Зрели възгледи за сложните властови взаимоотношения

етерИум

Well-Known Member
Темата е подарък от мен за потребителите Стойнев, Нандибанди, Стоп, Христонев.. За да ми се махнат от моята тема.

Мисля, че и много други могат да се включат, понеже принадлежат идейно тук, и ги приканвам да го направят.

Тук се обсъждат властовите взаимоотношения спокойно, зряло, разумно, без дезинформация и теория на коспирацията.
 
Антиваксърите и русоробите е добре да си стоят в темите, достатъчно серат там, особено тея дето са във форума само за да пишат в същите такива теми.
 
Последно редактирано:
Темата е подарък от мен за потребителите Стойнев, Нандибанди, Стоп, Христонев.. За да ми се махнат от моята тема.

Мисля, че и много други могат да се включат, понеже принадлежат идейно тук, и ги приканвам да го направят.

Тук се обсъждат властовите взаимоотношения спокойно, зряло, разумно, без дезинформация и теория на коспирацията.
И как пък реши да сложиш нандибанди и "зрели" отношения на едно място?

Някой факс от гласове.ком или поглед.инфо ли получи?
 
И как пък реши да сложиш нандибанди и "зрели" отношения на едно място?

Някой факс от гласове.ком или поглед.инфо ли получи?

Написал е: "без дезинформация и теория на коспирацията." - тоест без западни медии, само РТ / Тасс / Риа Новости и подопечните подобни кремълски пропагандисти от ютуб и прочие.

Вчера пускам routers и al jazeera като линк и някой казва - аа няма да отварям новини от тея сайтове - "западни са". Смятай. Иначе пляскат от западни компютъри със западен хардуер и западен софтуер, ама ако не им изнася на тезата, запада е лош.
 
Последно редактирано:
Ох, отдъхнах си като видях че ме нема у списъка...
В първия момент всъщност бях леко засегнат че липсвам, ама беше за кратко.

То аз ако знаех че другата тема е за НЕзрели възгледи, отдавна да съм са включил.
Обаче по спомени бях твърде респектиран от интелектуално-художественото ниво на контента и веднага си казах че тука не е за мене, нема смисъл да се излагам... Изглежда съм останал с погрешни впечатления.

Та някъде ако има нужда от крайно незрял инпут, на разположение съм.
 
 
Нека поясня, за да не се чувства дискриминиран Ноке:

Темата беше пусната ''в пристъп на лудост по време на буря'' от нашия любим приятел. Един вид той създаде виртуален карцер, в който да ни затвори, за да не му пишем в темата ''нов световен ред с две липи отпред''. Тоест, не ме е слагал сред ''зрелите'', ако това ще ви успокои. Мен поне ме радва, Благодаря.

п.с. Нямам идея защо @Безмайнд е решил да я вдига вчера, ма няма лошо. Тъкмо сега е много актуален въпроса за сложните властови отношения. Може дори да се добави подзаглавие ''Колко ще страдат магаретата, докато атовете се ритат?''.
 
Мене таман ми се генерира интерес към липите понеже нали била незряла и викам може пък да не изглеждам чак толкова глупаво ако оставя мой принос ама нещо не можах да я намера из страниците назаде.
 
Мене таман ми се генерира интерес към липите понеже нали била незряла и викам може пък да не изглеждам чак толкова глупаво ако оставя мой принос ама нещо не можах да я намера из страниците назаде.
Е как така бе бате!?:) Ето:

Технокрация: Операционната система за новия международен ред, базиран на правила
Международният ред, базиран на правила (IRBO)

Тука свършва, па почва "Украйна и новада алкайда" (за американо-цру игри):
 
Да започнем малко от медиите, Римайнда слага в "доверените" ТАСС, РИА, РТ и тн.
Обаче вие вярвате ли примерно на всичко, което излиза от Дойче Веле. И там сигурно половината от нещата са им пълен булшит, CNN и BBC също.
Това да гледаш едностраннно на подаваната информация от която и страна на оградата си е тъпо и конформистко, като не малка част от хората от този форум!
 
Аа не, няма да пиша там че да не вляза и аз в черния списък.
 
Да започнем малко от медиите, Римайнда слага в "доверените" ТАСС, РИА, РТ и тн.
Обаче вие вярвате ли примерно на всичко, което излиза от Дойче Веле. И там сигурно половината от нещата са им пълен булшит, CNN и BBC също.
Това да гледаш едностраннно на подаваната информация от която и страна на оградата си е тъпо и конформистко, като не малка част от хората от този форум!
Всичко от Дойче Веле е крап.

В една категория са със CNN и BBC, а именно far-left, даже чупят лявата стена и се въргалят странично в радикално-екстремистката канавка на комунистическия тоталитаризъм.
 
Е как така бе бате!?
Бате, само ти си я намираш. Търсачката на форума изкарва нещо, но това реално не е темата. Не можеш да я отвориш и четеш. Многократно проверено.

Блинки ти прави цензура, нищо че вчера лицемернеше ''браво, пускайте репорти, пускайте, браво''.
 
Бате, само ти си я намираш. Търсачката на форума изкарва нещо, но това реално не е темата. Не можеш да я отвориш и четеш. Многократно проверено.

Блинки ти прави цензура, нищо че вчера лицемернеше ''браво, пускайте репорти, пускайте, браво''.
这不是真的
 

Горе