За форума - малък бъг

TretiKolovoz

Well-Known Member
Липсват малките картинки, които показват новите мнения. Така като вляза в тема с нови мнения мога да се ориентирам само по датата и часа на мнението, което е, меко казано неудобно.
Ето липсващата картинка: img505.imageshack.us/img505/7476/iconminipostnewun8.gif
 
VtoriChepik каза:
Липсват малките картинки, които показват новите мнения. Така като вляза в тема с нови мнения мога да се ориентирам само по датата и часа на мнението, което е, меко казано неудобно.
Ето липсващата картинка: img505.imageshack.us/img505/7476/iconminipostnewun8.gif
проблемът е в твоя телевизор
 
Сигурно не ми е диоптЪра добре, как ли пък не :twisted: ! Реших си проблема като смених стила. Не знам какво е пипано из СубСилвър за да изчезне картинката, но не е трудно да се оправи.
Сигурно диоптъра пак ми пречи да видя в сорса на страниците icon_minipost_new.gif. Интересно как диоптъра ми се оправя във всеки друг форум на phpBB със СубСилвър. Това е дребен проблем, но хайде да не се правим, че не съществува.
Четенето през РСС не помага в случая защото целта е като влезе човек в темата, да види мненията, които не е чел - отличени с малката оранжева иконка.
 
Не ти ли е странно на всички да им е Ок, а на теб криво? Аз бих се зачудил. И си мисля че от толкова бърникането, което правиш по компа си си бъгнал нещо. :roll:

Не се закачам ама цяла тема - а то всъщност нищо. Аз и без да се правя че всичко е ок ще живея в хармония със себе си. :wink: Да но имай предвид че през RSS-а не се водиш логнат, след него идват оранджевите теми. Не ми се вярва да е това- прекалено е тъпо да ти се случи.
 

Горе