Търся: За коша!

Един човек е вече намерен. Остават още 4 вакантни места.

На въпросите: Какъв е форумът, какви мнения да се пишат, през колко време и т.н.... ще отговоря така?! Форумът е за покупко-продажба на сайтове, домейни и др. Предлагане на услуги и работа, гестблогинг, Социални мрежи, Офтопик и пр.

Не се налага да пишете под диктовка и час, а да изразявате вашето лично мнение по определена тема, както ѝ да съставяте такава, свързана с вълнуващи Вас въпроси, предлагане и търсене на услуги, работа и т.н.

За хората, които пишат със "златни" букви, моля да не ми пишат и предлагат оферти от сорта на 1-1,5 лв на мнение, защото няма как да стане! Не съм чак толкова богат, надявам се да ме разберете правилно! Благодаря!
 
Драги Колеги,
Намерил съм вече 2-ма човека и ми трябват още 3-ма. Нека новите кандидати, да имат поне малко познания по термините "Домейн" и "Сайт". Преди всичко форумът е за покупко-продажба на домейни и сайтове и на второ място за всичко останало...

Малки уточнения към новите кандидати:

1. Да пишат грамотно
2. Да контактуват с мен тук на ЛС, а не по имейл или скайп
3. Да не превръщат личното ми пространство в пазар
4. Да имат профил създаден, най-рано преди 1 месец
5. Приоритет в писането им да бъде, всичко свързано с домейни, сайтове и бизнес

Колеги, засега форумът е чисто "паразитен" и не дава никакви приходи, което свежда бюджета ми относно него, като строго ограничен! За целта да не си губим времето взаимно, поставям твърда ценова ставка: 100 мнения и теми (общо) = 10.00 лв . Зная, че някои от Вас ще ме упрекнат, че е малко... но това са ми възможностите за този проект. Надявам се да проявите разбиране!

Плащане чрез PayPal, ePay.bg и Банкова сметка!

Очаквам Вашите кандидатури! Хубав ден!
 
Последно редактирано:
Потърсете ме, ако имате желание за форума, пиша прекрасно, креативно и грамотно. Работя онлайн отдавна, 5 500 статии, личен блог и ...още...
 
Здравейте Колеги,
Мога да приема още 2-3 човека, но държа материята " Домейни и сайтове" да им е напълно позната и да могат да пишат на тази тема във форума!


Малки уточнения към новите кандидати:

1. Да пишат грамотно
2. Да контактуват с мен тук на ЛС, а не по имейл или скайп
3. Да не превръщат личното ми пространство в пазар
4. Да имат профил създаден, най-рано преди 1 месец
5. Приоритет в писането им да бъде, всичко свързано с домейни, сайтове и бизнес

Колеги, засега форумът е чисто "паразитен" и не дава никакви приходи, което свежда бюджета ми относно него, като строго ограничен! За целта да не си губим времето взаимно, поставям твърда ценова ставка: 100 мнения и теми (общо) = 10.00 лв . Зная, че някои от Вас ще ме упрекнат, че е малко... но това са ми възможностите за този проект. Надявам се да проявите разбиране!

Плащане чрез PayPal, ePay.bg и Банкова сметка!

Очаквам Вашите кандидатури! Хубав ден!
 
Уточни минимална дължина на мненията, за да нямаш абсолютно излишни като "аз също", "супер", "браво, пич" и други подобни. Колкото до цената - цената си е цена, който иска започва, който не иска - подминава обявата и толкоз.

Може ли да хвърля едно око на форума ако нямаш нищо против.

Успех с проекта!
 
Уточни минимална дължина на мненията, за да нямаш абсолютно излишни като "аз също", "супер", "браво, пич" и други подобни. Колкото до цената - цената си е цена, който иска започва, който не иска - подминава обявата и толкоз.

Може ли да хвърля едно око на форума ако нямаш нищо против.

Успех с проекта!
Здравейте,
Пратих Ви на ЛС поисканото. Разбира се, че мнения от 1-2 думи, би било недостойно да се пишат. Аз ще ги призная и платя, защото не съм дребнав, но дотук!...
 
Съгласен съм да работим заедно.
Малко портофлио: http://biznesforum.bg/members/beautyfear.229/ ; http://biznesforum.bg/members/firstclassvirtualoffice.180/
И двете регистрации са мои.
За потвърждаване на казано, връзка с администратора на форума: http://biznesforum.bg/members/iisark.1/

Здравей,
Максимум още 2 души мога да приема, но държа кандидатите да са запознати с материята на покупко-продажбата на домейни и сайтове!
Благодаря!
 
Здравей,
Максимум още 2 души мога да приема, но държа кандидатите да са запознати с материята на покупко-продажбата на домейни и сайтове!
Благодаря!
Да действаме тогава. Предоставил съм ти информация, чрез която разбираш всичко.
 
Да действаме тогава. Предоставил съм ти информация, чрез която разбираш всичко.

Здравей,
Съжалявам но не разбирам, какво точно се изисква от мен? Моля, пиши с повече подробности на ЛС. Трябва само да те уведомя, че не споделям "бартерни" сделки! Благодаря!

Т.е. ако искаш да пишеш в моя форум срещу заплащане - става, но ако си мислиш, че за да пишеш в моя форум, а аз да пиша в твоя, не мога да се съглася, тъй като не разполагам с никакво свободно време... Мисля, че ме разбираш напълно?! Хубав ден!
 
Здравей,
Съжалявам но не разбирам, какво точно се изисква от мен? Моля, пиши с повече подробности на ЛС. Трябва само да те уведомя, че не споделям "бартерни" сделки! Благодаря!

Т.е. ако искаш да пишеш в моя форум срещу заплащане - става, но ако си мислиш, че за да пишеш в моя форум, а аз да пиша в твоя, не мога да се съглася, тъй като не разполагам с никакво свободно време... Мисля, че ме разбираш напълно?! Хубав ден!
Не си разбрал правило. Готов съм да пиша. Дадох ти портфолио и контакт на друг човек, който ми плаща и е доволен от мен.
 
Не си разбрал правило. Готов съм да пиша. Дадох ти портфолио и контакт на друг човек, който ми плаща и е доволен от мен.
Няма значение! Ако искаш да пишеш си погледни в пощата. Правиш 100-чка и ми пишеш да плащам. Хубава вечер!
 
Само да добавя, че @magnit е изключително коректен и може да му се има доверие! Очакваме нови потребители във форума.
 
Само да добавя, че @magnit е изключително коректен и може да му се има доверие! Очакваме нови потребители във форума.
Благодаря, Приятелю! Ти също си много коректен и препоръчвам на колегите да работят с теб! Хубава вечер!
 
Колегата е изключително коректен и точен. След свършената работа, получих възнаграждението си минути след като си го бях поискал. Адмирации.
 

Горе