За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Сергей Викторович - дипломат №1 в света

Виж файлът 31368
Тая откачалка верно по цял ден седи и рефрешва страницата на руското посолство. Баси промития орк.
За жалост ние не го правим на Американското или на Сорос или там което ви плува в кухите глави, че ни влияе.
 
Не можем да правим много неща, и от едно време не сме могли и сега не можем,
Не може баща ти да прави нормални деца, очевиидно.

Всеки може да произвежда лекарства - ние имахме отлична фармацефтична индустрия, но ни избутаха от софрата. Тия глупости, дето си ги надрънкал, си ги пускай на ремайдера на лично, да не ти се смеят нормалните хора.
 
по цял ден седи и рефрешва страницата на руското посолство.
Боже, колко си кух! Рефрешва ти се умственото замъгляване. Просто съм им последвала фейсбук страницата и ми излиза във фийда. Вероятно не си чул, че има такава опция.
 
Боже, колко си кух! Рефрешва ти се умственото замъгляване. Просто съм им последвала фейсбук страницата и ми излиза във фийда. Вероятно не си чул, че има такава опция.
Не знам кой е умствено замъглен, но почти не съм виждал ден без скриншот от теб от тази пропаганда от там. Тази опция е яка, особено като всичко за което си се събскрайбнала да ти пълни фида е руска шитня. ;)
 
Не може баща ти да прави нормални деца, очевиидно.

Всеки може да произвежда лекарства - ние имахме отлична фармацефтична индустрия, но ни избутаха от софрата. Тия глупости, дето си ги надрънкал, си ги пускай на ремайдера на лично, да не ти се смеят нормалните хора.
Щото твоя може и виждаме резултата. :D

Били са я избутали. Да бе верно ли. Хахаха, и как се случи процеса точно? Защото Домусчиев си е още доста в играта. :D И не само, снабдява световните компании с химия, излизащи от заводите в Разград. Ааа, чакай, то нямаме заводи. :D
 
Щото твоя може и виждаме резултата. :D

Ама ти нали беше убеден че помагането на Украйна ше ни доближи до Западна Европа... а виж какво стана - пратихме бтр-и, кинти, сложихме такси на преминаващия руски газ (с което съсипахме руската икономика), отрязахме ръката на украинския войник... а те даже в Шенген не ни пускат!?
:rolleyes:

Единственото дето преминава безпрепятствено през Шенгенските граници е... руският газ! :D

Explain plz.
 
Така ли? Явно не съм разбрал, че съм бил убеден в това. Странно.
Свери си часовника, вървим към преминаване. Случайно скоро да си гледал или чел новини някъде? Нидерландия са Ок. Австрия се дърпа. За газа, всеки който както си го направи.
 
Демек цяла 1 година люта борба с Путин водим, а не сме мръднали и сант налево(запад)?!

Поне безплатна партида бустери да беше пратила Урсула,
или барем няколко тира с банани от Полша за празниците? :rolleyes:
 
Свери си часовника, вървим към преминаване
В небитието.

Санкциите работят, ама срещу Европа. Иначе ЕС е много хубаво нещо. Мммуцка е!


Рецесията в Германия на фона на 5% ръст на икономиката в Русия


 
Абе вие орките и мутрофанова - какво дирите у фейсбуука? Това не е ИЗТОЧНО ПРАВОСЛАВНО! Какви са тези ценности, пропагандирате в американски платформи? Не може да бъде, що не във vk?

Кога ви изнася, са най-лошите, ама там киснете да си пускате лайната и да серете по цял ден? Що така?
 
Вече са го казвали утрепките, че ще се клеят на майка русия,
Тоя клей аз не го знам. По принцип не се кълна в нищо.

ако русия ни нападне.
Кога се очаква? По предварителни данни да знам за кога да замесвам погачата... Ти се готви за новия народен съд. Ще се излъчва пряко в сащ-ските платформи, та да могат да гледат и у Мозамбик и Уганда.
 
Пълни глупости няма върнати самолети на Русия. В периода 96-96 се водят преговори със Сухой да се направи бартер една ескадрила МИГ-23 да бъде заменена с СУ-25 но... познай кой забранява.

През 1998 са сукратени четоро авиозбази: Габравноца, Балчик, Узунджово, Щръклево а 1/3 от наличната техника консервирана. Отстаналото бъз, бъз....

Нарязани са ракети,танкове, бронетранспортьори и самолети на три подразделения на БГ армията до 2001 година.

Армията ни е редуцирана. Преди НАТО според анализите на ЦРУ, в средата на 80те мобилизационният капацитет на страната ни е над 2 млн. мъже.

Ракетите потеглят към полигона Змейово, наборната армия е заменена с професионална, а щатът малко по малко е свит до 34 хил. души – почти като след Ньойския договор.

В края на миналия век започва т.нар. “тотална реформа” в армията, така на 29-ти март 2004-та, денят, в който България официално става член на НАТО, армията ни разполага с 1 720 танка; общо над 2600 БТР-и, ракети Р-300 Елбрус, Р-400. Близо 70 хил. души са в редовете на войската ни към онзи момент, но от тях скоро след това остават 51 хил. Към 2010-та те вече са 34 500. Към края на миналата година бройката вече е около 29 хил. души, а Министерство на отбраната се кани да съкрати още.

За състоянието на военната ни техника пък няма смисъл да коментираме. Танковете са около 160, 15 изтребителя МиГ-29, от които 3 учебно бойни, още 16 Су-25, от които летят само няколко бройки. Имаме и 6 учебни самолета РС-9. Всички МиГ-21 пък вече са спрени от полети като силно износени и са на съхранение. И докато в публичното пространство се дискутира какво да правим – да купуваме самолети втора употреба (какви и откъде) или да модернизираме МиГ-овете (и в коя държава), накрая може да се окаже, че вече въздушна флотилия нямаме.

Малко нарязани морски съдове или оставени да се разпаднат сами :) 2 ескадрени миноносци, 3 стражеви кораба, 4 подводници, 6 ракетни катера, 6 торпедни катера, 12 преследвача на подводници....


Лека нощ :)
 
да ти се порадва старата душица малко

Прав си, душицата ми е много стара - милиони инкарнации ме направиха толкова мъдра и добра в настоящото ми физическо въплъщение. :)
 
@$INeed$ От национални предатели какво друго може да очакваш? Вече са го казвали утрепките, че ще се клеят на майка русия, ако русия ни нападне.
Да. Националисти майка...веят руски знамена на български национален празник. Никоя друга държава не го прави, но тук е така, защото са примири и истински национален дух извира от задните им части. Шибани подлоги, човек. И ни е писнало цялата затъвация като нация да е заради тях, но нищо....скоро като се врътнат няколко поколения, ще се прочистим от този тумор.
 
скоро като се врътнат няколко поколения, ще се прочистим от този тумор.
Чие поколение? Електоратът на ПП и ДБ като цяло нямат поколение и едва ли ще имат. Това са предимно индивиди с флуидна полова принадлежност, служители в ИТ фирмички, и разни simps дето не излизат от нета. Имат съвсем други приоритети в живота, като да се сражават с Путин, Тръмп, и глобалното затопляне 😁

Да не говорим че повечето са двойно и тройно бустерирани и не се знае докога ще изкарат и те горките.

Остава само да разчиташ на поколението на ДПС :D
Те вече верно ще ни пречистят.
 
Заради такива новини нийдчо си мисли, че живее в прогресираща държава.......

България се превръща в епицентър на интересни бизнес процеси на Балканите и входна точка за различни платформи и иновации в областта на електронната търговия.

Предстоящото през април 2024 г. събитие Balkan eCommerce Summit, което има амбицията да събере на едно място над 2000 експерти, бизнеси и инвеститори в сектора на електронната търговия от Балканския полуостров и Западна Европа. Това е мястото, където българският бизнес може да срещне бъдещите си партньори от региона.
 
Ама ти нали беше убеден че помагането на Украйна ше ни доближи до Западна Европа... а виж какво стана - пратихме бтр-и, кинти, сложихме такси на преминаващия руски газ (с което съсипахме руската икономика), отрязахме ръката на украинския войник... а те даже в Шенген не ни пускат!?
:rolleyes:

Единственото дето преминава безпрепятствено през Шенгенските граници е... руският газ! :D

Explain plz.

Ае и аз мислих, че вече сме дали своя принос за пролетното настъпление и освобождаването на Крим..., а те още ги умуват..

 
Чие поколение? Електоратът на ПП и ДБ като цяло нямат поколение и едва ли ще имат. Това са предимно индивиди с флуидна полова принадлежност, служители в ИТ фирмички, и разни simps дето не излизат от нета. Имат съвсем други приоритети в живота, като да се сражават с Путин, Тръмп, и глобалното затопляне 😁

Да не говорим че повечето са двойно и тройно бустерирани и не се знае докога ще изкарат и те горките.

Остава само да разчиташ на поколението на ДПС :D
Те вече верно ще ни пречистят.
Не му разбивай мечтите... Скоро Кокорчовците и Х. И побеждават Русия, и ставаме най-могъщата държава, даже хамериканците ще ни козируват 👌😁
 

Горе