За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

ReminD

Well-Known Member
Ще помоля за малко по-интелигентна дискусия ако е възможно, вчера доста емоционално отговарях на някои хора, просто бях афектиран от медиите, извинявам се, но много бях афектиран от двуличието и неправилното отразяване на събитието.

Та повечето са запознати със случката, обаче казана от НОВА, БТВ и другите казионни медии - Волен е нахлул, хулиганствал и се стигнало до сблъсък.
Разбира се без предистория, нека да видим и предисторията?

Преди 3 дни се разлепят лозунги около натфиз и излизат няколко лица от натфиз и започват да обиждат, става скандал, а едно от тези лица удря Ивелин Николов ( журналист от телевизия алфа ) - всичко това се случва преди 3 дни. Подадена е жалба в полицията, и до тези 3 дни информация няма.

Вчера Волен в качеството си на депутат, въпреки че това няма никакво значение след като са само във ФОАЙЕТО + журналиста Ивелин Николов ( със журналистическа карта ) влизат във фоайето ( казвам фоайе, забележете думата) и съвсем учтиво започва разговор на ВИЕ с охранителя, който обяснява че преди 2 дни не бил на работа и не знае. Целия разговор го има на запис - по едно време охранителя натиска паник бутона и на Ивелин Николов му казва - е сега какво ще правим като дойде полицията, да не кажете пак че сме нахлули - ето ние сме във фоайето и охранителя отговаря малко със смях - еми не знам оправяйте се. Всичко това с приятелски тон. Целия разговор е на ПРИЯТЕЛСКИ ТОН, дори охранителя се шегува, че бил женен за рускиня и харесва руския народ.

След 10тина минути се появява полиция и незнайно как тълпа от около 300 души. Волен и компания са вътре във фоайето, където нахлуват 30-тина от тези появили се набързо протестери и започват да скандират ВЪН ВЪН ВЪН ВЪН ВЪН и моля ви тръгнете си. В това време пак има видео - Ивелин Николов пита полицай как ще си тръгнат, след като отвън има тълпа от 200-300 души, които псуват и скандират, много напомнящи на умните и красиви протестиращи и моли единия полицай да помогнат да излязат. Получава се ситуация, че Волен и компания са вътре притиснати в ъгъла на фоайето, където скандират умните и красиви : ВЪН, а пък няма откъде да излязат, защото пък отвън се чуват възгласи: ИЗЛИЗАЙ, ЩЕ ТЕ УБИЯ, ИЗЛИЗАЙТЕ РУСКИ КУРВИ, ЩЕ ВИ ПРИБИЕМ. Журналиста от АТАКА моли един полицай да осигури сигурна зона, за да напуснат учреждението.
След 10 минути осветлението се гаси, и започва меко казано тикането и полицейския произвол - първата избутана както се вижда на видеото е Деница Гаджева - на входа някой се сеща и казва: не така бе, това е жена - и леко се спират, защото за малко да бъде прегазена от полицаите, пази боже... След Гаджева както сигурно повечето сте видяли и Волен и останалите са тикани, бутани и дърпани като най-големите престъпници, като полицията е отцепила района. Отнякъде се появява някакъв и бие круше на Волен. Цялото избутване и дърпане става няколко минути след пристигането на министърката на вътрешните работи.



Хайде сега културно да дискутираме - кое е нахълтване и кое е хулиганстване? Нямал право да бъде някой във фоайето? Спомняте ли си кой окупираше СУ цял месец? Да, умните и красивите протестиращи, но тогава цялата журналистическа клика и държава и медии обясняваха как е много правилно, ръкопляскаха и се радваха, а тук говорим за ФОАЙЕ и нормален разговор на ВИЕ.
А тълпата защо е там? Какво искат? Не може някой да отиде във фоайе и да попита охранителя нещо?

Видео ще пусна по-късно, защото видеата ги гледах от алфа вмомента, а пък още не са качили видеото, но мога да ви уверя че това което съм написал е истина спрямо видеата, които пуснаха досега.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%BB%D1%83-%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%B8%D0%B7-26713.jpg



http://www.novini.bg/videoswf/aWQ9MTEyOTYmZW1iJm5vYWRz.html от 01:40 едно видео от novini.bg. +18! - писъците са на Деница Гаджева, която по някое време се намира на пода, а на полицаите крещи : НЕ НАТАМ, защото я блъскат към тълпата протестерчета а пък полицай казва: НЕ Я БИЙТЕ, ЖЕНА Е - а ако не е жена може ли? В същото фоайе през това време се намира и министъра на вътрешните работи. Това нормално ли е?
 
Последно редактирано:
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Аз така и не разбрах какво прави в НАТФИЗ... :shock:
десетки полицаи само заради двама-трима народни представители... и кой плаща всичко това (разходи за гориво и други) - пак обикновените хора...
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Аз така и не разбрах какво прави в НАТФИЗ... :shock:
десетки полицаи само заради двама-трима народни представители... и кой плаща всичко това (разходи за гориво и други) - пак обикновените хора...

Явно не си чел началото на поста ми - отиват за да направят репортаж за този субект, който счупва очилата на единия журналист 3 дни преди това, защото от МВР не дават никаква информация. После ще покажа видеото как всичко минава на ВИЕ ( с охранителя ) http://www.ataka.tv/ , а дори той се шегува, че бил женен за рускиня и обича руския народ.
Съгласен съм, абсолютна неадекватна реакция на полицията, дори не мога да разбера защо бяха тикани, блъскани и извивани и ръцете. Явно така се осигурява безопасност, да те влачат и ритат като мръсно коте.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Аз в тия политически теми не се включвам, защото го считам за един вид провокация от отварящите темите. Форумът е място за съвсем други теми, не е говорилня за всякакви общи дискусии, като друг известен български форум. Ама сега ще пиша, че малко ме доядява вече.

Колко е нахлуване и колко културно влизане и поставяне на въпроси няма нужда да се обсъжда щом има запис. Това е провокация - екипът на Волен знае много добре как ще се възприеме неговото културно влизане във фоайето. Няма нужда от хулиганство - всички ще настръхнат, че Волен е влязъл в Академията и пита "културно". Айде стига брътвежи. Първо провокация там, после тук провокация да се обсъжда.

Как на друг политик не се случват такива неща - само на Волен Сидеров му идват такива неща на главата.

Пускам репорт към админите за темата, защото в предприемачески форум се обсъжда една явна политическа провокация. Давайки й още гласност се увеличава нейната значимост/незначимост. Репорта е за въобще допусканите в този форум подобни теми - не е към автора или конкретно към тази изява на Волен Сидеров. Нека изчезнат тези дускисии от сайта, това много ще ме зарадва, а може би и други.

И към админите - тия политически теми дайте да се спрат - форума е за друго. Ако искате повече импресии, нека се направи с по-интересни занимания по същността. Ще дам идея - сложете някакъв срипт/игра за Монополи например и с награди за съфорумците. Вярвам, че ще има "зарибени".
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Полицията го спаси за пореден път. Той милия обаче явно си е мислел, че ще го оставят на произвола навън и затова не е искал да излезе. Явно се вижда, че хич не му се излиза от сградата и е леко понаакан. Иначе не виждам нищо ненормално да отнесе некоя и друга тупаница, кво толкова е станало на всеки мъж се случва понякога. Надявам се да повлече крак и народа да се осъзнае и да понабийва отвреме на време депутатите си. Здравословно е.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

не виждам нищо ненормално да отнесе некоя и друга тупаница, кво толкова е станало на всеки мъж се случва понякога. Надявам се да повлече крак и народа да се осъзнае и да понабийва отвреме на време депутатите си. Здравословно е.

[video=youtube;Pi5jvxs22Fk]https://www.youtube.com/watch?v=Pi5jvxs22Fk[/video]
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Не съм съгласен, провокация е по скоро 30 -40 души във фоайето да крещят ВЪН , а пък отвън 200тина души да крещят : ще те убия бе, излизай и така нататък. Провокация няма както се вижда и на видеото от фоайето - така наречената провокация смея да твърдя я направиха полицаите и тълпата отвън. За нахлуване въобще няма смисъл да говорим- защото става въпрос за фоайе и нормален разговор с охранителя, а пък всичко това заради журналистическо разследване. Провокация е да изкарват Волен и компания като най-мръсните престъпници, а такива, които заплашват и крещят и заканват за убийство - дори не се потърсени за повдигане на обвинения.
А пък темата съм я пуснал в раздел политика.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Полицията го спаси за пореден път. Той милия обаче явно си е мислел, че ще го оставят на произвола навън и затова не е искал да излезе. Явно се вижда, че хич не му се излиза от сградата и е леко понаакан. Иначе не виждам нищо ненормално да отнесе некоя и друга тупаница, кво толкова е станало на всеки мъж се случва понякога. Надявам се да повлече крак и народа да се осъзнае и да понабийва отвреме на време депутатите си. Здравословно е.

Видях как го спасиха - двама полицаи извиват ръце и блъскат жени, докато някакъв не знайно как се промъкна и удари круше. А пък не знам къде видя, че не е искал да излезе - има на видео как няколко пъти карат полицаите да и бъде осигурен сигурен изход от фоайето, за да си отидат. Пак казвам - лампите се изгасят и за 10 секунди биват изтикани навън като най-големите престъпници.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Бях пребит от българската полиция по нареждане на Борисов и Цацаров, всъщност беше направен опит да бъда убит. Този, който ме удари беше полицай и заради него ми правиха операция.


Това ми прилича на онзи театър дето Боко Тиквата изигра "ДПС ме поръчаха!" :cry:
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Това видео обобщава тоталната деградация по всички нива. Като започнем от гейчетата в натфиз, минем през политиците, и стигнем до полицаите които не могат да отговорят адекватно на провокацията на ЕДИН човек.

[video=youtube;1XguvmwvLSY]https://www.youtube.com/watch?v=1XguvmwvLSY[/video]
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Това ми прилича на онзи театър дето Боко Тиквата изигра "ДПС ме поръчаха!" :cry:

Имаше ли насилие от полицаите? ДА ИЛИ НЕ? Че този не е полицай, не е, а ти ако си на мястото на Волен ще можеш ли в тоя момент да се заглеждаш дали на шапката му пише полиция или не. С оглед на тези събития, не мога да не си мисля, че сценката на изтикването и изхвърлянето е поръчано от министърката на вътрешните работи? Същата госпожа се намира във фоайето, когато започват да ги изблъскват и бутат навън.
Имаше ли агресивно настроени простерчета и крещящи: ще те убия бе, и имаше ли насилие от страна на полицаите? Така ли се извежда човек, който е застрашен? Мислете малко
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Имаше ли насилие от полицаите? ДА ИЛИ НЕ? Че този не е полицай, не е, а ти ако си на мястото на Волен ще можеш ли в тоя момент да се заглеждаш дали на шапката му пише полиция или не. С оглед на тези събития, не мога да не си мисля, че сценката на изтикването и изхвърлянето е поръчано от министърката на вътрешните работи? Същата госпожа се намира във фоайето, когато започват да ги изблъскват и бутат навън.

Аз умисъл не виждам, просто неадекватни реакции. НЕадекватни реакции на полиция, министър ПОРОДЕНИ от още по-неадекватни действия на ВОлен и Ко. НЕ можеш да се държиш като собственик на държавата и да размахваш служебна карта от парламента. ТОва е комплексаршина!!!

Каквото посееш....
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Дори аз мога да вляза във фоайето на държавно учреждение и да попитам някакви въпроси, за какво държание на собственик става въпрос? Обясни ми и мисли
 
От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Явно не си чел началото на поста ми

естествено, че не съм го чел :D по темата съм прочел две-три заглавия и прегледах за 2-3 мин видеото което пуснах по-горе.

Това което разиграва сидеров най-вероятно е да отклони вниманието от изборите.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

http://www.ataka.tv/ вмомента Деница Гаджева, опасната атакистка, която беше блъскана и бутана и тикана. Поздравления за опазването и подигравките от страна на репортерите и журналистите от казионните медии.
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

Дори аз мога да вляза във фоайето на държавно учреждение и да попитам някакви въпроси, за какво държание на собственик става въпрос? Обясни ми и мисли

В неделя... в 23:00ч. В ДЕН НА ИЗБОРИ!!! ще се дъжиш така нагло все едно някаква кирлива карта ти дава собственост над учреждения!?!?!?

Пожелавам ти да влезе у вас някой депутат и да ти размаха карта и да иска да ти зададе въпроси и да не си тръгне оттам.

И друг въпрос - защо не влезе така в някое гето? Защо не размаха там така картата си? Защо там не попита за ...наркотици...

ЩОТО Е МИШОК!
 
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

В нас е частен дом, а това е държавно учреждение, мен ако този, който търсят те, ме удари и мен, всеки ден ще го търся там.
Явно на теб ти харесват такива видеа - http://www.novini.bg/videoswf/aWQ9MT...iJm5vYWRz.html да блъскаш жена родила преди по-малко от месец и такава бруталност без никакъв смисъл, да не говорим, че този който го удря и се вижда на видео - бил разпитан и ОСВОБОДЕН!?????? И на тоя човек му се иска имунитета сега??? За какво??? Това ли е човека, на който трябва да се иска имунитета? Кажете един закон, който е внесъл за гласуване и е бил вреден за държавата? По-добре ли ще живеете, доходите ли ще ви се вдигнат.
И тая тълпа иска да убива, разчленява, да трепе - КОЙ? Единствената опозиция в тая скапана държава, разбирате ли за какво става въпрос? Единствената опозиция на властта, тоест тези казват, че са доволни, че тези трябва да управляват вечно, как може такова нещо.
Хора, медийната машина и пропаганда е заблъскала с пълна сила, тези които заплашват с убийство не са разпитани, онзи който удря депутат пред камери и полицаи е освободен, по медиите се казва само едната страна, много съм афектиран.
 
Последно редактирано:
От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

В белите страни дъртите пудели, когато решат да се репчат на куките веднага си го получават без значение псето има ли или няма имунитет. В България нещата са по специални за псе избиващо си комплексите и държано на руска верижка вече и министъра на МВР идва - е как ще се оправим, като едно псе тенденциозно и систематично подронва авторитета на всякакви държавни институции и частни дейности!
 
От: От: За полицейския произвол над АТАКА - хайде и другата страна да чуем а?

В белите страни дъртите пудели, когато решат да се репчат на куките веднага си го получават без значение псето има ли или няма имунитет. В България нещата са по специални за псе избиващо си комплексите и държано на руска верижка вече и министъра на МВР идва - е как ще се оправим, като едно псе тенденциозно и систематично подронва авторитета на всякакви държавни институции и частни дейности!

Дай ми пример, в тая тема съм казал да си говорим културно,а ти започваш с епитети, още малко и с убийство ще заплашиш, успокой топката и ми дай примери, които са съвместими с този абсурд, който се случи.
 

Горе