За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 43 60.6%
  • Против

    Votes: 29 40.8%

  • Общо гласове
    71
3687.jpg
Продължава да ми е европейско. Според нашите европеизирани макаци в евробско няма корупция, няма измами, няма схеми те са чисти като детски сълзи....
 
Виж файлът 36669
Продължава да ми е европейско. Според нашите европеизирани макаци в евробско няма корупция, няма измами, няма схеми те са чисти като детски сълзи....
Да, глупакоооооо, Европа ти е набила маслото по магазините. Нищо, важно е, че ги разбираш нещата. Време е за буркани аплодисменти и от другите зеленчуци от твоя отбор. Тъпи сте на гъз.

Като си почнал обвини Европа за буцата на тестисите си....оп, исторически погледнато май СССР е виновен.... нищо, избери друго, недъзи да искаш при теб. ;)
 
Човекът как да трейдва сега? :D

Виж файлът 36670
Ало, имбецила провери хубаво конкретно това за контрола на курса. Напълно е възможно и икономическо издържано. Има няколко начина. Разбира се само ако държавата не е нагъзена към ес и европизираните макаци са в зоопарка в Белене.
 

Горе