За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 43 60.6%
  • Против

    Votes: 29 40.8%

  • Общо гласове
    71
3687.jpg
Продължава да ми е европейско. Според нашите европеизирани макаци в евробско няма корупция, няма измами, няма схеми те са чисти като детски сълзи....
 
Виж файлът 36669
Продължава да ми е европейско. Според нашите европеизирани макаци в евробско няма корупция, няма измами, няма схеми те са чисти като детски сълзи....
Да, глупакоооооо, Европа ти е набила маслото по магазините. Нищо, важно е, че ги разбираш нещата. Време е за буркани аплодисменти и от другите зеленчуци от твоя отбор. Тъпи сте на гъз.

Като си почнал обвини Европа за буцата на тестисите си....оп, исторически погледнато май СССР е виновен.... нищо, избери друго, недъзи да искаш при теб. ;)
 
Човекът как да трейдва сега? :D

Виж файлът 36670
Ало, имбецила провери хубаво конкретно това за контрола на курса. Напълно е възможно и икономическо издържано. Има няколко начина. Разбира се само ако държавата не е нагъзена към ес и европизираните макаци са в зоопарка в Белене.
 
Ало, имбецила провери хубаво конкретно това за контрола на курса. Напълно е възможно и икономическо издържано. Има няколко начина. Разбира се само ако държавата не е нагъзена към ес и европизираните макаци са в зоопарка в Белене.
Икономически инвалиде. Взеха на хората спрента. Ходи си на работа, не се занимавай със сложните теми като форекс и бизнес.
Да ти мажат дилдото от 9 до 5, остави ги тези неща на разбиращите. Виж, ако решиш - присъедини се към групичката овални мозъци във фейса и си подмятайте смешки. ;)
 
За двуклетъчните амеби, със силна носталгия към руския ботуш пак да им е отзад и мразещи всичко, с което се обслужват всеки ден. Да си знаят. :)

724073058_122124317943223022_1536718548123615954_n.jpg

@Krumov, некадърник, пусни пак някой "релевантен" линк за лошата Европа. Да се посмеем тук всичко отново, а твоите отборни маймуни да подскачат щастливо около прогнилата ти личност.
 
За двуклетъчните амеби, със силна носталгия към руския ботуш пак да им е отзад и мразещи всичко, с което се обслужват всеки ден. Да си знаят. :)

Виж файлът 36673

@Krumov, некадърник, пусни пак някой "релевантен" линк за лошата Европа. Да се посмеем тук всичко отново, а твоите отборни маймуни да подскачат щастливо около прогнилата ти личност.
Като опция ABS започва да се предлага в края на 80-те години, като става много популярен основно високия клас автомобили. Основно Mercedes-Benz (S-Class). Понеже не разбираш и от елементарна физика и инерция на телата да те светна, че няма никакво значение какъв клас безопасност има колата когато удара със скорост над 80 км. Мозъка и доста вътрешни органи стават на пюре, но ти няма какво да се притесняваш в главата ти отдавна няма нищо. Единствената качествена система за сигурност на автомобил е нормлане водач. От друга страна кефи, че дебилите харесвате "сигурни" автомобили.

Променят организацията на движението в София заради Деня на Независимостта на САЩ


Променя се организацията на движението в София заради отбелязването на Деня на Независимостта на САЩ, съобщиха от пресцентъра на Столична община

От 7:00 ч. до 24:00 ч. на 1 юли 2026 г. се забраняват престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите, обслужващи мероприятието, както следва: по ул. "Козяк" в участъка между ул. "Елин връх" и бул. "Никола Вапцаров", по ул. "Алея проф. д-р Желязко Христов" в участъка между бул. "Никола Вапцаров” и ул. "Козяк" и по ул. "Елиезер Папо" до УМБАЛ "Лозенец".
Забранява се движението на пътни превозни средства от 16:00 ч. до 24.00 ч. на 1 юли 2026 г. по ул. "Козяк” в участъка между ул. "Елин връх” и бул. "Никола Вапцаров”, по ул. "Алея проф. д-р Желязко Христов” в участъка между бул. "Никола Вапцаров” и ул. ,"Козяк” и по ул. "Елиезер Папо" до УМБАЛ "Лозенец" , с изключение на пътни превозни средства, осъществяващи достъп до болница "Лозенец" при необходимост и по преценка на отдел "Пътна полиция" към Столичната дирекция на вътрешните работи.


Искам сега някой нещастен боклук да ми обясни за руското влияние и руския контрол в България.
 
Икономически инвалиде. Взеха на хората спрента. Ходи си на работа, не се занимавай със сложните теми като форекс и бизнес.
Да ти мажат дилдото от 9 до 5, остави ги тези неща на разбиращите. Виж, ако решиш - присъедини се към групичката овални мозъци във фейса и си подмятайте смешки. ;)
Човече, едно време Гьобелс като Министър на пропагандата не се и надявал, че след 80 години ще е създател на нов човешки вид. Хомо пропагандикус - Абажур Ненужников. Лесен за манипулации, мозъка му работи основно с мемета в картинки и кратки тесктове поради придобитите с течение на времето дислексия и личностно разтройство. Често има и случай на клозетно-фекален фетиш и някаква остра форма хомосексуална обсесия. Мисля да говоря с една позната психоложка да и предложа товя случай за книга ще станем богати...
 
Човече, едно време Гьобелс като Министър на пропагандата не се и надявал, че след 80 години ще е създател на нов човешки вид. Хомо пропагандикус - Абажур Ненужников. Лесен за манипулации, мозъка му работи основно с мемета в картинки и кратки тесктове поради придобитите с течение на времето дислексия и личностно разтройство. Често има и случай на клозетно-фекален фетиш и някаква остра форма хомосексуална обсесия. Мисля да говоря с една позната психоложка да и предложа товя случай за книга ще станем богати...
Глупако, какви глупости пишеш. Поредните.
Мозъкът ни работи добре, меметата ги пускаме за да стигнем до по-простите като теб. Сбита информация за ограничени мозъци. Набийте си го в кухите глави ти и и другата "интелегенция" на форума, симпатизирайки на твоя отбор. ;)

Предложи на някой негър в метрото в Англия да ти плаща за това, че се ползва всеки ден. Другото не го мисли. ;)

А предния ти пост е толкова релеванетен към темата, че пак ще го пропусна. Очаквам и други "по темата" диарии от теб.
 
3730.jpg
а преди 2-3 месеца умствено изостаналите тук се радваха 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Виж файлът 36675
а преди 2-3 месеца умствено изостаналите тук се радваха 🤣🤣🤣🤣🤣
Дай им време. :) Като останат назад от съседите си, което върви и без проблеми.
То и тук още не може да се отървем от соц. носталгиците, но някак издрапваме. ;) И на тия ще им дойде скоро акъла в главата.
 

Горе