причината да си запазиш лева?
Най-малкото: избягваме налагането на цифровото евро, което ще отнеме окончателно финансовата свобода на европейците. Точно така, хилете се, понеже ви мързи да се информирате, че това вече е факт. Налагането на лимити в харченето на собствените пари е факт, ама вие си блейте и се надявайте, че ще станете европейци.

Добре, отговори защо е незаконен тогава този референдум?
Тва сериозно ли????

Незаконен е само в болната кратуна на някой плод на инцест. Референдумите са върховно право на хората в ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СТРАНИ. За колониите те са недемократични и особено опасни. Как си, робе?

Все е попаднал под някой закон, нали?
Това, че някой тълкува законите както дяволът евангелието не означава нищо. Тия вашите майкопродавци не оставиха законова и морална норма ненарушена.

Опират се на договора за членство в ЕС, с който се задължаваме на даден етап да се присъединим към зоната. Това обаче противоречи на закона, защото в допитването се касае за датата на присъединяване, а не дали изобщо това да се случи. Тоест, понеже няма залегнали срокове за влизане в зоната, референдумът НЕ ПРОТИВОРЕЧИ на точките, касаещи влезли в сила международни договори.
 
Отново силно влизане с абсолютна безполезност още в първото изречение. Подписите по ние скромно мнение са на едни много объркани хора. За жалост това е истината. Кажи ми ти кое ще е при теб причината да си запазиш лева? А не просто за да се спори. Добре, отговори защо е незаконен тогава този референдум? Все е попаднал под някой закон, нали? Не знам кой болен, кой не, но моя съвет е адаптирайте се по-бързо, то си престой. Разбира се, ако все още има европейски съюз до тогава. ;)
По-същата логика не би трябвало да има проблем да се запази лева :) И сега има така нарените европейски пазари и възможности според някой. Приемането на еврото добавя още една зависимост към държавността и икономиката на България.
 
По-същата логика не би трябвало да има проблем да се запази лева :) И сега има така нарените европейски пазари и възможности според някой. Приемането на еврото добавя още една зависимост към държавността и икономиката на България.
Най-малкото НЕ покриваме критериите за влизане и никога няма да ги покрием. Затова оцъкления педераст лъже, че дефицитът, заложен в бюджета му е 3%, за да отговаря на изискванията. Те и за инфлацията лъжат като цигани, ама не могат да излъжат чак до нужните нива.

8% била, на фона на ново увеличение на тока. Буркан лютеница от 2 на 7 лева - 8% my ass!
 
Не се усещате как затъвате. Искаме демокрация, но не допускаме референдум! Това е абсурдно.
Трябва да има референдум, пък там вече политиците да си вадят опорките и уменията по словоблудство на показа и да се борят за позицията, която защитават.
рефернума не е легитимен и не меже сяко куко с милиони чужду пари да събира подписа за щяло и нещало.
толкоз.
 
рефернума не е легитимен
То не може да си напише името, ама законови основания коментира. Дай точка от закона, която казва, че искането за провеждане на Референдум е нелегитимно???

Получава се така, че хора, получили власт с фалшифи 60 000 гласа потъпкват правото на глас на 600 000. Това е чиста форма на ФАШИЗЪМ!
 
Всички гласували против еврото могат вече да си сложат подписите отзад.
Може вече да затваряте тази тема..
някой пак е станал с гъза на горе ... Президента свиква референдуми , не някаква си комисия в НС.
 
рефернума не е легитимен и не меже сяко куко с милиони чужду пари да събира подписа за щяло и нещало.
толкоз.
Но всяко друго куко с милиони може да контролира парламента и държавата що е в полза на еврото :) тогава сте ОК
 
По-същата логика не би трябвало да има проблем да се запази лева :) И сега има така нарените европейски пазари и възможности според някой. Приемането на еврото добавя още една зависимост към държавността и икономиката на България.
Да, така е. Но познай коя ще стане излишна и коя водеща. А може и още една да вкараме. :) Ей така да има. Връзването е от много време, не е нещи ново. И какво значение има, като нашата икономика е ясна. Ако не сме а друга, сме си загинали вътрешно. Наистина не разбирам в какво точно се сте се фокусирали около това "не искаме еврото".
 
Защото е събран чрез манипулации, насилствено и най вече от лошия матрял.

Малко трудно се дефинира 'лош матрял', ама ако трябва да изберем актуален критерий, вероятно трябва да е ВАКСИНАЦИОННИЯТ СТАТУС!

Неваксиниран: 1 глас
Ваксиниран: 1/2 глас
Бустериран: вотът се игнорира.
 
Да, така е. Но познай коя ще стане излишна и коя водеща. А може и още една да вкараме. :) Ей така да има. Връзването е от много време, не е нещи ново. И какво значение има, като нашата икономика е ясна. Ако не сме а друга, сме си загинали вътрешно. Наистина не разбирам в какво точно се сте се фокусирали около това "не искаме еврото".
Мен лично просто не ме кефи. Пък искам да имам право на избор. Валути, кеш, онлайн и т.н. каквото ми е кеф когато ми е кеф.
 
Защото е събран чрез манипулации, насилствено и най вече от лошия матрял.
отново доказа изключителната си некомпетентност и тъпота! Ма ти биеш по точки на идиотизъм Радо+Леверидж+Куриоса взети заедно....
 
Не се усещате как затъвате. Искаме демокрация, но не допускаме референдум! Това е абсурдно.
Трябва да има референдум, пък там вече политиците да си вадят опорките и уменията по словоблудство на показа и да се борят за позицията, която защитават.
Не си прав според мен.
 

Горе