Зрели възгледи за сложните властови взаимоотношения

Абе, те всички си мислят че са "фурии" в кухнята или магьосници в леглото ама винаги тази работа е под съмнение :D
Така са ме лъгали, лъгалииии, ехеее .... наслушал съм се на всякакви фурии :D:D:D
Нали за чистене говорим, или? :D

Аз други претенции нямам..
 
Иде, иде...

 
Иде, иде...

Така се прави:
1.„Темата набира голяма популярност в Европейския парламент, защото изкуственият интелект вече се използва във всяка сфера на живота ни. Това е нашето бъдеще."
Как набра популярност, сама ли, тя е живо същество само по себе си може би? "Защото ИИ вече се използвал", кой е започнал да го използва, сам ли е почнал? И свършеният факт: "Това е нашето бъдеще":) Кой го реши това, бъдещето ли?

Ето защо, след като бъдещето, което още не се е случило, вече е сторено (от само себе си): "Затова Европейската комисия предлага създаването на Закон за изкуствения интелект, в който трябва да се даде отговор до каква степен трябва да позволим на иновациите да заместят човешкото присъствие. Най-важният въпрос е как да съхраним основните човешки права – правото на свободно изразяване, на протест, на запазване на анонимност, презумпцията за невиновност до доказване на противното“ И т.н, и т.н. - :D

Пълен смях от платени да играят разтревожени за чов. права. Булшит
 
Ети подготвя атака, ама аз ще контраатакувам с малко от неговите снаряди.

НСР не харесва крипто валутите, защото не подлежат на контрол от страна на правителствата.

 
Ти ли каза числата на Ноке ве?
 
Аз отначало се дърпах. Но като каза, че щял да даде половината за расово и полово разнообразие, и хуманитарна помощ за #freedomforukraine - стопи сърцето ми и кандисах. (И илядо лева даде.)

И на теб ти казах, помниш ли, но се направИ на интересен, не ги пусна и ся стой беден с избледняващи мечти за пицария. Нека ти, като не ме слушаш!
 
Аз отначало се дърпах. Но като каза, че щял да даде половината за расово и полово разнообразие, и хуманитарна помощ за #freedomforukraine - стопи сърцето ми и кандисах. (И илядо лева даде.)

И на теб ти казах, помниш ли, но се направИ на интересен, не ги пусна и ся стой беден с избледняващи мечти за пицария. Нека ти, като не ме слушаш!
По тази причина ли е толкова мълчалив, напоследък?
Не му се дава, така ли :)
 
Комшията, има един лаф. "и тоя превъртя играта"
Христонка, омеси ли козунаците?

278465745_3206043989715773_5770974899939157629_n.png
 

Горе