Да, глупакоооооо, Европа ти е набила маслото по магазините. Нищо, важно е, че ги разбираш нещата. Време е за буркани аплодисменти и от другите зеленчуци от твоя отбор. Тъпи сте на гъз.Виж файлът 36669
Продължава да ми е европейско. Според нашите европеизирани макаци в евробско няма корупция, няма измами, няма схеми те са чисти като детски сълзи....
Ало, имбецила провери хубаво конкретно това за контрола на курса. Напълно е възможно и икономическо издържано. Има няколко начина. Разбира се само ако държавата не е нагъзена към ес и европизираните макаци са в зоопарка в Белене.