ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

LEONDER

New Member
Войник беше убит с мачете в Лондон - Видео

Нейно величество не сака Българи да ходят там да работят, сега разбирам защо:)
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Ем ку искаш ела у Сливен - там сичкото араби, негри и индийци за по-кратко му се вика ром.
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Никога не съм разбирал хората, които говорят с такава наслада за Лондон. :) Честно. Дъжд, мрачно време, надути англичани, оперирани от чувство за хумор, различни нации (от най-съмнителните). Не знам. А поволи си да влезеш в метрото, да видиш за какво иде реч. :)
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Имам познат който дори си е купил къща на кредит там и ще я плаща с години напред.Сега разбирам защо му отпуснали парите ,та той се занимава с таквиз черни в социалната сфера работи
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

London е само за туризъм - отиваш 5-10 дена и си заминаваш, (тагваш се у фейсбуко да те видат сите у село и те това е.)


Единият път , когато бях там, в South Kensington (сравнително скъп квартал) около края на работния ден една малолетна банда негра уби друго момче, че не си давал кучето. Беха го наръгали няколко пъти....... Та не си мислете, че там е РАЙ
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Никога не съм разбирал хората, които говорят с такава наслада за Лондон. :) Честно. Дъжд, мрачно време, надути англичани, оперирани от чувство за хумор, различни нации (от най-съмнителните). Не знам. А поволи си да влезеш в метрото, да видиш за какво иде реч. :)
И много, много са нахални чернокожите там. В Америка не съм бил още, за да сравня, но в Лондон са прекалено нахални тези същите.
Метрото едно на ръка, но и голяма мръсотия е в автобусите им - кутийки от бира, хартии и всякакви боклуци.:shock:
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Тука въпроса не е за Лондон, за свободния пазар дето до сега го виждаме само през крив макарон, а уж е една от ценностите на ЕС.

Особено пазара на труда. Аз съм за всеки да ходи където иска да бачка. Да видите как на тия умрели заплати никой няма да остане в БГ. Само мазохисти, ама то и сега повечето БГ са мазохисти, щом гласуваха за Герб и БСП.
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

И от убийство в Лондон се стигна пак до герб и бсп...
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Чакай сега, гот ли ти е и с отворени обятия ли приемаш селтиците да дойдат в София да подбиват заплати и да живеят по 5 човека в двустаен , щото не могат да си платят наем, ако са само двама? Не ти е, нали? Е така и при Британците не им трябват lowlifes
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

една интересна статия - http://lyubomircholakov.blog.bg/pol...g-quot-samo-myrtviiat-bial-chovek-e-d.1058786

фрагмент от нея:
За последните 10 години повече от 600 000 бели британци са напуснали Лондон. "Все едно, че град с размерите на Глазгоу, само с бели хора, се е откъснал от столицата" - коментират журналисти.

Сега белите хора са 45% от населението на Лондон. През 2001 г. тази цифра е била 58%. При това населението на града като цяло се е увеличило с 1 000 000 имигранти. Аналогични процеси се наблюдават и в другите големи английски градове.

В цинизма при коментирането на тези процеси особено се отличиха журналистите от Би Би Си и британските чиновници.

Журналистите заявиха, че тези данни на статистика показват "успешния и щастлив живот на белите жители: след като достигнат определен материален стандарт, хората се пресеват от столицата към морето или на село".

Чиновниците са още по-нагли. Така например, Ралф Болдуин, общински съветник в района Баркинг и Дагенхъм, заяви:

"Те живеят на едно място, което са свикнали да смятат, например, за Есекс - и изведнъж виждат, че това не е същият Есекс. Това няма нищо общо с расовите проблеми - и никога не е имало. Просто хората не могат да повлияят на промените. Светът наоколо им се променя - и те просто не могат да се приспособят".

В неговия район - Баркинг и Дагенхъм, през 2001 г. 80% от жителите са били бели. Сега са само 49%.
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

може да гледате и това
[video=youtube;t2e7JRh3SG8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t2e7JRh3SG8#![/video]
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Въобще не го съжелявам - въпросното същество е убивало хора за пари, ни най-малко не заслужава и почести за това.
 
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

Въобще не го съжелявам - въпросното същество е убивало хора за пари, ни най-малко не заслужава и почести за това.

барабанчик е бил
съмнявам се да е убивал някой :D
 
  • Like
Реакции: Sky
От: ИНГИЛИЗИ НЕ НИ ПРИЕМАЙТЕ!

барабанчик е бил
съмнявам се да е убивал някой :D

Само мисълта да ходиш в чужда страна като войник и нашественик за пари и за чужди интереси е достатъчно.
 

Горе