За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Та, за колко пари?


  • Общо гласове
    67

bgkulinar

Well-Known Member
За колко пари мислите, че продадох diabetesinsight.com? Не го приемайте като фукане, просто искам да кажа, че от покупкко продажба на домейни може да се печели.
 
и не е фукане бате просто се радвам че го направи да си имаме интересна тема :) ясно че се печели особено ако имаш нещо добро за чужбина за бг са нереални такива цени а и тук освени членуване имаме и родове което прави още четири версии на един домейн свободни иначе ще кажа хиледарка да си му е взел защото е хубав за брандиране а може и петичка ама ме е страх да го предположа но като други домейни в нишата заети е нормално да е скъп

аз затова събирам брандабъл домеинс а не сео защото сето не са толкова скъпи
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Залагам в средата, 500, но наистина ми е интересно :)
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

1000$ :) да видим кой ще познае ;)
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Дрaсни едно лс, че ми е любопитно сеа. ... :D
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

и на мен ми е любопитно. Също така ще кажеш ли от къде го купи и къде го продаде
 
предполагам го е купил от аукцоина на годеди като изтичащ бгкулинара е истински майстор в намирането на такива домейни :) и го е продал пак

а защо предположих хиляда ами разгледах какво премиум се продава с diabetes там и за тези пари трябва да саго клъвнали бързо :) защото е хубав колкото тези от 2-3 к ама щеше да му сенложи да чака за тези пари


DiabetesCenters.com
$3,060.00*
DiabetesChart.com
$1,788.00*
DiabetesDepot.com
$2,688.00*
DiabetesDialog.com
$588.00*
DiabetesFix.com
788.00*
DiabetesGoals.com
$3,988.00*
DiabetesGuru.com
$1,188.00*
DiabetesHomePage.com
$955.00*
DiabetesInfoSite.com
$1,088.00*
 
Blinky братле за $500 със сигурност са го клъвнали на момента хиляда е разумно за бърза продажба $100 е много малко даже за нет домейн които е за сео не за брандиране
 
после ни упрекват защо винаги ви говорим за чуждия пазар и хербал хелт нишата в частност ами правим го защото ви се променя реалноста и си мислите че от сайтове се печели малко както е масовият в бг случай с бг сайтове и така сами си вкарвате филма и се подценявате а българите можем да оптимизираме за чужбина и да изкарваме пари от там и не е трудно а парите са много по истински... как и да е и чакаме отговор от бгкулинар а после ще ви оставя сами да си вадите изводите....
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Carnation, coolice, delta_force, irgnet, tiger13, Viko познаха. Продадох го за хиляда. А, ето как стана. Преди време търсех някакви хелт домейни и попаднах на този. Беше дропнат и го взем за 7.5$ (с купон от татенцата), не беше от търг.

Миналата седмица получих запитване от годадди дали имам интерес да продам домейна (те имат такава посредническа услуга). Можех да избера Да или Не. Ако изберях Да, нищо не губех. Затова кликнах на него. И ми се отвори оферта $400 долара. Може да си представите - печалба от 392,5 за няколко месеца. Обаче след малко брейнсторминг с Руми, реших да котраоферирам. Важното беше да дам цена, която да не ги откаже и предложих 1500. След няколко часа ми върнаха нова оферта за 1000 и реших да приема.

Разбира се, ако бях дал примерно 2500, можеше да го спазаря и за повече пари, но можеше и да не се стигне до сделка и затова реших да не рискувам. Като махнем комисионната на татенцата 10% и данъкът, който трябва да платя 10% и цената за закупуване, остават 803 долара, което не е никак лошо.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

туловете не са верни явно ........
така както го описа бгкулинар излиза , че може още веднъж да се продаде домейна със същата печалба
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

entwickler, благодаря ти.

така както го описа бгкулинар излиза , че може още веднъж да се продаде домейна със същата печалба
Извинявай, не те разбрах.
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

бгкулинар честито за сделката :)
за пръв път ли продаваш домейн с такава печалба

ами имах пред вид , че този който е купил от теб домейна може също да го продаде нали ...за 1800 например
излиза , че не е невъзможно ...просто супер надъхващо звучи всичко :)
 
Последно редактирано:
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Мерси. С такава голяма печалба - да, за пръв път.

Може и да го продаде, но мисля, че не е купен за спекулации, а за брандинг, както каза coolice.
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Carnation, coolice, delta_force, irgnet, tiger13, Viko познаха. Продадох го за хиляда.

Брей, гледай как познавам работите, шестото ми чувство за тея неща никога не ме лъже :)
Не съм се допитвал до никакви тулове и т.н. простотии, @bgkulinar честита печалба :D
 
От: За колко мислите, че продадох diabetesinsight.com?

Честито и дай боже още доста такива страхотни сделки.
 

Горе