За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Преди точно 100 години са се случвали същите неща у нас и въоръжени конфликти по света :)

Двама с качулки пребиха с палки кандидат-кмет на созополското село Зидарово


Всички знаем какво е последвало и накрая все пак е имало 45 години просперитет. Дерзайте евроробски гъзолизци имате малко време преди лайното да удари вентилатора.
 
Последно редактирано:
Знаеш какво казва Слимарата.... куче дето много лае, не хапе, нали бе бате? Та и този въздухар. Пълен демидж.
Ми, гледам се засягате значи е право в целта ;) Всички знаем, че от истината боли. А на вас май ви пари доста на дупетата 😆😆😆
 
Последно редактирано:
Ми, гледам се засягате значи е право в целта ;) Всички знаем, че от истината боли. А на вас май ви пари доста на дупетата 😆😆😆
Лаеш, брат, нищо повече. И пълни глупости бълваш. Чак ми става жал за теб. Каква истина пък точни ти ще ни пуснеш тук? :D :D :D
 
Има лЕ абонатЕ на виваком??? Честито европейци, вие сте част от поредния стрес-тест. ;)

Системата се разработва с европейско финансиране от края на 2022 г., като целта ѝ е да известява гражданите по телефона за аварии, бедствия или военни атаки.


п.с. доста неприятно изживяване, мога да кажа. Е, не съм тръгвала да бягам като некои по-лабилни, но бях в състояние "what the fuck???'' около минута.

Единственият начин да се спре ужасния звук беше чрез натискане на "ок", при което почваш да се чудиш на какво си се закачил, давайки съгласие? Не-правителството се насира ежедневно. Вчерашното насиране беше ''стрес-тест".
 
Най-якото е, че имат опция за тип съобщение - дали да е пробно, информационно, за липсващ човек, или за екстремни заплахи (нападение, буря, земетресение, наводнение), а са го пуснали като нормално съобщение.
За такава дебилщина говорим.
Опцията за пробни bg-alert съобщения ми е спряна от преди, точно за да не подскачам по никое време (или по време на среща да ми се разпищи телефона) някой ден и ей го на - нашите хайвани пуснаха до няколко милиона човека редовно съобщение с текст "тест тест".
 
Лаеш, брат, нищо повече. И пълни глупости бълваш. Чак ми става жал за теб. Каква истина пък точни ти ще ни пуснеш тук? :D :D :D
Засягате се, видимо. Значи все пак има файда. Вашите истини всеки ден живота ги оборва. После както ибиконовено ще се плачка. Но стига ме до: Късно е либе за китка, вече те онодих ;)
 
а са го пуснали като нормално съобщение.
Дефинирай ''нормално". :)

Не беше нормално съобщение. То дори не беше съобщение. Изведнъж телефонът ти започва да вие на умряло и не можеш да го спреш. На екрана пише "bg-alert" и "test-test". Еединственият начин да спреш неприятния звук е да кликнеш на "ок", което пък създава още повече тревоги.

На хората, които оперират с големи суми през телефона, едва ли им е било много комфортно, след като са натиснали ок. :)
 
Аз не се стреснах като ми го изписа, но леко се разтревожих, когато след 30 секунди ми звъннаха трима души едновременно :)
 
Аз не се стреснах като ми го изписа,
Как реагира? В смисъл, опита ли да го спреш и по какъв начин?
 
Има лЕ абонатЕ на виваком??? Честито европейци, вие сте част от поредния стрес-тест. ;)




п.с. доста неприятно изживяване, мога да кажа. Е, не съм тръгвала да бягам като некои по-лабилни, но бях в състояние "what the fuck???'' около минута.

Единственият начин да се спре ужасния звук беше чрез натискане на "ок", при което почваш да се чудиш на какво си се закачил, давайки съгласие? Не-правителството се насира ежедневно. Вчерашното насиране беше ''стрес-тест".
По неприятно е в Русия да си жив щит и да не ги такова за човешкия живот, демек дори не им е минавало през акъла за SMS-и и други анонси. Там плюс минус няколко стотици хиляди, все тази. А и технологично още не знаят какво е SMS. :)
 
Аз не се стреснах като ми го изписа, но леко се разтревожих, когато след 30 секунди ми звъннаха трима души едновременно :)
Стряскат се бавноразвиващите, другите се забавляваме и от части радваме, че някой нещо прави в тази насока.

Засягате се, видимо. Значи все пак има файда. Вашите истини всеки ден живота ги оборва. После както ибиконовено ще се плачка. Но стига ме до: Късно е либе за китка, вече те онодих ;)
Тряга ти се мускула между двете бузи на седалищните ти части. В Северна Курея също имат много инстини, може би като на Путлер, дето им обяснява колко велики са и какъв напредък има по техните ширини. :D
 
Как реагира? В смисъл, опита ли да го спреш и по какъв начин?
Как точно се стряскаш от тестов SMS? :) На сайта им график с дата за тестове.


Само където не са решили за нужно да отбележат и вчера като дата. Да не говорим, че дори и никъде не го анонсираха. Сега поне вече знаме.

 
По неприятно е в Русия да си жив щит и да не ги такова за човешкия живот, демек дори не им е минавало през акъла за SMS-и и други анонси. Там плюс минус няколко стотици хиляди, все тази. А и технологично още не знаят какво е SMS. :)
А бе че си тотал щета е ясно, ама поне не се излагай като кифладжия. Точно след една минута в гугъл : от 2015 година лицензи на мобилни оператори се издават само, ако поемат задължение да сътрудничат с МЧС. Оставям те на @NovaPS да те разкатава с повече подробности :D
 

Горе