За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Написал съм на интересуващите се за коя банка става въпрос.

П.П. И преди да коментирате по мой адрес, първо вземете ми проследете участието във форума, за да изградите някаква представа за мен като личност и дали имам "навика" да се майтапя ....

не е въпрос на майтапене - взривоопасно е положението. златно правило в такива ситуации - говори се на уше. нищо лично
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

А, защо си мислиш , че се случва това с банковата система, и то за втори път. ;)
Аз ще си кажа моята версия, свършиха им паричките какво да крадът всички, и решиха да бутнат борда , за да почне БНБ пак да понапечата.

Е Уни, че това което го пишеш съм го писал много пъти в този форум. Самият факт, че има сериозни слухове за втора банка, комунягите и ДПС не дават оставка, БНБ е под силен натиск, а и технически КТБ е много трудна и като вкараме огромната депозитна масата и за капак тоталната декапитализация в енергетиката и другите сектори нещата са ясни на къде отиват!

Уни точно преди година ти писах, че тези ще осерата жестоко и ще почне от енергетиката - ти мислеше това няма се случи, но беше и мъж като те питах ако се случи какво ще ти е мненеито за тях - спомняш ли си :)
 
От: Re: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Аз си гледма от моята си паничка - за последната година колко хора от форума отнесоха за нищо .... няма и е факт.... а по времето на герб средно по един на месец се падаше .... някой са именити форумци просто не знаете че са им играли бал с маски и са им прибрали техниката да я проверяват.... а то няма кво да проверяват понеже сайта например е с клипчета вградени от youtube (и такъв случай си имаме) ама бореха престъпността... герб са същите въздух под налягане и ПР (публик рилеишънс) така че да изглежда че вършат голямата работа

закона че не добър не добър ама това не прави герб добри те като имаха пълна власт защо не го промениха.... ?
Прав си кул, но проблема е че това, което имаше при ГЕРБ на онлайн и ниво подслушване се екстраполира на държавно ниво - това е по страшното - съзнателно да унищожаваш институции! За мен това е в пъти по страшно!
А ти какво си мислиш, че сега не ни подслушват ли? Или че ако искат няма бутат сайтове - това са мишкаджийски работи, те вече са в бизнеса на прокурорските поръчки в частност сваляне на банки! Знаеш каква е целта, писах ти на ЛС ти писа, че е трудно да стане но може и много бързо за жалост да стане!
А за другото с икономиката в началото за ББ си прав!
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

За жалост никой не може да знае какво точно става, не се съмнявам в качествата на правителството и на орешарски, но всички явно си работят заедно.
Нали знаеш защо подкрепям това правителство. Просто не искам да се върне мутрата на власт.
Иначе да факт е прав си и така и ще стане колкото и да не ни се иска, ще рухне борда. :) Ама пък от друга страна защо да не ни се иска, преди години финансовия на костов беше казал преди да отиде на консултация в САЩ, че държави със борд и без банка били само африканските. За разлика от САЩ обаче ние си имаме достатъчно злато за да си печатаме. :)
Е Уни, че това което го пишеш съм го писал много пъти в този форум. Самият факт, че има сериозни слухове за втора банка, комунягите и ДПС не дават оставка, БНБ е под силен натиск, а и технически КТБ е много трудна и като вкараме огромната депозитна масата и за капак тоталната декапитализация в енергетиката и другите сектори нещата са ясни на къде отиват!

Уни точно преди година ти писах, че тези ще осерата жестоко и ще почне от енергетиката - ти мислеше това няма се случи, но беше и мъж като те питах ако се случи какво ще ти е мненеито за тях - спомняш ли си :)
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Поредната гербераска тъпа пропаганда: Държавата ще се разпадне ако бързо не дойде "най-големия експерт" - Боко кратуната.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Там е работата, че не е пропаганда братле, иначе , че той ще се връща и ще си партнира с доган е ясно като бял ден.
Поредната гербераска тъпа пропаганда: Държавата ще се разпадне ако бързо не дойде "най-големия експерт" - Боко кратуната.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Поредната гербераска тъпа пропаганда: Държавата ще се разпадне ако бързо не дойде "най-големия експерт" - Боко кратуната.

Всички теми на някой етап се обръщат на анти-бойко.

Всъщност, сутринта казаха че ще вали дъжд... Боко кратуната е виновен!
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

За жалост никой не може да знае какво точно става, не се съмнявам в качествата на правителството и на орешарски, но всички явно си работят заедно.
Нали знаеш защо подкрепям това правителство. Просто не искам да се върне мутрата на власт.
Иначе да факт е прав си и така и ще стане колкото и да не ни се иска, ще рухне борда. :) Ама пък от друга страна защо да не ни се иска, преди години финансовия на костов беше казал преди да отиде на консултация в САЩ, че държави със борд и без банка били само африканските. За разлика от САЩ обаче ние си имаме достатъчно злато за да си печатаме. :)

Ами то може да се каже, аз ти писах още преди 1 година - а иначе в момента много по опитни от мен хора с които говоря, са писали евентуалните сценарии, но забрави ореха и правителството да успеят да направят каквото и да е - те са просто маша.
Ами добре като не искаш да дойде ББ има си други партии, БСП и ДПС видно какво правят - ако пак за тях примерно гласуваш, не се чуди що става така.
А иначе борда е най-доброто нещо, което сме имали за последните 15 години. Най-доброто нещо е да обезпечим лева със злато и да въведен един посъвместен златен стандарт - но това е ужаса на политиците и банкерите. Не случайно искат да бутат борда. А Костов е прав за Централна Банка, тя е емитента и ако няма тази си функция все едно няма банка - но точно това трябва да се случи иначе много бързо иде 96г
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Всички теми на някой етап се обръщат на анти-бойко.

Всъщност, сутринта казаха че ще вали дъжд... Боко кратуната е виновен!

преди беше костов..., но ми е драго, че е в забвение... дано и боко го последва
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Там е работата, че не е пропаганда братле, иначе , че той ще се връща и ще си партнира с доган е ясно като бял ден.

Най-накрая да виждам от теб рационални постове. А иначе не бих бил сигурен за втората ти част - нека дойдат изборите после ще се види, кое как. Ако има силна избраителна активност ще е различно. Все пак и дудука ще е кът от кинти, а мангалите останали излъгани покрай изборите :D
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

ДАНС разследва електронна атака срещу големи български банки
Засечено е масово разпращане на имейли със съвети вложителите да си теглят парите.
http://www.blitz.bg/news/article/276006
Остава да хванат кой,КОЙ стои зад това...
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Това , което си го мислим и ти и и аз въпреки, че има признаци няма да стане докато лидерите на двете най-големи партии са тези, а особено докато цоцко още си развява.
Пък за постовете, надявам се имаш в предвид само политиката.
Най-накрая да виждам от теб рационални постове. А иначе не бих бил сигурен за втората ти част - нека дойдат изборите после ще се види, кое как. Ако има силна избраителна активност ще е различно. Все пак и дудука ще е кът от кинти, а мангалите останали излъгани покрай изборите :D
 
От: От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Четвъртата власт реши ли, може да бутне всичко....
ДАНС разследва електронна атака срещу големи български банки
Засечено е масово разпращане на имейли със съвети вложителите да си теглят парите.
http://www.blitz.bg/news/article/276006
Остава да хванат кой,КОЙ стои зад това...
 
От: От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Четвъртата власт реши ли, може да бутне всичко....
Имам съмнения,че въпросните имейли имат нещо общо с Гротескна мрежа...
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Уважаеми дами и господа,

БНБ неведнъж е подчертавала, че българската банкова система има добри показатели и функционира гладко и безпроблемно. Въпреки това в последните дни се прави опит за дестабилизация на държавата чрез организирана атака срещу български банки, без каквито и да е основания. От вчера, насочена към една от най-големите от тях – Първа инвестиционна банка, тази атака се провежда чрез епидемия от слухове и злонамерени публични изказвания. Подобни криминални действия са пряко насочени срещу спестяванията на всеки български гражданин и срещу финансовата стабилност като основен елемент от националната сигурност на страната.

Българската народна банка заявява категорично, че ще използва всички свои средства и ресурси, за да гарантира спестяванията на хората.

Обръщаме се към парламента, правителството и президента на страната за подкрепа на нашите действия в защита на финансовата и банковата стабилност за доброто на България и нейните граждани.

Настояваме компетентните органи, в това число прокуратура, МВР и ДАНС да приложат цялата строгост на закона срещу разпространителите на неверни и злонамерени слухове и спекулации.
http://www.bnb.bg/PressOffice/POPressReleases/POPRDate/PR_20140627_BG
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Гледам пълен прогром на борсата, виждам една държава във слабо финансово здраве, виждам нулев кредит на доверие към инситуции, виждам още много негативни неща - но всичко почва да мирише на координирана атака от вън!
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Гледам пълен прогром на борсата, виждам една държава във слабо финансово здраве, виждам нулев кредит на доверие към инситуции, виждам още много негативни неща - но всичко почва да мирише на координирана атака от вън!

Естествено,че атаката е от вън.Направи ми впечатление,че 3 дни след като Б.Б. се върна от инструктажа в САЩ,намалиха кредитния рейтинг на България.Сега в момента ДКЕВР атакува безбожните,ограбващи ни цени на Американските ТЕЦове и на всичко отгоре Ореха подхлъзна изкуфелия Дж.Маккейн,че ще спира ЮП,а дефакто не го е спрял.Аз сега се чудя на Австрия какво мръсно ще се опитат да и направят,че тя вчера на пук на всички си подписа договора с Газпром.
 

Горе