Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Frik

Active Member
Здравейте пичове,
от днес за утре ми се отвори един много як уикенд с мацка на Добринище, но понеже ще е нещо като ски уикенд, а аз нямам никаква екипирочка, да се допитвам до вас! Някой да е обикалял на скоро да е търсил подобни неща и да е видя някъде нещо на далавере? Трябва ми всичко за ски екипировка, т.е. туристически обувки, ски обувки, гащиризон, яке, ръкавици, шапка и каквото там още трябва... :)

Благодаря Ви предварително! Всяка помощ ще ми е от полза...

П.П: Ще пътувам утре сутрин, а днес до към 18:00 часа съм на работа, така че ми остават няколко часа след работа за покупки... май ми се струва мисията невъзможна! :p
 
От: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

ти от къде си ?

отивай в магизин за ски екипировка (ако има такъв) и купуваш всичко необходимо, щом мацката е яка, няма време :p
 
От: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Защо не си вземеш под наем , а ако искаш мини през Благоевград .. (ако идваш по е79 и завиваш на Симитли ) там има един магазин с доста неща втора ръка ...
ама ако не караш редовно по добре си вземи нещо под наем на място :wink:
 
От: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Ти нали имаше жена за която търсише златарски магазин в Младост по никое време за да и купиш подарък за коледа ?

Каква е тази мацка, да не е същата или синдрома на Каргото те гони ?
 
От: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

ти от къде си ?

отивай в магизин за ски екипировка (ако има такъв) и купуваш всичко необходимо, щом мацката е яка, няма време :p

В София съм и има много магазини, затова питам за някакви насоки...


Защо не си вземеш под наем , а ако искаш мини през Благоевград .. (ако идваш по е79 и завиваш на Симитли ) там има един магазин с доста неща втора ръка ...
ама ако не караш редовно по добре си вземи нещо под наем на място :wink:

Ски и обувки мога да си взема под наем, но гащиризон, яке, ръкавици, шапка и др. дават ли под наем? Нямам драма с втората ръка неща, но не разбирам нищо от ски и няма как да избирам, като не знам какво да гледам... Колкото до това дали ще карам постоянно - много ми се иска, така че при всяка възможност ще карам...


Ти нали имаше жена за която търсише златарски магазин в Младост по никое време за да и купиш подарък за коледа ?

Каква е тази мацка, да не е същата или синдрома на Каргото те гони ?

Ха-ха-ха, възхищавам се на хора като теб дето помнят толкова много... нямам жена, а имам приятелка, за която търсих злато и й купих! :) Да същата е, просто съм допуснал граматическа грешка и съм изпуснал "ми" - трябва да е "от днес за утре ми се отвори един много як уикенд с мацка ми на Добринище..."
 
  • Like
Реакции: Brad
От: От: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Ха-ха-ха, възхищавам се на хора като теб дето помнят толкова много... нямам жена, а имам приятелка, за която търсих злато и й купих! :) Да същата е, просто съм допуснал граматическа грешка и съм изпуснал "ми" - трябва да е "от днес за утре ми се отвори един много як уикенд с мацка ми на Добринище..."
Няма проблем :) .
Повечето тук се опитваме невинно да внушим на читателите, че сме малко по-вървежни отколкото сами си вярваме :mrgreen: .
 

Горе