Играта на Загорка с капачките? WTF?

Ами сега като се замисля, в пицариите барманчетата си взимаха капачките с наградите, нищо не ни носеха сервитьорките. Може и шефът така да им е наредил.
Което е още по-смешно, че от 1 голяма квартална пицария с 40 маси... за 2 месеца ще се изпият хиляди загорки. Съответно и много награди ще намаже заведението.
А на клиента му е неудобно да си иска капачката.
Излез от филма, или стой на сянка.
 
  • Like
Реакции: sedo
Каменица не е бира само да те поправя.
Хахаха, ще се съглася. Не я пия и аз. Не смятам, че е моето пиво, определено. На Загорката, само ретрото пия. :)

Да, никой няма да си поиска капачката. И винаги ми е правило мега лошо впечатлени на масата на заведението седят едни рекламни стойки с кампанията на дадената напитка или големи разлепени на витрините плакати, а в същото време никой не ти носи капачките или се правят на луди. Това е много често срещано явление. Айде, за етикетите, там няма как да дадат на клиента обелена бутилка, но капачките - там няма да се пропусне да се направят на луди. :) За това тези кампании не стават. Първо организатора им е спънал получаването на наградите и второ, заведението не е много ясно дали не е инструктирано да не дава капачките. За това трудно се получава. А представете си както е при Загорка - хем не може да си вземеш от където ти я продават, и хем като си в някое "яко" заведение, не се знае дали ще ти донесат бутилката с капачката. И на практика то почти нищо не стига до потребителя. Само една кампания се търкаля в пространството. :) Ефективност - 0.
 
  • Like
Реакции: sedo
Докога ще пиете тези ГМ царевични пикни? :eek:
 
Хахаха, ще се съглася. Не я пия и аз. Не смятам, че е моето пиво, определено. На Загорката, само ретрото пия. :)

Да, никой няма да си поиска капачката. И винаги ми е правило мега лошо впечатлени на масата на заведението седят едни рекламни стойки с кампанията на дадената напитка или големи разлепени на витрините плакати, а в същото време никой не ти носи капачките или се правят на луди. Това е много често срещано явление. Айде, за етикетите, там няма как да дадат на клиента обелена бутилка, но капачките - там няма да се пропусне да се направят на луди. :) За това тези кампании не стават. Първо организатора им е спънал получаването на наградите и второ, заведението не е много ясно дали не е инструктирано да не дава капачките. За това трудно се получава. А представете си както е при Загорка - хем не може да си вземеш от където ти я продават, и хем като си в някое "яко" заведение, не се знае дали ще ти донесат бутилката с капачката. И на практика то почти нищо не стига до потребителя. Само една кампания се търкаля в пространството. :) Ефективност - 0.
Толкоз ли сте срамежливи. че да не си поискате капачката?
 
Бате, излез на първа среща с някаква натокана мацка, с IQ много над средното и си поискай капачката, та да видим дали ще намажеш по-късно. :)
То и от наточена сервитьорка не е много удобно да си поискаш :D:D От друга страна е повод да я поставиш и нея в неудобна ситуация, че не ти я дава и така ще те запомни :eek::D:D
 
Гледам рекламите на Каменица с приятелите там, голямата компания, дето се кефят. Гледам и рекламите на Загорка, как си я поркат някаква групичка там. И си мисля: "Бе тия хора, дето толкова се кефят на тия бири, пили ли са ги някога в живота си?! В този реалния живот - не там, дето са им дали по 500 лв, за да отворят и изпият по 3 глътки."
Та така - боли ме фара какво рекламират, язе си пием Будвайзер, 'щот съм прост и 'щот нямат реклама. И въобще пием бира, която не се рекламира в България. Пък тя нека си е гадна. А ние нека сме си прости. :D
 
А ние нека сме си прости.
Тийновете, включително и "предприемачите" тук, ги обработиха с рекламите и ги възпитаха да лапат всичкия боклук, който им се предложи.
Вижда се не само по анкетите "Коя бира пиете?".
 
Та така - боли ме фара какво рекламират, язе си пием Будвайзер, 'щот съм прост и 'щот нямат реклама. И въобще пием бира, която не се рекламира в България. Пък тя нека си е гадна. А ние нека сме си прости. :D
И Будвайзер имат реклама, ама не са тръгнали с тъпите реклами за капачки и награди, щото бирата им е добра. :)
 
Спрете ги тия царевички верно...пийте качествена бира бе хора, тая икономия ще ви изяде главата. Толкова ли е сложно да си поръчате жива бира/която и да е немска бира? Даже и Пилснер от кенче да пиете като нямате време да си поръчвате от тук, там пак е по-добре...и като заговорихме за любими бири:
IOqUBJR.png

Швейцарската бира Глетчер се нарежда на първо място в класацията ми...мек вкус, с алпийска вода, изключително качество като за бира в шише. ;)
 
Загорките са взети, давали само топли. Студена не можело :(:eek:
Е па ток са хабили да ги студят, а ти на аванта искаш :D
 
Докато не се спечели награда от капачката.
Че то бате остана ли какво да пием? Преди няколко години се натрових с фалшив Балантаймс, много рядко като изляза по заведения нощем уцелвам оригинален Джак Даниелс. Последно време да се чудиш какво да си вземеш. Сега в летните жеги нагъвам Съмърсби....много ми харесва. :)
 
Че то бате остана ли какво да пием? Преди няколко години се натрових с фалшив Балантаймс, много рядко като изляза по заведения нощем уцелвам оригинален Джак Даниелс. Последно време да се чудиш какво да си вземеш. Сега в летните жеги нагъвам Съмърсби....много ми харесва. :)
На това съмърсби като му прочетеш състава престава да ти се пие :D
А иначе сериозно се чудя само на мен ли ми е прекалено сладко :confused:
 

Горе