Играта на Загорка с капачките? WTF?

sedo

Active Member
Събрах доста капачки от стъклени бутилки на Загорка, с печелившо кенче на тях.
В интернет има карта на която уж има обекти от които да си взема кенчетата. В цял Люлин не намерих магазин в който да дават наградите, а на картата повечето са отбелязани в нищото. На повечето места обектите са отбелязани в нищото по средата на улицата или ако отида до обект, който е отбелязан ми казват, че не дават награди и не участват в промоцията.
Някой успявал ли е да си вземе такава награда от Загорка - кенче, или е измама това?
 
0800 11 330
Телефон на потребителя

Звънях там и обясних, че не мога да открия такъв магазин, те ми казаха, че не могат да помогнат и шефовете са им казали да ни препращат към картата в сайта им... от която съответно бях звъннал да се оплача, че е неточна и не върши работа. И така, пак си ме пратиха към картата с магазините, която на практика е неточна и само ми губи времето да обикалям несъществуващи магазини.
 
Тези игри са пълен шит. И организацията им като цяло е мега куца и аматьорска. Същото мога да ти кажа, че е и с със Съмърсбито. На човек му е по евтино да си седи в тях и да си изхвърли капачката с бутилчица на гърба, отколкото да търси къде да си получи наградата - още една бутилка.

Много ми е странно как се взимат такива награди последно време. Преди време си спомням, че който го продаваше, можеше от него да си вземеш още една бутилка. Кво, пиеш си, спечелваш една безплатна и вместо да си я изпиеш и нея, те карат да си търсиш обекта. За това тия игри не стават.
 
Звъниш и влизаш с рогата напред и ще станат нещата.
Иначе те май са най зле от всички бирени награди.
 
Аз съм имал даване с Шуменско, Леденика, Алмус и Туборг и всичко мина гладко. Винаги е било в определени магазини, а не където ти падне :)... е поне в последни 5-6 години, за поназад не пазя логове в главата си :D.
 
Ами операторката си ме разкара, не можело с друго да помогне, а от тона и разбрах, да не се надявам да намеря награда. Това си е нещо като измама, 1 300 000 капачки с награди, а награди няма. Самия факт, че кв. Люлин е 300 000 човека и не мога да си намеря откъде да си взема наградата, а на картата има поне 10 обекта в люлин, съответно отбелязани в средата на някоя улица или ако отида в магазина казват, че не са чували даже за промоцията.
За другите бири, които са с награди на доста места продавачките казаха, че дават на място, което е нормално. Където е промоцията, навсякъде си дават и наградите. Но за Загорка не мога никъде да намеря, а имам 30 капачки! :eek:
Затова питах при вас, дали някой все пак е взел. В големите вериги също не дават.
Не ми е толкова и за бирите, колкото, че някой се опитва да лъже обикновения клиент и потребител на дребно.
 
Последно редактирано:
Мой познат ходи да осребрява капачки някъде по бул. Сливница (около Сточна гара), София.
 
Мой познат ходи да осребрява капачки някъде по бул. Сливница (около Сточна гара), София.
Най-вероятно някъде дават, но за да ги намериш местата трябва да пуснеш тема във форум...
 
Ама разбира се, че е нормално на място да получиш една бира или 2. Да не си говорим за Тото шанс за 500 000 лева награда. Олигофрения е пълна. Който каквото ще ми да ми говори, ако не си си уредил от мястото, от което се продава продукта ти да не може да си вземеш наградата е пълна аматьорщина. Ще ходиш до някъде за една бутилка. Еми какво правиш, ако в селската бакалия спечелиш? Ходиш до съседния град на 20 км. от дома си за една бутилка. Или трупаш капачки, нещо като криптовалута? :) Смешно е. За това такива игри са обречени. Я дай да я видим тази карта. :)
 
http://igrata.zagorka.bg

въвеждаш си годината на раждане и датата, и после цъкаш на кенчето, което ще се появи и излиза картата.
Според картата има стотоци места откъде да си вземеш бирата, ама само си загубих няколко часа да ги обикалям в Люлин, даже едното е отбелязано до моя блок по средата на улицата, където е полянка наоколо.
 
То на тези маркери на средата на улицата трябва да можеш да кликнеш и ще получиш името на заведението, което дава наградата. Така няма нужда да се ориентираш само ориентировъчно по мястото...
 
То на тези маркери на средата на улицата трябва да можеш да кликнеш и ще получиш името на заведението, което дава наградата. Така няма нужда да се ориентираш само ориентировъчно по мястото...

Това за кликването е идейно, даде малко повече информация. Въпреки, че на места ми дава инфо като ПЕТЪР ПЕТРОВ... което нищо не ми говори, а в района съм обиколил всички налични магазинчета в радиус от 500 метра. Тъй че пак не е много вярно.
Все пак на едното място ми изписа ЦБА, което е доста по-далеч от маркера, но има логика там да дават, ще отида да видя тези дни.
 
В крайна сметка писах през контактната форма на сайта, от там ми отговориха, дадоха ми телефона на 1 жена и тя ми каза 2-3 магазина откъдето да отида да си взема.
От самата карта е невъзможно да намериш...
 
То са кенчета, но за да ги дадат все пак трябва капачки да върнат на Загорка,но има нещо такова o_O:D
Може би дискотеките и заведенията ще намажат най-много, ако клиентите не си го искат. Според мен все тази.

Спомням си преди време, преди няколко месеца, мисля, Каменица имаше такава игра, но там беше желязно. Тъй като един приятел пие точно Каменица и нищо друго като бира, беше си взел. Сервитьорката отвори стъклената бутилка пред него и му се падна под капачката символа, който печели. Тя го попита, ще си я пазите капачката ли или да ви донеса още една бира - реално наградата. :) Ей това е истината, всичко друго е шашма и лоша организация.

Какво, ще ходиш с един джоб капачки в някоя от "богоизбраните" вериги да си искаш наградите? Това не знам на кой велик маркетинг гений му е хрумнало, но е пълна смотанярщина. Като не можеш да създадеш нужния комфорт - просто не се захващай. Защото обикновено има обратен ефект това. Нищо, че си мислиш, че са си направили кампанията на живота. :)

Сега освен със Загорка, наблюдавам го и при Сайдерите Съмърсби. Взимам си го от кварталния магазин, печеля и при изискване от дадения магазин на наградата ми казаха, че не са участници в играта и реално не могат да ми дадат наградата, както и да си търся от къде да си я получа. Бях събрал 2 капачки. Излязох от магазина и ги изхвърлих. Това ми беше с тия игри. Но ми допада крушата на Съмърсби и продължавам да го купувам, но ме разочароваха малко. Не, че съм очаквал нещо велико от тях, но и те са издънка в тази насока.
 
Може би дискотеките и заведенията ще намажат най-много, ако клиентите не си го искат. Според мен все тази.

Спомням си преди време, преди няколко месеца, мисля, Каменица имаше такава игра, но там беше желязно. Тъй като един приятел пие точно Каменица и нищо друго като бира, беше си взел. Сервитьорката отвори стъклената бутилка пред него и му се падна под капачката символа, който печели. Тя го попита, ще си я пазите капачката ли или да ви донеса още една бира - реално наградата. :) Ей това е истината, всичко друго е шашма и лоша организация.

Какво, ще ходиш с един джоб капачки в някоя от "богоизбраните" вериги да си искаш наградите? Това не знам на кой велик маркетинг гений му е хрумнало, но е пълна смотанярщина. Като не можеш да създадеш нужния комфорт - просто не се захващай. Защото обикновено има обратен ефект това. Нищо, че си мислиш, че са си направили кампанията на живота. :)

Сега освен със Загорка, наблюдавам го и при Сайдерите Съмърсби. Взимам си го от кварталния магазин, печеля и при изискване от дадения магазин на наградата ми казаха, че не са участници в играта и реално не могат да ми дадат наградата, както и да си търся от къде да си я получа. Бях събрал 2 капачки. Излязох от магазина и ги изхвърлих. Това ми беше с тия игри. Но ми допада крушата на Съмърсби и продължавам да го купувам, но ме разочароваха малко. Не, че съм очаквал нещо велико от тях, но и те са издънка в тази насока.
Каменица не е бира само да те поправя.
 
Ами сега като се замисля, в пицариите барманчетата си взимаха капачките с наградите, нищо не ни носеха сервитьорките. Може и шефът така да им е наредил.
Което е още по-смешно, че от 1 голяма квартална пицария с 40 маси... за 2 месеца ще се изпият хиляди загорки. Съответно и много награди ще намаже заведението.
А на клиента му е неудобно да си иска капачката.
 

Горе