Предлагам: За онлайн магазини на "OpenCart"

От: За онлайн магазини на "OpenCart"

И аз да се запиша в списъка с доволни клиенти на Стан. Изключителен професионалист, перфектна комуникация и изключително изгодна цена. Препоръчвам го с 2 ръце. :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Изключително съм доволен от колегата направи ми супер сайт и съм много доволен, отговори и реализира всеки един въпрос и желание. Препоръчвам
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Перфектно свършена работа, за пореден път работя със СТАН и съм на 101% доволен!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Някъде бях чела едно мнение че Стан е бог на онлайн магазините и нищо по опенкарт не може да му се опре. Скоро имах възможност лично да се убедя в това и се оказа, че тези думи никак не са преувеличени. Невероятен професионалист, отзивчив и с бърз отговор на всеки проблем! Успя за кратко време да отплепи нашия магазин от дъното и да му вдъхне живот, което за нас беше мисия невъзможна. Благодаря ти за всичко, което направи. Железен си!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

СТАН е най-добрият ! ЕВАЛА ! Просто е удоволствие да се работи с този човек ! Помага, показва, обяснява, винаги поема капризите на клиента присърце. Просто страхотен !
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Много съм доволен от свършената работа на Стан, с нова оптимизирана тема съм и българско меню. Възможност за СЕО оптимизации и още много екстри. Отличен специалист, който препоръчвам и гаранция ще останете много доволни! Благодаря Стан :beer:
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

От няколко години работя със СТАН и мога да кажа, че е станал още по-добър в работата си! Отново свършихме перфектна работа, повече от очакваното се получи отново! Че и за няколко часа....

На който му трябва разбирач на опенкарт, това е човека!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Изключителен професионалист, много коректен и работи на изключително народни цени, а качеството на изключително високо ниво :) Препоръчвам на всеки който иска, не просто онлайн магазин, а онлайн магазин КОЙТО ПРОДАВА, да не се чуди, а да се свързва с колегата СТАН ! АДМИРАЦИИ !
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Наскоро СТАН завърши един проект за онлайн магазин "до ключ". Може да се разчина на него от самото начало - съвет коя платформа да използвате, до финалните щрихи за правилното донастройване. Изключително точен и бързо работещ. Няма само да направи само това което искате, а ще ви помогне с идеи и опит как да го направите по-добре така, че онлайн магазина да изпълни главната си цел - да продава.

Препоръчвам го на всеки, който иска да се занимава с това.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Здравейте! Преди време решихме да направим онлайн магазин и се обърнахме към една фирма, която се занимаваше с подобни начинания. Цял "екип" работи над онлайн магазина за месец+. "Обръснаха" ни една сериозна сумичка и ми предадоха полуготов и полупреведен магазин, с които аз започнах да се занимавам.

След година страдания започнах да се замислям за преработка на сайта и попаднах на СТАН, който съвсем случайно ми беше съгражданин. Много разбран и земен човек. Професионалист. Имах няколко списъка с изисквания към новия сайт - СТАН покри всички точки. След 4 пъти по-кратък срок от посочения горе, получихме един завършен, конкурентен и функциониращ онлайн магазин. Изчистен код, 500% по-бърз от предния, отлично SEO. Даже днес забелязах, че съм дръпнал доста позиции нагоре в SERP. Сайт на световно ниво.

Поздравления за отличната работа!

Не правете моята грешка с първия магазин! Искате да продавате онлайн ? - Better call СТАН the MAN!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Здравейте, приятели!

Виждам, че коментирате СТАН. Ще Ви разкажа за моя личен опит с него. Преди година имах "онлайн магазин"(или поне така си мислех) Случайно открих СТАН и той много бързо, адекватно и компетентно изгради целия ми онлайн магазин, който днес е страхотен. Освен изграждането на магазина човек може да разчита и на подръжка, която е изключително важна в днешните динамични времена. СИЛНО препоръчвам СТАН, като професионалист, който ще изгради Вашия онлайн бизнес и винаги е насреща за съвет. Да живее СТАН! :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Изключително ефективна и бърза работа! Благодарение на големия му опит се сдобих безплатно с доста платени модули, за които иначе щях да плащам луди пари. За изключително кратко време инсталира и настрои магазина - нещо с което другите "експерти" от форума се занимаваха с часове... Определено НАЙ-ДОБРИЯТ НА ТЕМА ОПЪНКАРТ!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Здравейте,
Понеже съм с нова регистрация и не мога да пращам ЛС още, бихте ли се свързали с мен на лично...Имам един сайт на Open cart. Благодаря
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Здрасти NVK
Добре дошъл при нас. Благодаря за доверието.

Когато още нямаш достатъчно съобщения да пишеш лично ...
може да се възползваш от други средства за връзка с мен .
Контактите ми ги има в първия пост:

За контакти:
ЛС
скайп: Stiv.raider
Тел: 0988718391
емайл: [email protected]

Здравейте,
Понеже съм с нова регистрация и не мога да пращам ЛС още, бихте ли се свързали с мен на лично...Имам един сайт на Open cart. Благодаря
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Днес за първи път се възползвах от услугите на СТАН и съм изключително доволен! Справи се с проблема за по-малко от 10 мин. ПРЕПОРЪЧВАМ!!!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Цени за работещ магазин минималнr дай
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Цени за работещ магазин минималнr дай

Само дори една инсталация на Опънкарт става работещ магазин.
Зависи колко "работещ" искаш да бъде ...
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Под работещ имах предвид гугълски работещ
Не ми отговаряй, разбрах това, което ми трябва
 

Горе