Предлагам: За онлайн магазини на "OpenCart"

От: За онлайн магазини на "OpenCart"

За Стан мога да кажа само истински професионалист и много сериозен човек.
Препоръчвам с две ръце.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Страхотен колега и потребител на форума.Човека е страшно точен и приятен за работа.Знае как да си върши работата момчето бързо точно и качествено върши нещата.Удоволствие е да се работи с човек като него :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

ПРЕПОРЪЧВАМ. Коректен и точен. Комуникацията е много приятна всичко стана много бързо и точно както исках :)
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Мерси много на колегата,CTAH.Препоръчвам услугите му помогна ми много с един модул :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Горещо препоръчвам на всички мъчещи се сами да открият "топлата вода" първо да се допитат до услугите на професионалист, защото излиза много по-евтино от където и да го погледнеш. Аз се обърнах към СТАН и останах много доволна от професионализма му, освен всичко, което беше уговорено да фиксира, той ми даде и много други безценни съвети, които ми спестиха време и ми спечелиха нови клиенти.

Твоя сайт на СТАН ти довери и продажбите си повиши ! :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Не мога да пиша ЛС все още, изпратих запитване на посочения имейл. Поздрави :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Препорьчвам, свьрши си работата както исках, преводи, модули и тн. доволен сам бьрзо и ефективно!:beer:
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Изключителен, професионалист! Няма да навлизам в подробности за извършената от него работа, просто ще кажа че ако го познавах по-рано щеше да ми спести много време и усилия в търсене на проблеми, които той реши, буквално за минути. За него специално важи правилото "Ако имаш килограм брашно дай го на майстор да ти опече Хляб".
Пиша този пост, защото в последно време, все попадам на "специалисти" - да се видиш в чудо :) А СТАН не е от тях и е от малкото коректни и точни хора които останаха. Искам и в тази тема да ти Благодаря СТАН
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Много точен! Работи бързо и качествено. Препоръчвам го!
Даже не знам как ме изтърпя... :D
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

И аз се възползвах от услугите на СТАН. Каквото и да напиша ще е малко, но ще се опитам с две изречения да обясня какво да очаквате. Рядко в реалния бизнес съществува понятие "бързо и качествено", но работата на СТАН отговаря на 100% и на двете. Човекът е супер професионалист, а цените му са много ниски за това, което получавате.
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Препоръчвам колегата,
коректен и точен професионалист. И най-важното - завсяка моя идея в опънкарт имаше решение с подходящият модул!
Рядкост е вече да се срещнат хора в този бранш да са толкова сериозни и да се отнасят с нужното внимание и търпение към клиента!
Препоръчвам с две ръце. :D
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Абсолютен профисионалист! Изключително коректен и точен. Много бърз и експедитивен. Отлична комуникация. Абе за всички които изобщо имат нужда от OpenCart човек, не се колебайте това е вашия човек! И ако се чудите за цените... ще останите приятно изненадани от народните му цени.
Респект Стан! :|
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Много съм благодарна за помощта от СТАН !!! С негова помощ нещата се случват и то бързо!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Отскоро имам онлайн магазин на "OpenCart" и понеже имах големи затруднения с дизайна, допълнителните модули, СЕО и т.н., започнах да търся в Гугъл български специалисти по Опънкарт. Тогава попаднах на този сайт и по-конкретно на Стан, който изключително бързо се справи с моите проблеми и дори надмина очакванията ми. Винаги е насреща, когато имам нужда от нещо за доизкусуряване. Много горещо го препоръчвам, ако искате да имате бързо и качествено завършен проект!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Понеже въпросите са ми повечко ги зададох на и-мейла. Благодаря!
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Много добри отзиви и от мен.
Препоръчвам!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Освен , че ми инсталира всичко , което искам , добави и други яки модули. и това се случва в 1 през нощта , и ако това не е човек , който си обича работата !!!
Супер , за мен лично си е цяло щастие , че попаднах на негоо .
Благодаря
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе