За продуктите на Генбъкс

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Ами винаги съм се чудел тези продукти, като например на генбъкс, наистина ли действат или това са просто някакви съставки, забъркани в хабчето с етикет без да има някакъв значим ефект. Наистина ли спират косопада, удължават члена, увеличават количеството семенна течност, помагат на мускулите да растът, хората отслабват, наистина ли са ефективни или всичко е рекламен трик, на който хората да се връзват и да купуват :)
 
Re: За продуктите

BRAIN_PAIN каза:
Ами винаги съм се чудел тези продукти, като например на генбъкс, наистина ли действат или това са просто някакви съставки, забъркани в хабчето с етикет без да има някакъв значим ефект. Наистина ли спират косопада, удължават члена, увеличават количеството семенна течност, помагат на мускулите да растът, хората отслабват, наистина ли са ефективни или всичко е рекламен трик, на който хората да се връзват и да купуват :)
батенце да не станеш клиент от дистрибутор :) това е като наркодиларите станахме да пробвам ли да не пробвам ли :)
 
Еми работят, това си се знае. Примерно ще кажа за Hoodia - анти-апетит капсули за отслабване, доказано е че работи. Африкански племена са го използвали този кактус като са тръгвали на дълъг път, в случай че нямат храна това убивало апепита и следователно глада.

Другите са за More Sperm - да, даже имаме и жив случай в който поръчахме от любопитство и наистина работят. Увеличава с много семенната течност. :)

Както бих сложил пари и че хербал виагрите работят - и за това имаме случай. Без странични ефекти - но си трябва около 15-30 минути за да видиш как работят.

За другите продукти, не съм информиран, но ми стига това за да знам че и другите са читави. :wink:
 
Приятел, има и редки билки, не забравяй :) А тези минерали, които каза, пак влизат в изграждането на мускула ;)

ПП: Интересувам се от BodyBuilding от 1994 година ;) доста работи знам :wink:
 
И аз се интересувам от бодибилдинг. Е от по-скоро, но все пак достатъчно дълго. Та не казвам, че магнезия и цинка не могат да помогнат за по-добър ефект от тренировки и хране, обаче да го изпозваш за хранителна добавка, от която ще ти порастнат мускули, ще изгориш мазнини, ще подобриш имунната система, ще увеличиш силата и издражливоста (всичко това го пише за продукта), е смешно. А за билките, щом не ги пише, значи са безполезни. Едва ли са някаква голяма тайна.
 
Само за инфо :) Цинка и магнезия стимулират произвеждането на повече тестостерон :) Което от своя страна стимулира мускулния разтеж и мускулната сила ;) Но няма кой знае какъв ефект :)
 
някои билкови продукти ги има в аптеката (батовчед ми е фармацефт и съм го разпитвал) ама я иди в една препълнена аптека и питаи имат ли хапчета за уголемяване :lol: и гледаи реакциите на хората :lol:
 
coolice каза:
някои билкови продукти ги има в аптеката (батовчед ми е фармацефт и съм го разпитвал) ама я иди в една препълнена аптека и питаи имат ли хапчета за уголемяване :lol: и гледаи реакциите на хората :lol:
Да, много ми е чудно как ще те изгледат някой, който им влиза с репликата - имате ли хапове за повече семенна течност или за уголемяване на гърдите. А да не говориме за хербал екстазита. :wink:
 
От: За продуктите на Генбъкс

. А за билките, щом не ги пише, значи са безполезни. Едва ли са някаква голяма тайна.

За всички продукти има информация какво съдържат - не съм видял продукт, на който да не му пишат съдържанието.
 

Горе