За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

  • ГЕБР

    Votes: 22 29.3%
  • БСП

    Votes: 6 8.0%
  • ДПС

    Votes: 1 1.3%
  • СДС

    Votes: 2 2.7%
  • ДСБ

    Votes: 8 10.7%
  • НДСВ

    Votes: 1 1.3%
  • АТАКА

    Votes: 10 13.3%
  • Национал-демократическа (Новата партия на Димитър Стоянов)

    Votes: 0 0.0%
  • ГОРД (Новата Партия на Слави Бинев)

    Votes: 0 0.0%
  • "България на Гражданите" (Евентуална партия на Меглена Кунева)

    Votes: 7 9.3%
  • ВМРО

    Votes: 0 0.0%
  • Зелените

    Votes: 3 4.0%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Няма да Гласувам

    Votes: 15 20.0%

  • Общо гласове
    75
От: Re: От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

То само това да беше комичното. :) Смях навсякъде. Май ще съм пасив тези избори. Нещо ми писна от всичко. :)

Ще дойдеш в нашата партия на негласуващите май - ще откриеш правилният път. :D
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Малко анализ:
Тема за кого ще гласувате: отворена преди 9 дни; гласували 47; протестен вот 25%.
Тема за червените картони: отворена преди 4 дни; гласували 58; протестен вот 67%.
:?
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Сега прочетох, че Жорж Ганчев ще се връща в политиката с "Национално патриотично обединение". Предлагам да го добавим в анкетата:) Може някой да иска да гласува за него. Поне ще ни забавлява по време на предзборната кампания:)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

АТАКА втора политическа сила:)

Не си прав. Втората политическа сила са негласуващите, т.е аукциона на гласове :) Който даде повече, той ги взима. Ако Атака беше втора политическа сила, ехеее... Мечта :) Няма как комунистите да отслабнат толкова бързо, а да не говорим, че електората на ДПС се "размножава" с всеки изминал ден... Между другото, винаги съм се чудил как може да има българи в ДПС? Даже преди време една колежка във ФБ искаше гласове за някаква снимка и като прочетох "Най-хубава двойка на младежкото ДПС" и останах като гръмнат. Дали ще ѝ дам вот, а? :D Всеки имал избор, каза тя. Да бе, все едно? ДПС не е избор, ДПС е черна орисия :lol:
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Абе че Атака как ще се консолидира за изборите, вече са история. Макар че трябва има такава националиситческа партия, в такива политическо/икономиески катаклизми от последите години само някой националист, ще спаси положението, лошото че ако го спаси после се изражда в диктакт, макар че като гледам тука само с диктакт ще се оправим - не диктата на бойко и ко с различните цветове от парламента а някой дето е про народа
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Абе че Атака как ще се консолидира за изборите, вече са история. Макар че трябва има такава националиситческа партия, в такива политическо/икономиески катаклизми от последите години само някой националист, ще спаси положението, лошото че ако го спаси после се изражда в диктакт, макар че като гледам тука само с диктакт ще се оправим - не диктата на бойко и ко с различните цветове от парламента а някой дето е про народа

И аз от доста време насам изказвам такова мнение - само националист може да направи нещо положително. Лошото е, че крайни националисти много бързо може да развалят външни връзки :/ Споделям и мнението за диктат.
 
ГЕРБ и "Няма да гласувам" водят убедително класацията. Дано да има разместване, но все така ще си продължи и за допълнение искам тук, за да не отварям нова тема, да каже, че се готви нещо интересно:

Започна подписка за референдум за гласуването в интернет

Това би поразчупило %-тите горе. :) Дано го направят, ще е поле улеснение за някои, и в последно време и за мен. :)
 
От: Re: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

ГЕРБ и "Няма да гласувам" водят убедително класацията. Дано да има разместване, но все така ще си продължи и за допълнение искам тук, за да не отварям нова тема, да каже, че се готви нещо интересно:

Започна подписка за референдум за гласуването в интернет

Това би поразчупило %-тите горе. :) Дано го направят, ще е поле улеснение за някои, и в последно време и за мен. :)

Аз съм ЗА ! Така ще се обезмисли и купуването и продаването на гласовете, отделно че е и по лесно вместо да се чака по опашките. Ще удари малко в кръста туристическите автобусни фирми идващи от Турция към Кърджали, също и месарниците понеже джанговците ( манговците ) няма да могат да хапват пържолки и кебабчета. :)
 
" В подкрепа на подписката може да се използват и определени за целта формуляри, качени на страниците на инициативния комитет neo-bg.org, пояснява Екатерина Маркова."

А кога се очаква да "заработи" този сайт? Не става ясно ...
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Така, аз най-вероятно ще гласувам за Зелените, макар и те да не заслужават моя глас, но са най-малкото зло.
Аз не знам кой толкова ще гласува за ГЕРБ, щом до сега не са прогледнали това управление колко е зле, нямам думи ...

А за електронното гласуване, мен ме е страх че тогава тотално ще се подменя вота. Сега пак се прави, но тогава вече ще е мазалат.
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Абе да се направи задължителното гласуване, това с ел без ел не е проблем, с него без него резултатите са манипулират
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

От доста време заобикалям тази тема с мисълта че долу горе подозирам резултата, но останах изумен. Знам че има няколко върли Гербаджии тука, но като цяло смятах, че членовете на този форум не могат да бъдат заблудени от тези театри които ни ги играят от сутрин до вечер по телевизиите и сайтовете. Просто мислех че нивото е друго...
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Хаха, в сайтове дето влизам са последния бастион, там няма яко политчески БГ ПР :D, ама те и сайтове са западни, така че ПР е западен :D
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Просто мислех че нивото е друго...

Ама най-ги обичам е такива псевдо-интелектуалски изказвания :)

Знаеш ли по какво се различават глупците от хората, които наистина имат нещо в главата? Значи първите много обичат да се правят на умни, но понеже реално им е празна главата, та само се крият зад твърдения от сорта "аз съм твърде умен за да говоря с тебе".
Докато интелигентните хора могат не просто да се аргументират, ами да го направят така, че дори най-тъпия да разбере и да се съгласи. Та а познай сега твоето изказване ужким на човек с високо ниво в коя от двете категории попада? :)

Обясни за кого трябва да гласуваме, щом не е за ББ и кой е тоя, дето може да свърши по-добра работа? Па ако кажеш и защо мислиш така, цена няма да имаш :)

Щото иначе просто се затвърждава мнението, че резултата в анкетата е такъв, именно защото интелектуалното ниво на пишещите тук е сравнително високо :) Което се потвърждава и на всички избори - като изнесат данните интелигентните как са гласували и простите как са гласували.
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

И аз съм в графата няма да гласувам ...
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Ще си позволя да открадна една картинка, постната от колегата Harkon в друга тема:
401163_328249230560151_112061315512278_1005495_1031498207_n.jpg
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

А какво мислите за НФСБ (партията на Валери Симеонов и СКАТ)? Нещо не я виждам в анкетата :)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Плачевни резултати! Най големите проценти за ГРОБ и след тях са НЯМА ДА ГЛАСУВАМ. Ами хубаво тогава! После някои хора да не се оплакват защо нямали работа, и защо тока го вдигали през 4 месеца с по 10 %, задължителни санирания с принудителни кредити, и защо нямали право да си продават имота ако не плащали осигуровки и прочие. Господ да пази България!
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Ама недейте да гласувате. Защо ви е да се разкарвате. ;)
Докато пестите ценния половин час, през заветния ден се изсипват със самосвалите циганори и турци да гласуват за ДПС.

Ако ще ме управлява тюфлек предпочитам да е българин. А не да гледам все повече и по-разпростиращи се шалварести митинги ;)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Таз картинка е като за тази тема май:

422240_369535983066029_100000288923317_1406386_275034558_n.jpg
 

Горе