Знаете ли Английски? $15/час

N1ck

Active Member
Току-що приятел по таказа този сайт: http://www.postloop.com/ - това не афф линк.

Аз нямам акаунт там, никога не съм го ползвал, но съм склонен да вярвам на този, който ми го показа.

До колкото разбирам плащат за да пишеш. Той пише в секция игри, по около 200 думи на пост. Има изискване за 10 поста (които ще ви бъдат платени също) преди да получите достъп до 'съшността' - това е нещо като тест за познанията ви да пишете вярно.

Звучи ми добре, ако е вярно. Моля някой, който има възможност и желание да ги пробва, да сподели.

Ето какво казват те:

If you are here as a content writer, please understand that we have very stringent requirements. We pay very well for content writing and expect high quality content out of our writers. If you do not have excellent English grammar, you should not join Postloop. Thank you!

Аз не отговарям на това условие, но те плащат и 20 % реферал комисионна, което не е зле.

Внимание - това е моят реф. линк - има вероятност да спечеля пари ако някой го ползва. Целта ми в момента не е да печеля на ваш гръб или да ви зарибявам за нещо, което аз самият не знам дали и как точно работи. Неко го тестваме, и рекламираме ако е ок :)
 
От: Знаете ли Английски? $15/час

Аз имам рег там от много време, но във "форума" където трябва да се пише ми излиза съобщение "Applications are not currently being accepted for new writers. Please check back later." и нямам представа какво точно трябва да направя за да започна работа.
 
От: Знаете ли Английски? $15/час

a какъв е този списък със форуми?
всеки може да си добави форум и да плаща на други да пишат в него, така ли?

aз дали мога да добавя мой форум?
 
Последно редактирано:
Лично аз не съм го чувала, но може би е защото не пиша коментари мн-мн.

Проверих из интернет и попаднах на тази дискусия...
http://forums.linkbucks.com/showthread.php?35829-Is-Postloop-turning-scam/page3

Малко е стара, но ако наистина правят номерца и дали може да си изтиглиш парите или не зависи от общия брой мнение и рейтинги, не си струва.
Не е редно ако 1ж дадеш лош текст да те санкционират за цлия ти акаунт, което се получава. Това излиза от дускусията. Пак казвам, че е стара и може би нещата не стоят така, но.... нямам как да знам.
 
От: Знаете ли Английски? $15/час

15$ на час не точно. Но може да се изкарат около 300-400$ на месец, ако имаш добър английски, защото наистина обръщат внимание на това как пишеш. Също така много лесно може да използваш сайта ако имаш нов форум, който искаш да развиеш.

Сайтът не е измама или нещо подобно, ползвал съм го за да напълня постове в мои форуми, както и имам познати, които са писали там. Плащат до 24 часа след заявката, минимума май е 100 точки, което се равнява на 5$ мисля че.
 
От: Знаете ли Английски? $15/час

Съпорта им каза:

New applications are not accepted periodically as we process an abundance of existing applications. There is never a set date or time for new applications to be accepted again. Please continue to check our website. When we begin accepting applications again, the message above will disappear and be replaced with instructions to get started.

Опитах днес и успях да се регистрирам.

Сега ми трябват 10 поста във форума за да видят дали знам Английски. :)

Говорих с няколко човека, твърдят че нямат проблеми с тегленето на пари. Те са от щатите (с предполагам добър Английски) и ползват платформата за допълнителни доходи - $15 на час не е точно, завии колко пишеш, а те явно се справят добре. Като цяло мисля е не лош вариянт за хора със свободно време и добър английски :)
 
Последно редактирано:

Горе