За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Владко теб те знам, не очаквах друго да пишеш - аз имам друг прочит, но ще го споделя като се поизясни малко.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Прочита е ясен: Южен поток, САЩ против Русия иска, Европа е безгласна дупка.
Владко теб те знам, не очаквах друго да пишеш - аз имам друг прочит, но ще го споделя като се поизясни малко.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Такива опашки не съм виждал :(
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Прочита е ясен: Южен поток, САЩ против Русия иска, Европа е безгласна дупка.

Работа е там, че сенаторите дойдоха няколко дни след официалното на ЕК за ЮП.
ЮП вчера ЕК каза че е съгналсна но по правилата! В Авситрия вече се избраха строителите. Работа е че при нас простотията по промените. За това ни сложиха ЕК под процедура.
След това ДПС се разпръдя с БСП.
БСП удари ДПС със задължително и спиране на ЮП!
После се пуснаха поръчките от прокуратурата и свалянето на КТБ!
За мен вероятно е вътрешно неразбирателство и показне на мизерите от ЮП - провала по начина по който руснаците искаха, Белене и то провал за руснаците и още няколко сериозни проекта. Нашите са взели комисионните, но проектите капут, тези пари трябва се връщат. А клуба на Олигарха в БГ има яко кредити в левове - и приятното с полезното - нещата са близки до акъла!
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Такива опашки не съм виждал :(

Това къде го видя?
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Пред клоновете на една банка :(
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Казаха го и по телевизията, и не е само при една.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Първа инвестиционна банка ще работи с клиенти днес до 15.00 часа, а в събота (28.06.2014 г.) и неделя (29.06.2014 г.) няма да обслужва клиенти, съобщиха от ръководството на банката.

Само днес банката е изплатила на клиенти общо над 800 милиона лева.

Банката разполага с достатъчно пари в брой и различни инструменти, за които обаче е необходимо технологично време, за да бъдат налични в банката, се уточнява в прессъобщението.

Банката ще обслужва нормално клиентите от понеделник.

„Банката е обект на безпрецедентна криминално организирана атака от слухове и злонамерени публични изказвания. Няма банка в света, която да може да издържи на такава организирана атака“, коментират още от ръководството в съобщението до медиите.

По-рано днес управителят на Българската народна банка (БНБ) Иван Искров отново осъди опитите за дестабилизация на банковата система. Според него атаките срещу Първа инвестиционна банка са „злонамерени“, а подобни действия са „криминални“.

Установени са злонамерени и целенасочени опити да се дестабилизира банковата система. От вчера се провежда разследване в тази посока, съобщи малко по-рано министърът на вътрешните работи Цветлин Йовчев пред журналисти в Народното събрание.a
http://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/pib-shte-raboti-s-klienti-dnes-do-15-chasa,175158/
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

И аз си гледам от моята. Не ми пречи ако ме подслушват :lol:
но всички да работят само за цигански помощи и пенсионерски добавки - не ми харесва :wink:

Нали знаеш норти който жертва свободата в името на сигурността няма да получи нито едно от двете...

Герб какво направи по въпроса който не ти харесва нищо общо взето...
 
От: Re: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Ти да не си си намразил и родителите? Поизпуснал съм го това мнение, ама нормално за фен на една тиква, тя му казва , че пенсионерите са лош матерял и тя го повтаря....
Сега поне се убедих що за "човек" си.
И аз си гледам от моята. Не ми пречи ако ме подслушват :lol:
но всички да работят само за цигански помощи и пенсионерски добавки - не ми харесва :wink:
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Един Цецомобил струва 500 хиляди лева,а една оборудвана линейка-50 хиляди.Ако бяха купили 10,вместо 12 Цецомобила,с парите за останалите 2 щяха да купят 20 чисто нови линейки.Отделно източиха 1,5 млрд. от здравната каса и ги наляха в асфалт.ГЕРБ са злокачествен рак,комунягите пред тях са леко вирусно заболяване.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Всяка тема става анти-бойко.

Ще си го сложа в подписа :).
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Един Цецомобил струва 500 хиляди лева,а една оборудвана линейка-50 хиляди.Ако бяха купили 10,вместо 12 Цецомобила,с парите за останалите 2 щяха да купят 20 чисто нови линейки.Отделно източиха 1,5 млрд. от здравната каса и ги наляха в асфалт.ГЕРБ са злокачествен рак,комунягите пред тях са леко вирусно заболяване.

лекото вирусно заболяване , след всяко кратко управление му спират парите и води държавата към фалит.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Фалита го докара вожда, а иначе дано не се стигне до него, а ти дано някога прогледнеш.
лекото вирусно заболяване , след всяко кратко управление му спират парите и води държавата към фалит.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Фалита го докара вожда, а иначе дано не се стигне до него, а ти дано някога прогледнеш.
Естествено, аз съм се заблудил че е войната между 2ма олигарси Пеевски и Василев. А той Бойко го бил докарал. И заради него спряха парите от Европа и заради него почнаха санкции заради ЮП. Ама ето вече ми каза и аз ще знам каква била истината.
 
От: За по-малко от 1 година НЕК с 1 милиард нови задължения!

Оуууу, бърни не си ли заспал бе братле? Супер, поне няма да ми е скучно :)
Естествено, аз съм се заблудил че е войната между 2ма олигарси Пеевски и Василев. А той Бойко го бил докарал. И заради него спряха парите от Европа и заради него почнаха санкции заради ЮП. Ама ето вече ми каза и аз ще знам каква била истината.
 

Горе