За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

За такива с липса на сиво вещо, препоръчвам да проверят в тълковния речник какво означава думата псе!
А за такива като Аланчо, които не могат без опорни точки, препоръчвам да изчакате малко прес центъра на бялото псе да ви ги пусне!
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Въпроси.
Защо Бролен не е отишъл за интервю и снимки ден, два по-рано?
Защо не го е направил сутринта, следобед по обед, а точно в края на изборния ден?
Защо не остави полиция и т.н. да си върши работата ами ходи да се саморазправя и да прави манипулирани репортажи. (намерил пликчета марихуана по коридорите)?
Защо този човек за енти път се замесва в такива скандали?
Що не бият другите депутати а все него?
Защо кара всички които са му повярвали и да го подкрепят сега да се срамуват от това?

Такъв човек по селски начин да се опитва да бъде забелязан не е правилно. Хората са му дали трибуна и права да се изказва и да взима решения, а той го дава селската. Боко селянин ама тоя по 2!
 
От: Re: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Още един репорт от тази тема и се заключва. Явно трудно се водят такива теми нормално. :)

Имаш го .
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

По думите на бъчварова - Волен бил спасен от народната любов.

Хайде сега демократи кажете каква е разликата между народната любов и народния съд, който осъждате така яростно, а тази проява гледате с насмешка?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

По думите на бъчварова - Волен бил спасен от народната любов.

Хайде сега демократи кажете каква е разликата между народната любов и народния съд, който осъждате така яростно, а тази проява гледате с насмешка?

Абе оня ден като Волен хващаше за врата полицаите , що не се застъпи за техните права ?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Полицията го спаси за пореден път. Той милия обаче явно си е мислел, че ще го оставят на произвола навън и затова не е искал да излезе. Явно се вижда, че хич не му се излиза от сградата и е леко понаакан. Иначе не виждам нищо ненормално да отнесе некоя и друга тупаница, кво толкова е станало на всеки мъж се случва понякога. Надявам се да повлече крак и народа да се осъзнае и да понабийва отвреме на време депутатите си. Здравословно е.

горски тъп си на квадрат
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

горски тъп си на квадрат

що бе каун?
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Ми каун, ако не беха куките да му пазят кордон, как мислиш дали щеше да може да ходи сега? Заповедта е била "изнасяне" именно заради създалото се напрежение. Мноо бой щеше да яде Беловласий....
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Ми каун, ако не беха куките да му пазят кордон, как мислиш дали щеше да може да ходи сега? Заповедта е била "изнасяне" именно заради създалото се напрежение. Мноо бой щеше да яде Беловласий....

Не искам да ти обеснявам колко си заблуден, защото ще отнеме много време.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Ми каун, ако не беха куките да му пазят кордон, как мислиш дали щеше да може да ходи сега? Заповедта е била "изнасяне" именно заради създалото се напрежение. Мноо бой щеше да яде Беловласий....

Напълно съм съгласен с теб - бялата златка го спасиха, че иначе за едната бройка щяха го вземат и нямаше да му се наситят ... с тази разлика, че любовта която щеше да получи, щеше да е въпреки имунитета му, с които може си избива компелкса пред полицията.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Не искам да ти обеснявам колко си заблуден, защото ще отнеме много време.

Може. Ама ми е интересно що Атака имат вече по-малък процент и от Глас Народен примерно? И дали Беловласий не е лично виновен за това и кой ще му потърси отговорност, че прееба една иначе що годе добра идейка....ма тва е друга тема.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Напълно съм съгласен с теб - бялата златка го спасиха, че иначе за едната бройка щяха го вземат и нямаше да му се наситят ... с тази разлика, че любовта която щеше да получи, щеше да е въпреки имунитета му, с които може си избива компелкса пред полицията.

Защо упрекваш народния съд на комунистите, след като напълно подкрепяш саморазправата в правова държава? Много лошо, как всички медии показват само едната страна и са предубедени, всичките и гости са настроени против атака и ако неутрален човек гледа, просто няма как да разбере истината.
Спасяване и безопасно изнасяне няма - лампите се гасят и след 10 секунди ги изкарват като кучета, къде го има това депутат да бъде изкаран с главата напред като че ли е най-големия престъпник и наркотрафикант. Така ли се осигурява безопазно излизане? За жена му няма какво да коментирам, срам и позор за полицията, всичко говори за поръчка и начин да бъде подигран и унижен. Трябваше тълпата да разпръснат, защото не знам как се събраха за 20-тина минути 200 тина протестиращи, а има информация кои са ги събирали - протестна мрежа и онзи бобо халваджиян са пращали съобщения и призиви във фейсбуук да ходят да търсят сметка на Волен.
https://www.youtube.com/watch?v=BIar-axFINo
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Може. Ама ми е интересно що Атака имат вече по-малък процент и от Глас Народен примерно? И дали Беловласий не е лично виновен за това и кой ще му потърси отговорност, че прееба една иначе що годе добра идейка....ма тва е друга тема.

Ами може би заради такива като теб, които вярват на всеки слух или може би всичко е обречено с България. Между другото моето мислене се разминава с това на Атака, но от всички останали нещастници тук поне виждам нещо общо, а това ме мотивира да пусна моят глас правилно.
Няма как да преебеш нещо, което никога не е съществувало, докато приоритет на хората тук е петък вечер с музика (наречена чалга) изпълнявана от черни боклуци.
 
От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Защо упрекваш народния съд на комунистите, след като напълно подкрепяш саморазправата в правова държава? Много лошо, как всички медии показват само едната страна и са предубедени, всичките и гости са настроени против атака и ако неутрален човек гледа, просто няма как да разбере истината.
Спасяване и безопасно изнасяне няма - лампите се гасят и след 10 секунди ги изкарват като кучета, къде го има това депутат да бъде изкаран с главата напред като че ли е най-големия престъпник и наркотрафикант. Така ли се осигурява безопазно излизане? За жена му няма какво да коментирам, срам и позор за полицията, всичко говори за поръчка и начин да бъде подигран и унижен. Трябваше тълпата да разпръснат, защото не знам как се събраха за 20-тина минути 200 тина протестиращи, а има информация кои са ги събирали - протестна мрежа и онзи бобо халваджиян са пращали съобщения и призиви във фейсбуук да ходят да търсят сметка на Волен.
https://www.youtube.com/watch?v=BIar-axFINo

И пак 1 час клип, щом има нещо толкова важно кажи от коя минута да го пуснем.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Ето едно интересно мнение по темата:
"Вчера го намериха след близо три години търсене и се оказа, че #КОЙ, всъщност е…Волен Сидеров. Новата мишена за съвсем спонтанни граждански протести. Впрочем, мафията също е Волен Сидеров и това е очевадно, нали?"
Поздрав за всички с песента в края на публикацията! :)
 

Горе