За птиците и природата - Градина Вискяр

От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Довечера по НоваТВ в новините ще има репортаж за Градина Вискяр. :D 8)
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Ба! Аз със силикон нямам вземане-даване. ;)
Само природно произведени неща. Може да са малки, ама да са от сой. :D
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Нали ви рекох, че съм подготвил обширен план към чаршафите в брадъра. ;)
 
От: От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Довечера по НоваТВ в новините ще има репортаж за Градина Вискяр. :D 8)

Гледах те, готин си, жалко, че не съм в София, вероятно щях да съм ти клиент .. .
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

И аз гледах новините. Общо взето трудно превключам от Евроспорт, друго не гледам и т.н., но за Вискяр специално изгледах всичките новини. Щом анонсираха гмо и черни домати разбрах, че реда му е дошъл. Супер, стана ми едно такова приятно за човек от форума и т.н. Супер, много съм доволна.
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Каква трябваше да е тази последната диня? Иначе преди съм виждал и съм ял бяла :)

ПП скоро не съм виждал и бели малини по магазините и пазарите, сигурно са се изгубили като сорт
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Ах че го пропуснах! Някъде в далечината чувам градина вискяр и ... малко след това свърши. Иначе поздравления, добре беше!

Ако си го записал, качи го някъде да го гледаме цялото.
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Гледах те, готин си, жалко, че не съм в София, вероятно щях да съм ти клиент .. .
За тази година предвиждах седмични пакети мое производство за желаещи, но климата ми изигра много лоша. Живот и здраве, догодина ще има. :|


И аз гледах новините. Общо взето трудно превключам от Евроспорт, друго не гледам и т.н., но за Вискяр специално изгледах всичките новини. Щом анонсираха гмо и черни домати разбрах, че реда му е дошъл. Супер, стана ми едно такова приятно за човек от форума и т.н. Супер, много съм доволна.
Щом такъв заклет спортоман съм преместил, значи труда ми си заслужава. :D

Каква трябваше да е тази последната диня? Иначе преди съм виждал и съм ял бяла :)

ПП скоро не съм виждал и бели малини по магазините и пазарите, сигурно са се изгубили като сорт
Нямам представа за цвета. Писал съм в блога за тези семена. Получих ги пролетта. Иначе по семената познах, че е сорта диня за сладко.
Очаквах, че може да има бели и оранжеви сортове, но досега само една бледожълта излезе и розови и червени, наистина в голямо разнообразие.

Някой, ако му попадне оранжева или бяла диня, ще съм му много благодарен да събере и ми прати семената.

Снимаха и жълтите малини (и опитаха ;) ), но са ограничени във времето - разполагат с минута и половина за репортажа. Все пак това са централните новини.


Ах че го пропуснах! Някъде в далечината чувам градина вискяр и ... малко след това свърши. Иначе поздравления, добре беше!

Ако си го записал, качи го някъде да го гледаме цялото.
Със записа не успях. Твърде късно се сетих да търся записваща програма.
По принцип целите централни новини на Нова излизат на самостоятелна връзка, за всеки един ден. Ще чакам да се появи. Или пак ще моля комшията да ми намери връзката. И ще я споделя. Искам и в сайта ми да сложа материала.
Отделно ще искам целия запис, това си е сувенир.

Благодаря на всички гледали и/или писали! Пожелавам на всеки да влезе в централните новини! Дори и в рубриката "Любопитно". :| :beer:

Искам да подчертая, че екипа на Нова ТВ, работил по този репортаж, се е справил блестящо! Знам какво бе заснето, видях и как бе представено. В това ограничено време представиха максимално количество информация.
Като акцента не бе само на шоуто. :D
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Материала на Вискяр по Нова тв.

Пожелавам на всеки да влезе в централните новини! Дори и в рубриката "Любопитно".

Благодаря за пожеланието, това вече се е случвало, не веднъж съм участвал в предаванията по радиото и телевизията, не веднъж съм давал интервюта във вестници, както и съм писал статии. И определено си прав - изкуство е, майсторлък за минимално време да се предаде максимално количество информация. А това пък го знам, понеже последната ми работа беше в медия, в телевизия.
 
Последно редактирано:
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Populyarnite_klipove_dnes%7E0.jpg


Хлапетата пощуряха! :D

http://vbox7.com/play:71648581bd#commentTop - наближава 1800 гледания. :|
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Вискяр Бг - и аз те гледах по новините и се сетих за баща ми. И той постоянно нещо прави из градината и всяка година някакви нови странни и причудливи растения сее. Винаги ме изненадва с някоя странност, като отида на гости.

И да си наточиш ножа, че трудно отряза черния домат :D :twisted:
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Синя ружка... поне ще те видим и в господари на ефира ;D
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Я кажи как е трафика към сайтовете, има ли резултати. Навремето имаше едно пишлеме с българския фейсбук, медиите му бяха спретнали яка кампания, та седмици се нижеше трафика към него. После умря бързо де ....
 
От: За птиците и природата - Градина Вискяр

Синя ружка... поне ще те видим и в господари на ефира ;D
За съжаление, няма да има тиражиране. Само в клипа от вбокса се чува така. Не ми е ясно защо.
http://www.youtube.com/watch?v=aFZyVllC0LE&feature=player_embedded

Я кажи как е трафика към сайтовете, има ли резултати. Навремето имаше едно пишлеме с българския фейсбук, медиите му бяха спретнали яка кампания, та седмици се нижеше трафика към него. После умря бързо де ....
Не забелязвам промяна. Освен в кръчмата, за което бях дал връзка тук-таме.
В тубата колегата сложи връзка сравнително рано, след като го помолих, но там няма гледаемост.
В бокса помолих elihancho, намерих го във фейса, за връзка. Той я сложи, но пък нали тъпунгелите от бокса не дават живи връзки, е неизползваем. А и не разбрах какво се смути elihancho, та затвори коментарите. Имаше полза от тях.

Днес най-сетне попаднах на бяла диня. :|
Бях наточил ножа! ;)

Byala_dinya.JPG
 

Горе