Земетресение ?!

От: От: Земетресение ?!

е аз пък разбрах, че е било най-силно в Източните ...

Понякога е по-силно на места по-далеч от епицентъра, както пише в Wikipedia - вероятно се получава нещо като лост.
 
От: Земетресение ?!

4 по склата на рихтер my ass!
да заметресенията не гърмят! както каза po_taka
а аз съм преживявал много земетресения, верно че има доста видове но тва си беше ебати..

voic4e, да, градоред е сичко тука, или както там се води.. сграда на 100 години почти..
имах чувство, че епицентъра беше под мене
 
От: Земетресение ?!

.....
да заметресенията не гърмят! както каза po_taka
.....

брей, най-после да кажа нещо вярно в тоя форум, и то кво супер-важната тема за същинския дух на сео-то -> земетресения
 
Последно редактирано:
От: Земетресение ?!

http://bg.wikipedia.org/wiki/Цар_Бомба

po_taka, не говори глупости по адрес на Радев!

Иначе на мен ми се стори, че движението беше хоризонтално, но може да съм се объркал тотално. Между другото преди време гледах научно-популярен филм, в който обясниха защо някои сгради рухват, а други си остават все едно нищо не е станало - причината е в резонансните честоти на различните сгради. Тези, които са в резонанс рухват.

Казвам това, защото ниските честоти ме уплашиха. :(
 
Последно редактирано:
От: От: От: Земетресение ?!

Понякога е по-силно на места по-далеч от епицентъра, както пише в wikipedia - вероятно се получава нещо като лост.
точно тъй е и за това не знам как изобщо не се е усетил труса на други места ....в Пловдив например не е толкова далече
 
От: Земетресение ?!

po_taka, не говори глупости по адрес на Радев!

не разбрах?! кво се случи?

та по дискусията за seo земетресението.. ся май има слухове, че е имало и взрив а? Някой следи ли новините?
 
От: Земетресение ?!

Генерираната ударна вълна обикаля Земята три пъти. Ядрената гъба се издигнала на височина 64 километра, а от йонизацията на атмосферата радиовръзката на стотици километра от полигона прекъснала за час.


шееееееет фааакин.... леееелееее
 
От: Земетресение ?!

София. Силен тътен и трус – това са усетили софиянци тази вечер минути след 22 часа – това са сигналите, които идват от различни квартали на София, предаде репортер на Агенция „Фокус”. Земетресението е усетено в Студентски град и Дървеница, в западните квартали като Борово, Павлово, Бъкстон, в центъра на София, в Люлин и на много други места като Стрелбище, Дървеница, в НДК на първия етаж, в ресторанти и барове в центъра на София. На различни места пред блокове са излезли хора. Граждани са се обаждали в Гражданска защита за информация откъдето са им казали, че нямало опасност от повторен трус. В момента обаче Гражданска защита не отговарят на повикванията. Жители на различни квартали се тревожат дали е трус или е взрив, тъй като от спешен телефон 112 са казали, че събират информация, но към момента не могат да потвърдят за какво точно става въпрос – земетресение или взрив.

http://www.focus-news.net/?id=n1078491
 
От: Земетресение ?!

Официално е било земетресение с магнитут 4 степен по Рихтер, усетено в София.
 
Последно редактирано:
От: Земетресение ?!

абе тоя куп облаци под формата на гъба дето го виждам над града къф е?!?!

(хаха relax, майтап)

п.с. я верно да се огледам за гъба и да си пукам кухия зъб с отрова
 
От: Земетресение ?!

Според слухове епицентъра бил в Южния Парк.

В 23:30 щяло да има информационна емисия по Нова.

(чак пък толкова локално земетресение и с гръм...)
аз вкъщи си го осетих доста стабилно :)
Баш в южните райони съм :eek:
 
От: Земетресение ?!

.

В 23:30 щяло да има информационна емисия по Нова.

(чак пък толкова локално земетресение и с гръм...)

точно това и на мен ми е е странното ....но те журналистите нали ги знаете ...ще извадят истината на яве :wink:
 
От: Земетресение ?!

Ако е било взрив, някой ще г отнесе много зле. Ама си беше май земетресение. Гражданска не отговаря защото са заети - телефоните им са се подпалили в момента. Даже гледах че Сашо Диков се свърза с тях по едно време в предаването си по канал 3 за да ги поразпита. Както и звънна на некви пиянки от "Дружба" за да ги пита как е при тях - а те не били го осетили. :) Смех и пародия е обстановката - дано да има изванредни новини по случая.
 
От: Земетресение ?!

За заглавие на темата щях да сложа "Земетресение или взрив" , но изобщо не предположих че само софиянци са засегнатите :)
 
Последно редактирано:

Горе