За мишките и апартаментИти...

Дискусията в 'Политика' стартирана от biaaro, Март 25, 2019.

1. Marina_gt

Marina_gt New Member

Рег.:
    Апр 12, 2019
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    И при 20 и 50 % избирателна активност, те ще си пеят песничките, които си знаят. А иначе - обещанията им са само докато спечелят изборите, след това - опъвай каиша.

2. Leverage

Leverage Active Member

Рег.:
    Юли 3, 2015
    Съобщения:
    417
    Харесвания:
    100
    Точки:
    43

Как ще ги стигнем с Тодор Колев...Ще минат БСП и ДПС взети заедно след още 149 мандата. Сарайте на Доган на черноморието за 15 млн.

3. EliaCapaccio

EliaCapaccio Well-Known Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    699
    Харесвания:
    336
    Точки:
    63
    Евала на Доган. Който може да играе системата, заслужава, деба, да си харчи парите и да живее във палат.

4. biaaro

biaaro Well-Known Member

Рег.:
    Май 27, 2008
    Съобщения:
    2,779
    Харесвания:
    741
    Точки:
    113
    Място:
    в кюпа
    Да бе, не ме гледай мене, виж другите... Много тъпа герберска мантра, за съжаление фаща дикиш винаги :)

5. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,400
    Харесвания:
    686
    Точки:
    113
    В мазето на къщата ми има мишка си е устроила хралупа и реално погледнато това е нейния апартаминт. Още малко ще я потърпя и ще се наложи да й поискам оставката:)

6. biaaro

biaaro Well-Known Member

Рег.:
    Май 27, 2008
    Съобщения:
    2,779
    Харесвания:
    741
    Точки:
    113
    Място:
    в кюпа
    Не съм търсил специално, просто сега ми излезе във фейсбук това и смятам да го оставя тук, че да го видиш и да си помислиш, дали не са ги задминали. Не само са ги задминали, ами и доста са надградили :) Плащат си именията с евро пари! За какво да дават от тея под дюшека...

Обърни внимание от какво ниво са участниците в схемата... какво става на по-високите позиции, не е истина просто.

https://www.mediapool.bg/chastna-vi...-zam-ministar-manolev-otricha-news292122.html

7. zoomaniak

zoomaniak Well-Known Member

Рег.:
    Февру 4, 2011
    Съобщения:
    1,066
    Харесвания:
    276
    Точки:
    83
    Приатели.... ключаря от филма Матрицата ви дава достъп до много тайни.

Днес за 50 лв ме постригаха и ми махнаха брадата...

В кварталната фризиорска бакалия.

Отначало ми заявиха, че с брада на работят.

Цената е 12 лв за подстрижка... казах:

- Ето ви 50 лв. Вземете ми намалете и брадата.

- Добре..........................

Всичко е пари. За съжаление...

8. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    2,169
    Харесвания:
    458
    Точки:
    83
    Професия:
    CEO
    Място:
    Някъде там
    Баси патрона...

9. zoomaniak

zoomaniak Well-Known Member

Рег.:
    Февру 4, 2011
    Съобщения:
    1,066
    Харесвания:
    276
    Точки:
    83
    Единствено с пари не можеш да купиш светец... това е човек отказал се от човешкото.... отдал се е на бога.

Всички дето търкат билетчета и казват:

- Сега съм много по-щастлив не осъзнават ролята на Дявола. Заради това никога не играя тото или лотария. Моят татко обожаваше бинго....

Милият имаше лаф:

- Не ми давай акъл - дай ми пари.

Преживял съм какво ли не.... но от един ментор запомних:

- Лесното е от дявола.
    - Трудното е от бога.

Иван Диков харесва това.
  10. Zdravko.Kapanov

Zdravko.Kapanov Active Member

Рег.:
    Май 20, 2014
    Съобщения:
    420
    Харесвания:
    53
    Точки:
    28
    Борисов готов да подпомогне реставрацията на "Нотр Дам"

България има изключителни реставратори и живописци, сподели премиерът
    Сутринта на нашия посланик в Париж му предадох да предаде на президента Макрон и на нашите колеги там освен, че съжаляваме и скърбим за тази светиня, каквато е "Нотр Дам", че сме готови и за подпомагане, както и финансово, но на първо място България да предложи, защото има изключителни реставратори и живописци

11. desoe

desoe Active Member

Рег.:
    Дек 4, 2015
    Съобщения:
    117
    Харесвания:
    104
    Точки:
    43
    Професия:
    Editor / Copywriter
    Място:
    Sofia
    GP Group ще изпратиме.

12. biaaro

biaaro Well-Known Member

Рег.:
    Май 27, 2008
    Съобщения:
    2,779
    Харесвания:
    741
    Точки:
    113
    Място:
    в кюпа
    Ква е тая драма не мога да си обясня аз, голяма работа... Макрон да се обади на китайците, ще му я дигнат за 3 дена абсолютно същата... Десетки години щели да възстановява, милиарди евро трябвали, ебаси... ще кажеш, че извънземните са я строили! Пак храна за масите...

nandibandi харесва това.
  13. iliqnktz

iliqnktz Active Member

Рег.:
    Юли 7, 2010
    Съобщения:
    372
    Харесвания:
    143
    Точки:
    43
    https://www.marica.bg/restavraciqta-na-notr-dam-mozhe-da-otneme-30-40-godini-Article-202867.html

Ето тук например се споменават 30-40 години. :D

Тия хора са тотално изтряскали, ама честно направо са тотал щета, някоя тъпа чалмия е запалила пожара, 1000% убеден съм в това, но никой не смее да го каже, особено в гетото наречено Франция.

И какво се получава, вместо с тия пари да вдигнат Нотр Дам 3 пъти по-голяма от преди, та тези, които са запалили пожара и сега се радват, да вземат да пукнат от яд, поне мъничко мускули да покажат на тая сган франсетата, те ще правят всичко 1:1 с оригинала и защо? Защото е част от историята, и ето тук дами и господа се вижда, че днешната много "напреднала" цивилизация не произвежда абсолютно нищо, освен боклук. Всичко е римейк на вече направеното, а за бъдещите поколения оставяме само тонове пластмаса и оголени полета, над които някога са се издигали вековни гори.

Да не говорим, че явно в днешно време да се строят църкви е отживелица и просто сега им се налага, но имам чувството, че преди Коледа ще пламне още някоя катедрала пак случайно..

slavchev харесва това.
  14. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,081
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
  15. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,400
    Харесвания:
    686
    Точки:
    113
    Тук са много по добре, поне не се женят още за кучетата си.

16. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,081
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Ако не ми пречат, нямам против пред това да кравата от хората, честно работещи. :) Ако ще и тъпири да водят по нощни авантюри. :)

17. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,877
    Харесвания:
    688
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Проблема е че системата е така направена, че все едни и същи си идват на власт.
    Нали не се заблуждавате, че има разлика между всички свине в парламента, само може би това, че са слуги на различни големи сили.

При сегашната система как да изберем свестни хора, а дори и да изберем по някаква случайност системата ще ги смачка, ако един краде и другите трябва да крадът.

Един италиянски журналист и писател сега не си спомням името беше казал: "всяка държава има мафия, но в България мафията си има държава" нещи от този род.
    Това обяснява, защо няма никой в затвора:), така, че няма какво да се заблуждаваме.

Последно редактирано: Май 20, 2019
  18. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,495
    Харесвания:
    2,081
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Да, и не става по-добре. Пищят хората, ама те комунистите не знам си какво, не знам защо, после дойде и демокрацията, сега тия псевдо управляващи и какво. Като теглиш чертата, на практика нещата не стават по-добре. ;)

То е ясно, че е мафиотска паплач. Но и още по-лошото е, че са ги избирали с конкурс. Без никакви морални, човешки и безскрупулни принципи. И за това всеки се прави каквото иска. Всяко звено е слабо - от здравеоопазването, като минеш през спорта, и стигнеш чак то правосъдието. И няма да се получат нещата може би още много дълго време. Ще гледаме само сеир, клепане, издънка след издънка и куриози, на които щя ни се присмива целия свят.

19. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,877
    Харесвания:
    688
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Виж, че им спускат задачи отгоре и те се ръфат като гладни кучета, топат се взаимно здраво.

20. $INeed$

$INeed$ Well-Known Member

Рег.:
    Март 10, 2007
    Съобщения:
    2,593
    Харесвания:
    265
    Точки:
    83
    Тя едната Меркел за кинти сдуха цял континент, ти мислиш, че тук няма да се продадат за да съсипят тази държавица. Никой не се кефи на държава с такава история и народ, преживял толкова много и оцелял. За някой това си е заплаха от всякъде. А нека ми обясняват некви държавици с история по 500 години, че са спасителите на света и пръскат мир де стъпят. Така, че тенденцията е да се слагат хора, на които интереса им е само един - пари и власт, като на тези, които им дърпат конците е да държат държавата в пълна мизерия, страх, несигурност и отчаяние. И успяват тия изроди. Само, че в историята влизам само успелите и подпринеслите, другите ще ги ядат червеите като всички останали, никой с нищо няма да е запомнил съществуването на някой от нашите политици....а не е като да не са имали шанс да се докажат. Но явно предпочитат живота на отрепки и безгръбначни.

И съм го казвал не веднъж - човек за да направи истински неща за света, трябва да надрасне над посредственото и елементарното, осъзнавайки какъв е смисъл на всичко. Но за жалост като им гледам астропитетските муцуни, няма такива и в това и предишните правителства. За жалост май няма да има и в следващите.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice