Игри на волята 2021 ще се гледа ли?

Денди влязал в турбогей режим.
Преди беше по-оригинален.
 
Последно редактирано:
Няма такова нещо, безрадостен троле, винаги е огиринален.
Препоръчвам хуманна анулация за теб и още 90% тукашни (по списък). Ако случайно оцелеете след двенуладведве, де.
 
Айде още един час и да се почва, само моля ве, да не взлизате накуп, че съм със стайна антена и ще почне да ми лагва, ако не сте на зор, гледайте повторенията 😆 😆 😆

Има сикрит инфо, че и тази година участва предприемач ;):p
 
Начи си на далавера, защото можеш да влизаш за 10мин - най-накрая, когато се кикерчи на някакъв трон и винаги е супер яко барната :)
 
Начи си на далавера, защото можеш да влизаш за 10мин - най-накрая, когато се кикерчи на някакъв трон и винаги е супер яко барната :)
Ти честно си ебахти глупака, честно.
Като оня от мъпетите "Голяма уста гладен". Ма ти не си гладен само устатата ти е като на жаба, няма затваряне братче, Кряк, кряк.
Абе ти да не си онзи зеленият от "Чоко и Боко"?
Дето стария орел го припознаваше за любимото му бебче и го учеше да лети. Ма не чак от 10 000 метра.
 
Женките са яко селектирани. Толкова злато на едно място не съм виждал скоро :D . Като цяло надграждат работещата стратегия да вкарват типизирани персонажи - спортисти, назобени бадки, тук-там умници и най-важното, разбира се, някой друг кибритлия, който да се развихри с лафовете по някое време.
 
Женките са яко селектирани. Толкова злато на едно място не съм виждал скоро :D . Като цяло надграждат работещата стратегия да вкарват типизирани персонажи - спортисти, назобени бадки, тук-там умници и най-важното, разбира се, някой друг кибритлия, който да се развихри с лафовете по някое време.
Май нещо само със златото са си останали. Голям цирк, но какво да се прави, гледа се. Някои имат и други подбуди (възбуди). :)

375043047_867876228029216_1531393841006578344_n.jpg
 
Май нещо само със златото са си останали. Голям цирк, но какво да се прави, гледа се. Някои имат и други подбуди (възбуди). :)

Виж файлът 30475
Тия задници ще кажеш, че нарочно ги "презентираха" почти през цялото време. Или операторът не си пада по моногамията и блажи окото през камерата, или нарочно отиваме в една друга посока.

Няма как да не уважим жените. Толкова много злато и прославяне из целия свят си е за адмирации, но това не ги прави подходящи за предаването. Като гледам тазгодишната селекция, почваме да го правим "тренди", разбирай - пошло и сеирджийско.
 
Тие бая алтернативно мини епизодче са вкарали. Някакви размествания галимират.. Дали щото рейтингот пада или просто щото малко омръзва (ми тоже)
Само големото дърво, че креслите яко се нахендриха с тия саламища! Е как може на гладно да го ядеш това.. :) Трееше нещо по две питки, три домата и малко сириниие. А сега, точно след ден ще омажат с дрискания яко пейзажа с тия отрови дето им дадоха, на вече КАФЯВОжълтите 😆
И пак само блинки е на далавера, че Раличка е сменила схемата и се кикерчи на тронот още в самото начало, нема да има виснене пред TV-то 😆 Много я харесвам и аз тоже, само такъв тип женщина мое ми махне главата само с поглед 🥰
 
⏬ Да тоз е голям чишит... по скоро иска да се представи добре и колко е загрижен, ама преиграва :)
 
Последно редактирано:
Има алтернативно раздвижване, за това, но още следващия ще им е тегаво, според мен. А пък тва - олд старс, мисля, че ще пропадне, поне съдейки по други подобни "олд старс", брадъра за пример.
 
Блинки, това предаване ти разби форума 😆
Как стане 8-9 и тука нема жива душа поне до 11 ахахаха
Дано не ме намразиш още повече, НО ПОВЯРВАЙ МИ, нямам нищо общо.. :) просто народа му трее неква релаксация, нищо, че всеки иначе държи яко инкяр, да се дърпа, че бил фърлил тв-то у кофата, а в момента просто работи по поредния закъснял проект :love:
 
На мен ми е интересно това момче Румен Радев, до къде и как ще го докара, защото ясно се вижда, че е яко прокълнат.. СТАНАЛ Е КАТ ЧИРУЗЗЗЗ и много явно показва симптоми на МЕТИЛЯК (заразен с метили и др гадни ПАРА(не кинти) а ЗИТИ)
Свестно момче, с физически и ментални качества..НО май Мудева ще я види (евентуално) у дома, но не и в игрите.. :)

Тие, тоя сезон се Уляха с гаврите, немат спирка в името на рейтинга :) ОБАЧЕ, както добре знаем, ЕЛИ си приебеш козовете преждевременно, после ОДИ СЕ ЖАЛВАЙ НА АРМЕНСКИОТ ПОП 😆
 

Горе