Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Blinky

Owner
READ THIS THREAD IN ENGLISH HERE. GOOD LUCK.

Имате идея и възможност да я осъществите? Искате да вземете качествен и бърз хостинг без пари? Не знаете от къде?

Форумът за онлайн бизнес Predpriemach.com ви дава възможност да се сдобиете с качествен, едногодишен хостинг план без да давате и една стотинка. Как? Ще се раздадат 25 безплатни хостинг плана.

Потребител които натрупа 50 качествени поста (и/или теми) в англо-версията на форума ще получи едногодишен хостинг план със следните параметри:

Хостинг план № 1:

Varnish Cache + Apache, SSD - Торонто, Канада
VMWare Cloud, CentOS 6 - AtomiCorp Security Enhanced , PHP 5.4.27, Suhosin

  • Пространсво - 1 GB SSD
  • Трафик - 100GB
  • Хоствани Домеини - 5
  • Събдомейни - 15
  • Паркирани Домейни - 10
  • Пощенски Кутии - 10
  • Бази Данни - 15
  • Връзка 100 Мегабита тест
  • ZpanelCP (виж долу) [/URL]


А 5-те потребителя с най-много постове - по един хостинг план с параметри:

Хостинг план № 2:

CloudLnx VPSh 512

  • 15GB HDD Space
  • 512 MB RAM
  • 1 CPU ядро
  • 50 Mbits Rate
  • Неограничен Трафик
  • Неограничен Брой домейни
  • Неограничен Брой бази данни
  • cPanel Контролен Панел

Не е нужно да правите нищо друго. Как ще получите своя бизнес хостинг план? Много просто, след пресмятането на вашите мнения в английската част на форума, ще дадем достъп на всеки, който отговаря на условията на играта.

Важно: Нашите условия за участие и взимане на 25-те хостинг акаунта:

  • Постове и/или теми от типа на “I agree with you”, “Thanks, that was really useful. Good luck”, “Wow, you are cool”, и подобни няма да се смятат за качествени постове, съответно няма да се причисляват към актива на потребителя.
  • Добре представени оферти също се броят. Но оферти от типа “Selling site with 10K visits per month for $400” няма да се броят. Хубава, изчерпателна и ясна оферта.
  • Ако потребителя има качествени и добре написани (дълги и правилни) постове и/или теми, може да се класира за хотинг по-рано от достигането на цифрата 50.
  • Всеки спечелил хостинг план 1 и класирал се за 2, ще получи по-добрия - 2, а 1 ще се даде на следващия достигнал тези 25 поста.
  • Спамът няма да се толерира. Както е било винаги.
  • За старт се води днес – 28.04.2014.
  • Приключва при изчерпването на 25-те хостинг плана.

Започнете днес! Нищо не струва, за да вземете вашия хостинг план днес. Спестете средства, упражнявайте вашия английски и станете важна част от англо-частта на форума, така както сте и в другата.

Успехи,

Блинки
 
Последно редактирано:
Това е панела :) Води се нещо като Pet Project за мен с Varnish Cache е доста бързичко и съм вложил доста усилиля да го секюрна.... има cpanel скин за да ви е лесно да се оправите :)

w20m0y.jpg



3460502367.png
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Според мен бъркате модела. За какво ви е да пълните български форум с английски постове. Толко ли е трудно да вземете едно добро домейнче и да почнете от нулата там. И аз мога да помагам, благодарна съм на куулайс за хостинга.
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Според мен бъркате модела. За какво ви е да пълните български форум с английски постове. Толко ли е трудно да вземете едно добро домейнче и да почнете от нулата там. И аз мога да помагам, благодарна съм на куулайс за хостинга.

Ще се радвам да помогнеш. Дори много. Моделът е правилен, тъй като не се опитваме да обособим нещо, а да обединим. Мислено е, и добър вариант ни се видя английската секция да седи непосредствено под БГ, тъй като се опитваме да изнесем нашите знания и услуги, както и да приобщим чуждестранните. За това и форума има функция "прибираща" секциите. Който което иска да гледа.

Почването от нулата е много тегав процес, което директно ни накара да мислим над надграждане, а не създаване на ново. Ще видиш, че не след дълго ще има резултат. Въпросът е наистина да успеем да минем момента, в който ще върви на автопилот, както се случи с Бг частта. Все пак сме част от Европейския съюз, трябва да покажем, че не се делим, а приобщаваме. И в интерес на истината, може да разчитаме и на силата на рут домейна, за по-добро позициониране. Брандът...ще се опитаме да го наложим. Може би с повече усилия, но все пак.

Надявам се на се включиш. Все пак разчитаме и на вас най-вече. :)

Успехи на играещите. Ако имате въпроси, може да ги задавате тук.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Според мен бъркате модела. За какво ви е да пълните български форум с английски постове. Толко ли е трудно да вземете едно добро домейнче и да почнете от нулата там. И аз мога да помагам, благодарна съм на куулайс за хостинга.
Другият вариант е просто един поддомейн ако искате толкова да е на този домейн ;)
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Според мен бъркате модела. За какво ви е да пълните български форум с английски постове. Толко ли е трудно да вземете едно добро домейнче и да почнете от нулата там. И аз мога да помагам, благодарна съм на куулайс за хостинга.

в ЕС говорим на 27 езика :) само англииския ни обединява :) от Local Language уебмастър форумите Предрприемач е един от големите... ние не искаме да си правим нов форум ами това да е развитие на този :) като вкараме повече бизнес за потребителите, това ще развие и форума, има чужденци който влизат че даже някой направиха и продажби, добре написаните теми от Предприемач се ранкват :) като за начало маркета да развие а темите излизат


ПП Радвам се че ти харесва хостинга ми :) вбюлетините тук са си като удома* :) като има важен ъпдейт за системата ще пиша

Другият вариант е просто един поддомейн ако искате толкова да е на този домейн ;)

Всички варианти са премисляни най долу англииска секция добре се получава - това просто е допълнение в стил да има развитие на Предприемач...

Ако не се получи най лесното е да рахвърляме темите по категориите на български да не се губят и край на секцията, ако се получи ще има повече бизнес за всички :)
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Другият вариант е просто един поддомейн ако искате толкова да е на този домейн ;)

И това ще го мислим, но за момента го има и психологичния момент, че никой не пише в празен форум. ;) Това ни насочи към сегашния модел. :)

Ще го направим максимално социален, така че да не се усеща това, че два езика има - БГ и ЕН. Важното е да има добра симбиоза между потребителите независимо от коя страна са. ;)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Колкото езикови вариации - толкова международни клиенти. Ползата е, че ще си предложиш услугите не само български език, но и на английски. В същото време и форумът ще бъде удобен и за Запада.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

По лесно е да закараш българите в Англия, отколкото да дойдат англичаните в България, ако разбираш за какво иде реч. Ваша работа все пак. А пък и с такъв домейн е малко трудно според мен.
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

По лесно е да закараш българите в Англия, отколкото да дойдат англичаните в България, ако разбираш за какво иде реч. Ваша работа все пак. А пък и с такъв домейн е малко трудно според мен.

Това важи за офлайна предимно. За онлайна от доста време точно англичаните и другите нации идват при нас. Поне мисля, че доста фрилансъри от тук имат чуждестранни клиенти.

Да, няма да е лесно с налагането на подобен бранд в съзнанията на чужденците, но няма лесно. Пък и колко да е по-труден. :) Все още не мога да изпиша правилно Пежо. :)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

А и още нещо, като се нахвърлят едни и същи 10-15 човека да пишат по 50 поста си мирише яко на спам.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

По лесно е да закараш българите в Англия, отколкото да дойдат англичаните в България, ако разбираш за какво иде реч. Ваша работа все пак. А пък и с такъв домейн е малко трудно според мен.

В Интернет няма ограничения, както в реалния свят - тук е паяжина, която се плете с качествени нишки. Търсачката ще докара не само англичани, а всеки който търси дадена услуга с английски фрази.
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

А и още нещо, като се нахвърлят едни и същи 10-15 човека да пишат по 50 поста си мирише яко на спам.

Надяват се хората да са 25, които да повлекат други, а те вече и други. Ти ще помагаш или ще им обясняваш? :) Нещо не мога да разбера. ;)

И това с англичаните в България е реплика, на човек, които никога не е развивал неща извън БГ. ;) Недей така, почваш да излизаш и от реалността вече. :)
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

В Интернет няма ограничения, както в реалния свят - тук е паяжина, която се плете с качествени нишки. Търсачката ще докара не само англичани, а всеки който търси дадена услуга с английски фрази.

Добре де, ти ще купиш ли услуга или дори да пишеш само, ако форумът е с китайски йероглифи и има няколко поста на английски?
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Добре де, ти ще купиш ли услуга или дори да пишеш само, ако форумът е с китайски йероглифи и има няколко поста на английски?

Нали това е идеята да не са няколко поста. :) И защо по дяволите да не пиша в такъв форума. Като им гледам английския на индийците в DP, то не се различава много от примера ти. :)

Няколко, няколко, около 2000. :) С играта - дай Боже - 5К. И така, после нещо друго и така...ти форум имаш ли? Звучиш като юзър. :)
 
От: Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО

Нали това е идеята да не са няколко поста. :) И защо по дяволите да не пиша в такъв форума. Като им гледам английския на индийците в DP, то не се различава много от примера ти. :)

Няколко, няколко, около 2000. :) С играта - дай Боже - 5К. И така, после нещо друго и така...ти форум имаш ли? Звучиш като юзър. :)

Ем ако се сравняваш с индийците по добре не прави нищо. И не да пишеш, а да купиш нещо. Там е разликата. Всеки може да пише.
 
От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Добре де, ти ще купиш ли услуга или дори да пишеш само, ако форумът е с китайски йероглифи и има няколко поста на английски?

Ако темата, на която попадна е в мой интерес - ще пиша естествено. В зависимост от това и от услугата, ако ме устройва ще се възползвам. Няма значение каква народност е форума, а качеството на предлаганите услуги или ценността на съдържанието :)
 
Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛАТНО!

Добре де, ти ще купиш ли услуга или дори да пишеш само, ако форумът е с китайски йероглифи и има няколко поста на английски?

Да, надяваме се да привлече интерес играта, от там и да се увеличи качественото съдържание, което да привлече и реални чуждестранни потребители. Имаме 1-2 модификаци, които ще се направят. Но като цяло аз бих писал във форум, в който влизат експерти, независимо, че има още 1 непознат език за мен. Бил съм в такъв руски. Имаше и Ен част и се пишеше еднакво добре и в двете части. :)

Ще се радвам и на някакви въпроси, около играта също. :)
 
Re: От: Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, БЕЗПЛ

Ем ако се сравняваш с индийците по добре не прави нищо. И не да пишеш, а да купиш нещо. Там е разликата. Всеки може да пише.

Не, аз форумите сравнявам, ако не успяваш да зацепиш. Това с купуването не го разбрах? В случай, че си изпуснала момента, имаше няколко сделки през Ен Пазара. И моя персонален съвет към теб е гледай по-далеч от носа си. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Играта на Predpriemach.com EN - Вземи своя бизнес хостинг план, Б

Не, аз форумите сравнявам, ако не успяваш да зацепиш. Това с купуването не го разбрах? В случай, че си изпуснала момента, имаше няколко сделки през Ен Пазара. И моя персонален съвет към теб е гледай по-далеч от носа си. ;)

Кое сравни? В дп пишат на английски, дори и лошо. Да видя други езици? Това за носа май ти не гледаш по далече.
 

Горе