За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Защо упрекваш народния съд на комунистите, след като напълно подкрепяш саморазправата в правова държава? Много лошо, как всички медии показват само едната страна и са предубедени, всичките и гости са настроени против атака и ако неутрален човек гледа, просто няма как да разбере истината.
Спасяване и безопасно изнасяне няма - лампите се гасят и след 10 секунди ги изкарват като кучета, къде го има това депутат да бъде изкаран с главата напред като че ли е най-големия престъпник и наркотрафикант. Така ли се осигурява безопазно излизане? За жена му няма какво да коментирам, срам и позор за полицията, всичко говори за поръчка и начин да бъде подигран и унижен. Трябваше тълпата да разпръснат, защото не знам как се събраха за 20-тина минути 200 тина протестиращи, а има информация кои са ги събирали - протестна мрежа и онзи бобо халваджиян са пращали съобщения и призиви във фейсбуук да ходят да търсят сметка на Волен.
https://www.youtube.com/watch?v=BIar-axFINo

Тоест Волен влиза сам да си търси боя при студентите и накрая излиза , че друг му е виновен ? Мен защо не ме бута полицията , защо не ме удари някой снощи ? Теб също нали ? Каква е причината все на Волен да се случват тия неприятности ?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

http://www.ataka.tv/видео/кой-поръча-побоя-над-сидеров-26-10-2015-г-c13441.html
тук може да видиш в началото, че няма никаква провокация. Първите 3 минути е всичко как започва - къде видя провокацията и кой ти каза, че Волен е ходил да бие някой? Кой ти го каза това и къде го прочете?
Причината е, че АТАКА е единствената опозиция в тая държава, а целия скандал беше ескалиран благодарение на освирепялата тълпа, която беше доведена + смешното отразяване на медиите + бруталността на полицията
 
От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

http://www.ataka.tv/видео/кой-поръча-побоя-над-сидеров-26-10-2015-г-c13441.html
тук може да видиш в началото, че няма никаква провокация. Първите 3 минути е всичко как започва - къде видя провокацията и кой ти каза, че Волен е ходил да бие някой? Кой ти го каза това и къде го прочете?
Причината е, че АТАКА е единствената опозиция в тая държава, а целия скандал беше ескалиран благодарение на освирепялата тълпа, която беше доведена + смешното отразяване на медиите + бруталността на полицията
За преглед си човек.
 
От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

http://www.ataka.tv/видео/кой-поръча-побоя-над-сидеров-26-10-2015-г-c13441.html
тук може да видиш в началото, че няма никаква провокация. Първите 3 минути е всичко как започва - къде видя провокацията и кой ти каза, че Волен е ходил да бие някой? Кой ти го каза това и къде го прочете?
Причината е, че АТАКА е единствената опозиция в тая държава, а целия скандал беше ескалиран благодарение на освирепялата тълпа, която беше доведена + смешното отразяване на медиите + бруталността на полицията

Ремайнде излагаш се вече! Волен САМ отива при студентите да прави скандал - после друг му бил виновен ??? Пак те питам - теб защо не те набиха ? Мен защо не ме набиха ? Щото имаме малко мозък и съзнание как да се държиш нормално , за разлика от Воленчо.

Провокация е да отиде народен представител с имунитет някъде и да си търси правата като хулиган! Точно това направи Волен.
 
От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Защо упрекваш народния съд на комунистите, след като напълно подкрепяш саморазправата в правова държава? Много лошо, как всички медии показват само едната страна и са предубедени, всичките и гости са настроени против атака и ако неутрален човек гледа, просто няма как да разбере истината.
Спасяване и безопасно изнасяне няма - лампите се гасят и след 10 секунди ги изкарват като кучета, къде го има това депутат да бъде изкаран с главата напред като че ли е най-големия престъпник и наркотрафикант. Така ли се осигурява безопазно излизане? За жена му няма какво да коментирам, срам и позор за полицията, всичко говори за поръчка и начин да бъде подигран и унижен. Трябваше тълпата да разпръснат, защото не знам как се събраха за 20-тина минути 200 тина протестиращи, а има информация кои са ги събирали - протестна мрежа и онзи бобо халваджиян са пращали съобщения и призиви във фейсбуук да ходят да търсят сметка на Волен.
https://www.youtube.com/watch?v=BIar-axFINo
Чакай си опорните точки от белият пудел, че почна много се бъркаш - виж в гугъл какво е това нещо "народен съд" и народната любов или тълпата!
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Банко, защо си отключил темата? Вчера я беше заключил след репорта на Uphero - форумът за такива циркаджийски арени ли ще се ползва?

Форумът ми харесва и го следя. Но тези политически агитации и провокации не ме кефят. С отключването на темата ме караш да се замислям - познаваме се и сега ме изненадваш. Да поощряваш неразумните изяви на политик, който предизвиква САМО скандали не е готино. Ако предприемаческия дух е само параван, за да се гонят главно "опорни точки", дай да го изясняваме и да не се чудя. И ще преценя доколко да ползвам форума за в бъдеще.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Не мен ми е интересно, дали феновете на златката, които искат военна мобилизация, връщане на казармата и тн. дали знаят, че идола им е отървал казармата, защото имал проблеми с очите. После пък изведнъж оздравява и става фотограф. :) Този ли ще ви води революцията?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Банко, защо си отключил темата? Вчера я беше заключил след репорта на Uphero - форумът за такива циркаджийски арени ли ще се ползва?

Форумът ми харесва и го следя. Но тези политически агитации и провокации не ме кефят. С отключването на темата ме караш да се замислям - познаваме се и сега ме изненадваш. Да поощряваш неразумните изяви на политик, който предизвиква САМО скандали не е готино. Ако предприемаческия дух е само параван, за да се гонят главно "опорни точки", дай да го изясняваме и да не се чудя. И ще преценя доколко да ползвам форума за в бъдеще.

Ot политика го обърнаха на политическа агитация и плюене.
Нищо общо с тематиката на форума, с помните ли с каква цел беше създаден раздела политика?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

И защо ми изтри поста в темата?
Напълно заслужено му теглих една майна, той сам си го търси с тези теми.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

- Тате, тате а ти бил ли си атакист?
- Бил съм, тате.
- Ама убеден атакист ли си бил или си бил атакист отвращение?
- Единият май беше убеден, ама и двамата ги бих с кеф!
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

И преди съм отбелязвала, че крайностите в което и да е мнение не е в услуга нито на справедливостта, нито на истината.
Винаги монетата има и друга страна, но не може да се определя намесата на органите на вътрешния ред като "произвол". Това им е работата. Какво трябваше да направят? Да оставят спокойно журналистът, който е бил обиден да потърси възмездие. Ми то си има едни граници на поведение, които ни характеризират като цивилизовани все пак. Дори няма значение наименованието на "телевизията". Къде пише, че "журналисти" могат да си нахълтват и влизат все едно им е бащиния? Че можеш да използваш депутатският си статут, за да се вихриш като Властелин и Господар на долната земя.
Цялата тази публичност покрай и около избори е толкова евтина, неадекватна и гнусна, че се чудя този човек дали някога ще се доближи поне до някакви нормални граници на човешко поведение!
Да вземе да направи нещо наистина заслужаващо внимание, но не от полицията.
Да засади гора, да построи болница, училище ... ей така нещо бе, за тия избиратели, които са му гласували доверие. Ако ще и с руски пари, тъкмо ще има стабилни доводи да покаже, как руснаците косвено още са загрижени за бедните ни душички.
Темата е ненужна провокация.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Каква друга страна да слушаме? Тази която осигури кворум за дпс и бсп, след като знаеше, че така ще се сформира правителство. Сега се оправдава, че искал да работи парламента. Е след точно това си изпълнение, изгуби изобщо всякаква подкрепа от повечето си симпатизанти. Виждам, че са останали още..

Всичките партийки са един дол дренки и си пият и си ядат заедно, и си правят цирка, а баламите са карат!
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

До автора на темата: А ти спомняш ли си, когато Воленчо помагаше на ГЕРБ в началото? И тогава ли го обичаше, както сега? А още по-преди беше и главен на в. "Демокрация" и пишеше гнени статии против Русия. А сега я обича...
Ами утре може да каже, че става зам. министър на Бойко, тогава как ще гледаш на него?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Аре стига с тая атака бе, осра форума да ревеш, че набили твоя идол. Тука последните 3 теми само тва са говори, не стига че е безгалсна буква в парламента и маша на путя, ся трябва само за него да се пише. За какво като той повече няма да е политик, те глупаците дет гласуват свършиха и парите за гласове изпити...

Предлагам вече модераторите да се заемат сериозно с тия теми...
 

Горе