Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Последните 3 дена от миналата година ги прекарах по този начин с изключен телефон и тотален релакс. Ей това е начин на живот.

Някой май е минал родата със сурвакницата :0)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Тя родата в България е само 10 човека. В Русия ако имах време да видя другата рода, там щеше да е сурвакницата, защото не знам дали знаете ама там доста хора взимат "пенсии" (в кавички защото това направо не са си пенсии) в размер на 15к евро...
 
От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Водка с натурален сок банан... ама тея ключове за кола малко не ми се вързват, така че може и да е плодово млякце пъпеш:)
Те за това са оставени ключовете. Който иска (приятелката) да излиза да си ги взима и да хваща пътя. Аз от нас и от дивана не ставам :).
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

ммм имам го идеала вече
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

ммм имам го идеала вече

Явно са ти ниски критериите... дано има повече хора като теб :)

я сподели
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Аз съм доста далече от идеала...писна ми вече...искам restart, и ще се занимавам с 1-2 неща само, за предпочитане в някое селце...Искам да се занимавам с нещо просто и елеметарно, например с изработване на дървени кутии за моливи и да ги продавам по интернет.
 
Последно редактирано:
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Ако човек за да бъде щастлив му е нужно нещо, само едно нещо дори, той никога няма да бъде щастлив. Мечти трябва да има, те ни водят напред. Но Мечтите не трябва да са неистово желание за нещо, желание което ни прави нещастни, ако не е осъществено.
Затова аз съм щастлива днес. Голяма мечтателка съм и мечтая, дори фантазирам много. Просто се научих да разграничавам, кое е мечта и кое фантазия.
Мечтите ми са съвсем обикновени - хубав дом, прекрасни отношения с хората, успешна работа.
Невероятно е да виждам как мечтите ми се сбъдват, така правят място за нови. Всъщност мечтите са дизайнерския проект на нашите цели.
А ние имаме въображение и инструменти да ги реализираме, нали? ;)
 
От: От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

ЛЕК РАЗБОР НА НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ :)
ту хубаво да поседнеш... на верандата... ама покрай градината и поливането...
комари, мухи, оси, пчели и прочие напаст...
вечерно време не трябва да светваш пък...
абе не е баш както си го мислиш :)


Хубаво това с басейна... ама той иска поддръжка... ти знаеш ли че ако не се поддържа след третия ден водата позеленява... почва да става хлъзгава? и гадна... а и малко са месеците в които да го ползваш... още по малко са месеците в които да го ползваш БЕЗ ДА ЗАТОПЛЯШ ВОДАТА :)
А водата откъде ще идва за средно големия ти басейн? 10 на 4 на 2 :) 80 кубика е за малък басейн... средния не ми се говори колко е...
трябва сонда да набиваш... знаеш ли колко струва метър сонда ... а понякога се налага и над 50 метра да се дупчи...


харно... ама темата не е да се хвалим нали :) не знам как спиш с тея бръмчалки до главата... / не че ме интересува де/ :)


тоя горски стар джип... щом ше е стар и раздрънкан... мислиш ли че ше му вярваш да те закара в гората с багаж...
пък и старите горски джипове харчат много повече от новите...
дай да мислим екологично мамка му - нали искаш еко живот в къща в гората- пази я тогава...

И как ще се топлиш зимата...
А с паяците? ко ши правим.. ако няма пути да чисти ши са удушиш...
Няма л ида те е страх...
Не гледаш ли филми...
вампири таласъми извънземни
ам крадци цигани...
ами оня убиеца дето го търсят дядото ... може и той да е там по тая гора...
Абе трудно е да ти кажа
)

AMOUN, направо му разби мечтите на човека, на части ги разби и ги стъпка, горкия човечец. Залях се от смях. Ама си прав де... иска си грижа. Всяка мечта иска грижа. Да се разпиша и аз....
Това, което аз искам е къщичка по южното черноморие, може дори някъде до границата, да съм близо до Странджа. Да е автономна, със соларни панели, вятърни перки или някой от другите типове за добив. Сонда за вода и пречиствателна станция. Само не съм измислил още как по чист начин да става отвеждането на мръсната вода, ама и дотам ще стигна. Също така искам да си направя градина, може и лозе, па и животни, за да знам какво ям, не някакви пластмасови и тенекиени химии. Една немска овчарка да ме пази от мечките :p едно навесче с мрежа да спа на открито когато пожелая, нещо като lounge мястенце. Мога даже и без басейн да мина! :> А за децата, без деца не може, то не си ли е да му се радваш, да го гледаш, да те дразни, да го цапнеш зад врата, после да го погалиш, ей такива обикновенни неща. Пък и нашите родители не ни научиха за шибаните комунисти и банкери, дето ни глозгат кокалите, та най-вероятно ще си ни ги глозгат докато умрем, затова трябва да образоваме децата си, не на глупостите, дето ги учим и учат в училище, а на истинските неща. А по въпроса на циганите, и те са хора. Айде представете си вие да се пръкнете в някаква барака с още 200 човека в нея и да видите, че можете да цоцкате от държавата и тати да ви праща да просите и да проституирате. И това хич не е лесен живот, озлобяваш се, губиш вяра в себе си... какво губиш вяра то ти не може да я придобиеш. Проблема е тия политики за защита на малцинствата дето ги пропагандират нашите драги фашисти управляващите, Конституцията на РБ казва, че всички граждани са равни пред закона, с еднакви права и задължения. Тогава какви малцинства?! Това е цялата работа, еднакво отношение, съд, помощи и тн. за всички, не да се строят къщи за малцинствата, а не-малцинствата да стоят гладни.... , еба*и. Живи и здрави, успех на всеки! :)
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Вярата в Бога е това, което ме мотивира в живота. От Библията (абсолютната истина за мен) съм научила всичко важно, което ми е необходимо, за да водя един пълноценен и спокоен живот. И най-важното, знам, че смъртта не е последното, което ще ме сполети - напротив, очаква ме истинския живот, за който съм създадена. Нямам в предвид прераждане. А един живот на една нова планета Земя - така, както е разкрито в Библията. Всеки има право да вярва в каквото си иска. Аз вярвам в това.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Ami az mislq za tova koeto pove4eto iskat -POVE4E PARI :D :D
iskam da imam pone edna sedmica spokoistvie dale4 ot grada na tixo i spokoino mqsto :)
iskam xorata da si imat uvajenie i mqrka
sa6to taka malko pove4e um i razom :D :D tova ne e tolkova nerqlno nali :D
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Да пишеш на кирилица също е възможно и реално. Пробвай !
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Начин на живот е това да можеш да си разпределиш времето, така че да имаш достатъчно свободно време за дейности, които ти харесват - всичко останало е или за много малко време (под всичко останало разбирам 1 седмица "мега" релакс), или просто невъзможно да стане ..
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Мисля си, че идеята ни за щастлив живот ще се променя с времето, т.е. дори и да постигнем желаното, ние ще искаме друго. Не защото постигнатото ще е малко, ще се е оказало не достатъчно добро или прекрасно, а защото чрез нещата, които искаме, ние развиваме различни умения. Нищо не е статично, промяната е единствената константа. Развиването на умения включва и преодоляване на някои наши страхове и справяне с неувереността ни, защото всички имаме такава, независимо в кой аспект се проявява.
За мен най-важно е бъда себе си и да съм с хора, пред които да не се налага да съм друга. Това е основата за другите успехи.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Да мога да си слушам музиката колкото искам силно без да се съобразявам с съседите, ето едно поздравче
другото си го имам засега 18.gif
 
От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Да мога да си слушам музиката колкото искам силно без да се съобразявам с съседите, ето едно поздравче
другото си го имам засега Виж файлът 4589
:shock: :shock: :shock: :shock:
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Абе тук всеки мечтае за "малка къщичка в гората" , "живот извън цивилизацията" и т.н.... Все едно чета форум "Трета възраст"... На Вас,ако сега не Ви харесва живота на бързи обороти, като остареете какво ще правите - ще искате на живеете на Марс?
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Ми много сме около и над 30 със семейства и деца, къв живот на бързо обороти, това е за младежите :lol:
 
От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Абе тук всеки мечтае за "малка къщичка в гората" , "живот извън цивилизацията" и т.н.... Все едно чета форум "Трета възраст"... На Вас,ако сега не Ви харесва живота на бързи обороти, като остареете какво ще правите - ще искате на живеете на Марс?
То не пречи ''малката къщичка в гората'' на живота на бързи обороти:). Като искаш джанбуре, палиш колата и заминаваш, а не да ти пилат по цял ден разни дебили с флексове, малоумни съседи да се карат за 3 керемиди, гарнирано с чалга и улични помияри да ти продънват ушите. Само да не е ептем много в ''гората'' къщичката:D.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Да направя едно велико нещо :) .
 

Горе