ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Мислите ли че в Казуса има опит за измама?


  • Общо гласове
    41
Статус
Not open for further replies.
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Докато е почнал да предлага тази услуга е гепил доста странички :)
Няма проблем вие си знаете.

Ей, лапе, представи доказателства за това, че "бил гепил доста странички" или си затвори устата! Баси простотията.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Писах на zerocool4 и познайте не иска да ми върне тези пари. Не иска да ми отговори на съобщенията който му пратих тук в форума.

Утре ще отида в полицията и ще дам бележката която ми предоставиха след като му преводох парите. :)
Ще му предоставя и този телефон където постанахте в темата.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Писах на zerocool4 и познайте не иска да ми върне тези пари. Не иска да ми отговори на съобщенията който му пратих тук в форума.

Утре ще отида в полицията и ще дам бележката която ми предоставиха след като му преводох парите. :)
Ще му предоставя и този телефон където постанахте в темата.

Ти на 15 ли си? Бележката, когато преведе парите? Има ли основание на плащане, можеш ли да докажеш, че не е доставил каквото е трябвало? :lol:

Да позная, ако имаше доказателство щеше да го представиш тук.

Пак ми е много интересно, защо чак сега някой започна да пуска бомбите? От сега ли са "откраднати" страниците?:confused:

И да, reesspawn защо ти не си кажеш адреса, имената, телефона и така нататък... както се напъваше до сега за Иляз:lol: Или не си куражлия?:rolleyes:
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Някой от администраторите на сайта да ми пише на съобщение ще му предоставя скайп ника си и паролата на скайпа и ще види цялата хронология. От личния му скайп aydost_bg След блокирването на профила му искам доказателството да се публекува от админа на форума.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Не вярвам да се съгласи да влезе в чужд скайп по добре дай тук доказателствата за да ги видим всички от цялата тема ако не предоставиш доказателства излиза, че ти лъжеш ... и по скоро ще трябва да баннат тебе, защото виж как опетни репутацията му.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Някой администратор или някой който иска пожелание. И след това да снима доказателството и нека да снима обидите който получих от моя страна.
Иляз сега какво ще правиш а маймуно? Изчаках подходящия момент ;)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"Да позная, ако имаше доказателство щеше да го представиш тук."

Няма нужда, ако има доказателство трябва да го представи на компетентните органи. Тука можем само да люпим семки и да гледаме сеир.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Айде стига се вживявахте вече ... прекалено си повярвахте спрете спама нека тези които го обвиняват да дадат доказателствата админа да ги прегледа и да се свърши .
 
Админите трябва да се научат да взимат решения и да поемат отговорност :)
Това няма как да се случи, след като никой не си прави труда на чете какво са писали за пазара и FAQs страницата. И много добре го знаеш. Това е същото като "ама аз не видях, че го пише на сайта". Е да, пише го. Както се поставят пътни знаци на места, на които реално сигнализират за дадено нещо - дават информация за пътя.

Някак си е тъпо някой нещо да ти обяснява в 100 поста, да не си направиш труда да го прочетеш и в същото време като ти се случи да търсиш правата си в едно доста голямо и динамично място и пазар. Като си тъп и наивен, никой не може да ти помогне. Камоли да поеме отговорност за твоята глупост.

Админите скоро ще вземат. Аз мисля, един бан ще оправи всичко, че вече заприлича на тинпроблем. :D
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Някой администратор или някой който иска пожелание. И след това да снима доказателството и нека да снима обидите който получих от моя страна.
Иляз сега какво ще правиш а маймуно? Изчаках подходящия момент ;)

Какъв подходящ момент,не ми е ясно!
ти колко още можеш да се унизиш,явно не разсъждаваш
аз съм се доказал вече.
нямам какво да пиша туки да си губя времето с измамници като теб
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Това няма как да се случи, след като никой не си прави труда на чете какво са писали за пазара и FAQs страницата. И много добре го знаеш. Това е същото като "ама аз не видях, че го пише на сайта". Е да, пише го. Както се поставят пътни знаци на места, на които реално сигнализират за дадено нещо - дават информация за пътя.

Някак си е тъпо някой нещо да ти обяснява в 100 поста, да не си направиш труда да го прочетеш и в същото време като ти се случи да търсиш правата си в едно доста голямо и динамично място и пазар. Като си тъп и наивен, никой не може да ти помогне. Камоли да поеме отговорност за твоята глупост.

Админите скоро ще вземат. Аз мисля, един бан ще оправи всичко, че вече заприлича на тинпроблем. :D

Напълно съм съгласен. Ако тези потребители които го обвиняват не докажат това което казват най честно ще е темата да се изтрие и да получат бан.
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Нека някой от админите да ми пише давам си данните от скайпа и да провери и да го бане.

Работа за 2 мин :) Нали Иляз? Пак ли оправдания после HAHHA
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"прекалено си повярвахте спрете спама нека тези които го обвиняват да дадат доказателствата админа да ги прегледа и да се свърши ."

Не, доказателствата няма нужда да се дават на админина, ако някой има доказателства за измама си има органи които са натоварени с такава дейност.

Останалото си е поредната интернет сапунка.
 
Re: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Някой администратор или някой който иска пожелание. И след това да снима доказателството и нека да снима обидите който получих от моя страна.
Иляз сега какво ще правиш а маймуно? Изчаках подходящия момент ;)

10 страници тема, колко по-подходящ момент? 20, 30? :)

Админите ще гледат чужди скайпове и логове, както и диалози? Ама не си грам сериозен пич. Като гледам анкетата, виждам, че поне 11 човека са на това мнение, другите пасивните - сигурно част от тях - също. :)
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"прекалено си повярвахте спрете спама нека тези които го обвиняват да дадат доказателствата админа да ги прегледа и да се свърши ."

Не, доказателствата няма нужда да се дават на админина, ако някой има доказателства за измама си има органи които са натоварени с такава дейност.

Останалото си е поредната интернет сапунка.

Какви органи, бре? Ти къде видя измама?
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

"прекалено си повярвахте спрете спама нека тези които го обвиняват да дадат доказателствата админа да ги прегледа и да се свърши ."

Не, доказателствата няма нужда да се дават на админина, ако някой има доказателства за измама си има органи които са натоварени с такава дейност.

Останалото си е поредната интернет сапунка.

Абе ти наистина нещо си повярва :D. Да не очакваш, че ще му направят нещо за 1 страница във ФБ ...
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Нали след като снимам снимките ще кажете photoshop ....аа тояя добре не баламосва...
След като показах няколко линка към теми който е писал и все се оправдава...
Ето нямам нищо против нека админа да ми влезне в скайпа и да видиме как ще си промените мнението.
Да ли аз ЛЪЖА или той...

Аз за това пуснах темата освен с цел да ви предупредя...
 
От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Нали след като снимам снимките ще кажете photoshop ....аа тояя добре не баламосва...
След като показах няколко линка към теми който е писал и все се оправдава...
Ето нямам нищо против нека админа да ми влезне в скайпа и да видиме как ще си промените мнението.
Да ли аз ЛЪЖА или той...

Аз за това пуснах темата освен с цел да ви предупредя...

Ти ги снимай пък остави на админите да видим какво ще кажат ...
 
От: От: ИЗМАМНИК! zerocool4 познат като Иляз от айтос

Някой от администраторите на сайта да ми пише на съобщение ще му предоставя скайп ника си и паролата на скайпа и ще види цялата хронология. От личния му скайп aydost_bg След блокирването на профила му искам доказателството да се публекува от админа на форума.

Нали нямаше нищо общо с duci62 от къде ще намериш хронологията тогава.
Виж как се издаваш само.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе