За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

stoineff

Well-Known Member
Пускам тази тема по 3 основни причини:

1. Да тествам линка към интервюто от тук

2. Да научите нещо интересно за предстоящата през месец март SEO конференция от "извора" (един от лекторите)

3. Да научите повече за единия от админите на "Предприемач"

Разбира се има и няколко скрити замисъла на темата, но за тях ще ви кажа друг път. Четете и мислете:
Така три букви от английска азбука – S, E, O (Search Еngine Оptimization) – достигат до ушите на все повече хора, които са извън IT средите. „Интервю” ви среща в аванс с един от лекторите на SEO конференция 2013, която ще се проведе през месец март догодина.
Тя ще бъде предназначена за уебдизайнери, програмисти, мениджъри, рекламисти, маркетинг и PR специалисти.

прочетете всичко тук
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

Никой ли не се интересува?

oт какво?

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

oт какво?

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

От SEO конференцията, от това, какво мислят лекторите за нея, от лекторите, от темите ... и т. н.
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

10:30-11:15 Иво Апостолов - Sabitie.bg - SEO оптимизация чрез TV реклама

Това ми звучи интересно, само че малко не излизат сметките, като знам какви са тарифите за ТВ реклама или нещо друго се има в предвид
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

Поздравявам Blinky, че е включен, като лектор.
Според мен сесията му незаслужено е последна, защото темата е интересна и рядко се засяга в българските събития.
Иначе, като гледам познатите лица, с познатите теми, дано поне да са си сменили дизайна на презенатциите, а не само да са сменили датата и името на слайдовете.
(by the way името му е първо, защото имената са наредени по азбучен ред :) )
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

Поздравявам Blinky, че е включен, като лектор.
.
(by the way името му е първо, защото имената са наредени по азбучен ред :) )

Така е, сигурен съм обаче, че ще се подготви добре :) и ще извади нещо интересно за конференцията.
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

Това ми звучи интересно, само че малко не излизат сметките, като знам какви са тарифите за ТВ реклама или нещо друго се има в предвид

Предполагам, че ще се наблегне на Бранд- имиджа, за който Гоогле толкова опяваха през цялата минала година. Тоест горемите ще стават все по - големи малките все по - малки :)
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

Поздравявам Blinky, че е включен, като лектор.
Според мен сесията му незаслужено е последна, защото темата е интересна и рядко се засяга в българските събития.
Иначе, като гледам познатите лица, с познатите теми, дано поне да са си сменили дизайна на презенатциите, а не само да са сменили датата и името на слайдовете.
(by the way името му е първо, защото имената са наредени по азбучен ред :) )
Мерси за темата. Забелязах я, но не съм я коментирал. Аз ще участвам в края. За мен няма значение, защото вярвам, че ще има доста интерес и тогава. Това, за което ще говоря ще е за конверсията, предимно на продуктови страници, статии и защо не и политически кампании, представени под определен начин на сайтовете, които имат съответните политически партии. Последно реших, че никой няма да го касае кой знае колко, но искам да дам пример, защото Обама използва интернет и по-конкретно соц. каналите, за да вземе предимство и успя. Искам да обърна внимание, че интернет е и инструмент, а не както обикновения потребител мисли - място за отдих. Няма да е само "изнесете продуктова снимка еди къде си"....:) Надявам се да предам знания в тази насока, така (даже в пъти повече) ще бъде и на нашата сбирка. :)

Да, имената са по азбучен ред. За това съм първи, няма друга причина. На конференцията ще бъде интересно. Надявам се. И благодарско на Оги за поканата. Форумът ще бъде с един трансперант там, няма как. :)
 
От: За SEO конференция 2013 и предприемачите в нея

Според мен сесията му незаслужено е последна

Принципно повечето големи събития позиционират едни от най-интересните си лекции и лектори първи сутринта, първи след обедната почивка и последни, надявам се знаеш защо :)

Иначе програмата http://seoconference.net/#program все още не е окончателна. Има голям шанс да се появят още интересни лектори от чужбина.
 

Горе