За Adsense и съдържанието

alergodil

Active Member
Имам сайт който в едната си част е с адулт съдържание,а в другата не.Ще има ли проблем ако в часта с не адулт съдържанието имам Adsense.
 
От: За Adsense и съдържанието

Благодаря за бързия отговор.:d Виждал съм на няколко сайта да има,но реших все пак да попитам,че да не отнеса някой бан.
 
От: За Adsense и съдържанието

Аз пък съм виждал AdSense на сайт със съдържание за възрастни! Не помня кой беше сайта за да проверя дали все още се показват...
 
От: За Adsense и съдържанието

Наблюдавам няколко сайта от доста време и все са си така.В часта без адулт с адсенса.
 
От: За Adsense и съдържанието

Аз пък съм виждал AdSense на сайт със съдържание за възрастни! Не помня кой беше сайта за да проверя дали все още се показват...
Да има една много странна политика на адсенса, а именно неможе да се сложи адсенс на съдържание за: penis enlargement, а в същото време бидове за топ позицийте в адуърдс в тази ниша са големи. Тук логиката му се губи.

Знам че за да имаш добри печалби от адсенс (не съм опитен там, но по пътя на логиката, която наблюдавам) е комбинация от: добър контент, високо платена (от към бидове на рекламудателите) ниша, добро разположенит на рекламките (обикновенно в контента) и никакви други изходящи (или поне минимални такива) "трасета". Малко ще е кофти да имате 100 неща на сайта си: банери към програми, линк партьори и адсенс. Трафика може да избяга в 4 направления - включвам и хикса на прозореца. А това сдухва и CTR-a. което и води до това с ниските кликове.
 

Горе