За BGTop.net

IBMcho

Member
Здравейте,
Преди малко аднах един сайт в бгтоп и се се зачудих на какъв принцип работи.
В смисъл ако линка дето те ми го дават се сложи в друга страница - различна от посочената при регистрация може и да навреди, ще отчита ли гласовете и т.н.
Също така ако линка дето те са ми го дали го дам на някой от скайпа да го отвори пак ли ще го отчете, или трябва да се види, че е отворен след като човека е влезнах в моя сайт?

поздрави, айбиемчо
 
Ахам, супер.
А знаете ли през колко време може пак да се влезне от 1 IP?
И друго нещо да питам...
Засичат ли прокси сървъри, че са гласували за сайта и дали ще е проблем
ако повечко "хора" са гласували през прокси :D :twisted:

поздрави, айбиемчо
 
Тая тема какво общо има със "SEO - Оптимизация за Търсачки" ??? :D
 
Тая тема какво общо има със "SEO - Оптимизация за Търсачки" ??? :D

Еми БГТОП не е ли търсачка? Искам да си направя сайта да е номер едно в дадената категория ;)

поздрави, айбиемчо
 
Колко души мислят че бгтоп е търсачка ??? Освен за Jabse не знам за друга такава българска ...
 
:D откога спаменето по скайп се нарича SEO ? Вече съвсем ми объркахте представите, едвам преживях това че събмитването по директории и писането на блогове се нарича SEO, ама вече съвсем ще ме довършите ...
 
Не е спам :p
Просто правя реклама :p
И щото знам, че продукта ми е добър и ще го хареса потребителя и, за да му направя добро е нужно малко реклама :p Такъв съм си аз - добряк :D

поздрави, айбиемчо
 
С едно IP можеж на 24 часа 1 път да гласуваш
Май не засичат само ИП, има и още нещо защото днес на обяд бях още на стария си доставчик гласувах и преди 2 часа се прехвърлих на БТК и ми дава че съм гласувал въпреки, че ип-тата нямат нищо общо.
 
:D откога спаменето по скайп се нарича SEO ? Вече съвсем ми объркахте представите, едвам преживях това че събмитването по директории и писането на блогове се нарича SEO, ама вече съвсем ще ме довършите ...

бате ти тролваш и аз тролвам в такова настроение бях а и не става дума за спамене по скаип а за приятел в нужда се познава :)

иначе неи е мястото тук но засега не съм решил къде да я преместя
 
и на теб ли ти се троли бате формулата е след малко да звъна да събудя арсенал :)

пп видял ли българският каква шлокавица прави във футъра утре ще превеждам форума
 
и на теб ли ти се троли бате формулата е след малко да звъна да събудя арсенал :)

пп видял ли българският каква шлокавица прави във футъра утре ще превеждам форума
Еее, бате само си намираш работа. Мисля си че ще стане кофти с превод - регистрирай се, членски лист, контолен панел абе ще е смех.:)

Ако ще го правиш, направи и един на китайски.:)
 

Горе