Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Не знам ква е идеята, но аз луднах особено след играта. Вместо да си гледам всичко нормално гледам повече теми на ен, вместо на бг. , и честно казано е малко дразнещо, ако исках да съм в ен форум щях да съм в такъв.

Мулти таскинга му е работата Уни.

Ако ти щракна една снимка от работният ми десктоп - 2 по 24" монитора с графики и информационен поток + един таблет за да хващам до под 1 минута най-новите новини, та ще луднеш направо. Лошо няма БГ и ЕН да се гледат :)
 
@happyslacker, ще ссе поразровим за подобен плъгин, което при форумите се води или модул или екстеншън. :) Дано има нещо, така не само ще имате избор на показване на подписите, но и реално ще може да се тематизират, което не е никак лош вариант. ;)

@dnc, играта е прясна, прясна. Да, идеята е да се поразвие тази част. В момента успоредно правим и някои модификации, за да може да изглежда форума наистина добро местенце и за двата типа уебмастъри. :)

@nikolaicho, това не е кой знае какво. Какви съм ги виждал в другите форума. На латиница, но без идея какво е имал на предвид автора, няма начин да го разгадаеш. Тук си ги има. ;) Определен.

@trader, да, но ако са ценни и качествени, няма да е чак толкова лоша идея. Ще има модерация, ако някой реши със спам да се пробва. Както си е като правила из целия форум. :) Дано се излее повече съдържание от повече хора, няма лошо, но нека бъде качествено и да успее да накара хората да пишат. А това с интригата ми хареса. ;) Даже ще е хубаво да се имаме такава.

@$INeed$, ще гледаме и подобри да пуснем. Дано имаме тази дарба. Но този е за сега, важното е, че е забелязан. ;)
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Не знам ква е идеята, но аз луднах особено след играта. Вместо да си гледам всичко нормално гледам повече теми на ен, вместо на бг. , и честно казано е малко дразнещо, ако исках да съм в ен форум щях да съм в такъв.

Бате, горе има линк, в който да следиш само БГ частта. Знам, горе-долу, как ти минава ежедневието, и мисля, че това ти е като разходка из парка, в сравнение с другите ти задачи. :)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

@Уни ето все пак малко мулти таскинг от мен:

trading desk.jpg

@Блинки, а за моята идея какво мислиш?
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Уни ето все пак малко мулти таскинг от мен:

Виж файлът 9815

@Блинки, а за моята идея какво мислиш?

Коя, извинявай? Може да съм я пропуснал. :)

Иначе баси и машините сте. Аз тук с едно скромно лаптопче. :)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Така бях преди време и аз. :)
@Уни ето все пак малко мулти таскинг от мен:

Виж файлът 9815

@Блинки, а за моята идея какво мислиш?
 
От: Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

Коя, извинявай? Може да съм я пропуснал. :)

Иначе баси и машините сте. Аз тук с едно скромно лаптопче. :)

Щях да говоря с вас Куул и Блинки, за след време искам да пускам специално за предприемача един форекс трейдинг-сигнал сървис, но ако има и добра ЕН секция ще се възползвам и от там. Така, че и аз бих се включил в играта ...

П.С.

Сложете и такава категория - investing and trading, това както знаете е убер конкурентният сегмент, всичко качествено в този сегмент само ще е + за вас + за потрбителите, ако ще развиват некви ниши в този свят ...

Аз бих се навил да пиша теми там и коментари

Е аз съм скромен - за напред имам идея още 1-2 дисплея да сложа, ама това ще стане като си взема офис, направо това може :

https://www.google.bg/search?q=trad...y-day-2-trading-desk-contest-6.html;4649;1405

А това са си е вече машината:

https://www.google.bg/search?q=trad...t-bad-actors-really%2Ftrading-desk%2F;900;601

Но колкото и монитора да редиш - най-много може си фокусиран на 1 :) другото е за удобство и по лесно управление
 
От: Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

двоен ........
 
Ето това е истината:

Trading-Deskd1.png


Няма спор, но ще станеш истински бот с това. :)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Споко няма станеш, в един момента от етапа просто минаваш на подсъзнателен авто пилот. Все едно караш на дълъг път и в един момент се осъзнаваш, за са минали 10-15 мин и нямаш буквално спомен за тях. Но всичко си работи перфектно, при голям опит всички сфери са на горе долъ същият принцип.
 
От: Re: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Ето това е истината:

Trading-Deskd1.png


Няма спор, но ще станеш истински бот с това. :)

Направо ми потекоха лигите за това бюро:)
 
От: Re: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Чукни няколко ракии и ще си видиш бюрото така :lol:
Направо ми потекоха лигите за това бюро:)
 
От: Re: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Чукни няколко ракии и ще си видиш бюрото така :lol:
Не пия ракия, но виж една водка по-късно мога да обърна:)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Блинки, само 1 забележка: Рекламният банер за кампанията е на английски, а води към тази тема :) То ясно, че Българите ще сме участници най-вече, но ако някой чужденец цъкне, няма да разбере нищо :)
 
Това ще се оправи. По-скоро в бг темата ще сложа линк в началото към ен темата. Чудех се в началото и за това. Дори и да водо към ен темата няма да е грешно, тъй като се предполага участниците да нямат проблем с разбирането й. ;) Май така ще стане. ;) Или?
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

:lol: E това ви е декстопа, не се правете!
 
Да. Скоро някой набрал тези 50 поста. Айде един да даде пример. Аз съм все още на 10. Нищо, че пиша по принцип там. Но се брои от датата ка старта на играта. :)

П.П: Днес още 5 поста. Но и качествени разбира се. :)
 

Горе