Зрели възгледи за сложните властови взаимоотношения

В тази тема нали може да спамим?
Или?
 
@nandibandi значи ти са събуди, написа един малък сутрешен роман. Отгоре на всичкото събуди и мен и сега броиш тревички под росата, така ли?
 
написа един малък сутрешен роман.
5 изречения едва ли могат да минат дори за къс разказ. По-скоро хайку..

и сега броиш тревички под росата, така ли?
Абе, не баш, ама звучи добре, та няма да отричам. ;)
 
5 изречения едва ли могат да минат дори за къс разказ. По-скоро хайку..


Абе, не баш, ама звучи добре, та няма да отричам. ;)
От известно време обмислям да ти подаря един домейн.
 
От известно време обмислям да ти подаря един домейн.
Със същия ефект можеш да ми подариш и моторна резачка.
tooth.gif
tooth.gif
 
Със същия ефект можеш да ми подариш и моторна резачка.
tooth.gif
tooth.gif
Ами да ти кажа, тъй като сме сами тази сутрин. Владението на домейна ще е 50 на 50. Повече не давам. Въпреки, че оригинално домейна не е мой. Но си го закупих за 4 лева. И дай поне 2 (обаче от ония с гроздоберачката).
 
Да, а какво пише там, в тях? В тези 28 поста на изкл. интелигентни хора, които от 30-40 или 50 години ровят и не спират да информират на добра воля тези които нямат тия възможности, зрялост или желание да го направят? (И това, което пишат МОЖЕ да се провери.)
Това, какво ти си мислиш не го прави автоматична истина нали :D. Дори пействах в транслатора на гошо да излезе нещо ама... А аз съм много мързелив. За добрата воля, всички сме с такава, затова "обогатяваме" българското, а от скоро и китайското витуално пространство.
Бях го казал: как ли ще се почувстваш ако аз почна да ти се обяснявам за програмиране или пък за боравене със статистика (или нещо друго, което разбираш или от което се интересуваш от години)? Няма ли да ти е смешно и направо абсурдно?
Ако започнеш да говориш за програмиране и то по някакъв начин не съвпада, бих поспорил, за да видим, кой е прав. Аз не се мисля за Кашчей Безсмертний и не гоня хората "не мисля, че имам право".
И не сме ти отричали труда, харесвайки поста на Стойнев тогава - поне аз.
Аз толко не помня o_O , до 24-25 часа и след това мъгла :cool:
 
трия го защото Нанди ми се ядоса.
 
Последно редактирано:
Това, какво ти си мислиш не го прави автоматична истина нали :D. Дори пействах в транслатора на гошо да излезе нещо ама... А аз съм много мързелив. За добрата воля, всички сме с такава, затова "обогатяваме" българското, а от скоро и китайското витуално пространство.

Ако започнеш да говориш за програмиране и то по някакъв начин не съвпада, бих поспорил, за да видим, кой е прав. Аз не се мисля за Кашчей Безсмертний и не гоня хората "не мисля, че имам право".

Аз толко не помня o_O , до 24-25 часа и след това мъгла :cool:
Добре.
 
трия го защото Нанди ми се ядоса.
И с право. Колкото педофилията мразя само чалгата.
 
мразя само чалгата.
Пак ще се скара е с теб. И южния вятър от по-рано ще стане северен.
Ти с право ми се скара, но аз го изтрих защото... защото не си заслужаваше лигавня с Румяна.
Иначе ето да те поздравя с една здрава чалга.
 
Пак ще се скара е с теб. И южния вятър от по-рано ще стане северен.
Ти с право ми се скара, но аз го изтрих защото... защото не си заслужаваше лигавня с Румяна.
Иначе ето да те поздравя с една здрава чалга.
Радвай се, че не си ми наблизо, че така ще те поздравя с една гьостерица по главата. Поне да се знае причината. :D
 
Минута е много

 
„Hey Hey Rise Up“ включва членовете на Pink Floyd Дейвид Гилмор и Ник Мейсън, с вокали от украинския певец Андрий Хливнюк от групата BoomBox.
..
След нахлуването на Русия Хливнюк прекъсна обиколката си в САЩ, за да се върне в Украйна и да се присъедини към отряд за териториална отбрана.
..
„Искаме да изразим подкрепата си за Украйна и по този начин да покажем, че по-голямата част от света смята, че е напълно погрешно суперсила да нахлуе в независимата демократична страна, в която се превърна Украйна“, каза Гилмор."


След като гугъла демонетизира оспорващи войната, като контра мярка реших да деемотиконизирам всеки, който пуска пинк флойд тук. Няма да слагам хубави емотита, разбирате, че е сериозно. (Малко е сложно юридически, тъй като не съм темособственик след вече подарих темата, но считам и дори съм убеден, че г-ца Банди ще се съгласи с мен.)
 
Интересното е, че Роджър не взема отношение по укро-фашизия засега. Поне във фейсбук не е изразил нищо. Ма той си е свободен електрон отдавна.

Аз обаче няма да си премахна клипа, защото по този начин ще падна на нивото на идиотиите, които забраняват Достоевски и Чайковски.

Старите песни на Пинк Флойд нямат нищо общо с моментната ситуация. Текстовете са актуални и до днес, въпреки че самите членове на групата (останалите живи) са вече част от това, срещу което са пяли някога. Едва ли го осъзнават.
 
Интересното е, че Роджър не взема отношение по укро-фашизия засега. Поне във фейсбук не е изразил нищо. Ма той си е свободен електрон отдавна.
"Роджър Уотърс, който напусна групата през 80-те години, не е замесен." - от същата статия:)
 

Горе