Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Една печатница за пари за лично ползване... и шапка на тояга - каквото душа ти сака ;)

П.С. да уточним за колегите от вестници, НАП и т.н. институции - истински пари, не ФалшиФи !!! :D :) :p
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Аз преди 1 година също се ужасявах от мисълта да имам деца, обаче след като се влюбих в една жена просто то някак отвътре ми се прииска да имам деца от нея. Една жена като ти изглежда безкрайно красива и готина и то просто по естествен начин започваш да желаеш да се слеете и да се пръкне нещо смесено между вас двамата. Иначе съм съгласен с AMOUN, че раждаемостта при ниско образованите хора (главно цигани) трябва да се намали, чрез някакви законови способи, защото огромния брой деца които раждат, не само че са изключително нещастни, ами и пречат на цивилизованите хора.
 
От: От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Иначе съм съгласен с AMOUN, че раждаемостта при ниско образованите хора (главно цигани) трябва да се намали, чрез някакви законови способи, защото огромния брой деца които раждат, не само че са изключително нещастни, ами и пречат на цивилизованите хора.

Само да имате предвид, че при тях важат в пълна сила законите на естествения подбор... трудна работа ще е....
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Ако бях родила детето по навреме, сега щеше да е пълнолетно и да си гледам спокойствието. Само че сега ми трябват още поне 5 години докато си завърши образованието и да си стъпи на краката. Мъжа ми вече мечтае за пенсия. За съжаление, няма да го огрее скоро, както и мен. Все пак градя разни планове, които едва ли ще се осъществят. Единият е да си купя една къщичка в някое село като Югово или подобно. После да си купя една система за самостоятелен интернет, която излиза към 1000 лв, доколкото четох в едни оферти и хваща директно от спътник. След това да оставя мъжа да ходи за риба и да си гледа в градинката каквото си ще, а аз да си щракам на компа. Отделно имам огромно желание за едно голямо куче, примерно немска овчарка и две-три котки. По възможност в радиус от поне 300 метра да няма досадници. Както гледам и мненията досега, почти всички мечтаят за спокойствие, тишина, липса на досадници и релакс. Дай боже да ни се случи.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

За да говорите за идеал на живот, първо трябва да е налице някакъв живот а той в Славяно Мангалистан липсва

90% от обитателите на Задунаевска губерния не живеят а съществуват вегетирайки.

Като чета коментарите повечето от вас мечтаят за къщичка, значи има надежда да се очовечите

Сега по темата, осмислянето на живота ми минава през :


1. Ликвидиране на Руския Задунаевски кенеф
2. Депортиране на безродните комунистически изроди и техните деца и внуци на поне 1000 километра на североизток от България
3. Пускане на багерите и разрушаване всички комунистически бетонни гета от панелни кибуци (апартаменти)
4. Едва тогава мога да мисля за деца и семейство защото не искам те да робуват на Юдо-Комунистическата неоколониална администрация.

2012 ни дава шанс който трябва да използваме за постигане на тези цели и ще използваме !!!
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Не знам но си мисля защо хората изобщо излизат да се тълпят. Бях в Созопол скоро - тесни улици и голяма гмеж - е не видях едно щастливо лице че да на почивка или се разхождат - защо тогава се бутат в тарапаната.
Днес гледах и нещастните физиономии на работещите в Макдоналдс и се замислих за какви мизерни пари работят и как им е вменена фалшива ценностна система - работи и ще се издигнеш за да станеш още по-голям консуматор отколкото си сега. Кому е нужно това. Въпростният път нагоре? Що за простотия - по-добре си утъпчи пътечка вместо да се буташ нагоре по големия път с масата.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Аз пък имАх няколко години относително спокойствие и съм пак готов за екшън. Щото аман от туй печалбарство. Ама някакво хардкор приключение ми се е дощяло. Примерно дали да не са цана доброволец в Грийн Пийс или нещо от рода?! Епа я и на Антарктида ми са ходи, я туй-онуй.

Па може и да джойнна на никс каузата баси... Звучи ми фън.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Аз пък имАх няколко години относително спокойствие и съм пак готов за екшън. Щото аман от туй печалбарство. Ама някакво хардкор приключение ми се е дощяло. Примерно дали да не са цана доброволец в Грийн Пийс или нещо от рода?! Епа я и на Антарктида ми са ходи, я туй-онуй.

Па може и да джойнна на никс каузата баси... Звучи ми фън.
Наскоро гледах по телевизията, как едни еко активисти със собствен кораб, оборудване и на свой риск правят опити да пречат на японски кораби да ловят китове. В ледени води, при риск за живота си, защото и японците се чудеха как да ги потопят, успяваха да предотвратят убийствата на китовете. Като последна мярка използваха хвърляне на японския кораб на силно миризлив химикал, който вмирисва ужасно абсолютно всичко, включително и улова. Ти си само за там, ще ти хареса много сред тези хора.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

аз ще пледирам за световен мир и последната книга на паулу коелю:beer: иначе много ми се нрави да живея сама, в някой запустял шотландски район с онези средновековни кръчмички, да имам неограничен интернет, камина, езеро и никой да не ме търси по телефона (мразя да говоря празни приказки с отегчени сладкодумци)...пък за подробности после ше му мисля
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Аз искам да правя някакви странни неща ... дето му се вика... уникални :D
На 1во време ще бъда контрольор в тролея - билети да раздавам, така ще се науча как се взимат парите на хората... :D
Преди това ще изуча,а след като мина с контрольора се набутвам в общината. Отначало може по-спокойно ... та и бизнес да си развия :D

Ще отида до Индия с Колело... вся някога :D
а да и гледам да си слагам Здравето напред, че пари,пари хубаво е да ги имаш ама ако не можеш да ги харчиш за удоволствия ...
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Наскоро гледах по телевизията, как едни еко активисти със собствен кораб, оборудване и на свой риск правят опити да пречат на японски кораби да ловят китове. В ледени води, при риск за живота си, защото и японците се чудеха как да ги потопят, успяваха да предотвратят убийствата на китовете. Като последна мярка използваха хвърляне на японския кораб на силно миризлив химикал, който вмирисва ужасно абсолютно всичко, включително и улова. Ти си само за там, ще ти хареса много сред тези хора.
То хубуу, мяркал съм филмчето, ама не моам да плувам :( и моретата не са мойта стихия поначало. То па не че голямо плуване ще падне ако цопнеш у крайбрежието на Антарктика де...
аз ще пледирам за световен мир и последната книга на паулу коелю:beer: иначе много ми се нрави да живея сама, в някой запустял шотландски район с онези средновековни кръчмички, да имам неограничен интернет, камина, езеро и никой да не ме търси по телефона (мразя да говоря празни приказки с отегчени сладкодумци)...пък за подробности после ше му мисля
Все още ли ще пледираш за световен мир кога след някоя и друга година населението на Земята стане 15+ млрд. и пълчища индийци и чалмалии обсадят китната ти виличка и заскандират "АЙ КАКО ДАЙ НЕКОЙ ЛЕВ ЗА ЛЯБ ЧИ ДИЦАТА ГЛАДНИ РЕВЪТ У ПАЛАТКАТА (Б.ред: локализирана вътре в дворчето ти)!!?!?!".
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

"след някоя и друга година населението на Земята стане 15+ млрд. и пълчища индийци и чалмалии обсадят китната ти виличка и заскандират "АЙ КАКО ДАЙ НЕКОЙ ЛЕВ ЗА ЛЯБ ЧИ ДИЦАТА ГЛАДНИ РЕВЪТ У ПАЛАТКАТА (Б.ред: локализирана вътре в дворчето ти)!!?!?!".

въобще не знам кво имаш предвид с това, но явно не си ме разбрал къде планувам аз да се заселя. този хубав парцел ще е толкова отчужден от света, че едва ли някой ще припари в близките 30-40год.
oldhouse.jpg
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Като чета какво пишат всички, стигам до извода че тук сме се събрали тайфа асоциални персони, които искат да са далеч от всички други хора, да си гледат спокойствието някъде далече от шум и досадници. Все пак, искаме да изкараме и пари, а парите идват от другите хора, така че щем не щем, трябва да контактуваме. На мен ми е много по-приятно да контактувам с хората посредством интернет, отколкото на живо.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Баце, ти к'во си се хванал за тия деца :D Нали винаги живееш за нещо? Като не са децата, да живееш за тях,
ще е някой кифла, да правиш кинти, магистрали, някво криво хоби, да се разцепваш с приятели, да развиваш
някъф бизнес, дето пък е много по-тегава работа от децата и т.н. Винаги има нещо, което да те ръчка и да ти
отнема от времето. Лично аз искам да се наслаждавам на живота, нещо което тук в скапаната София не ми се
отдава. Искам като се събудя, да се почувствам жив, да се усмихвам. Не да се изнервя и да искам да убивам...

Днес пак ставам, тия михлюзи затворили околовръстното, карам по бистришко, 200 коли в насрещното :(
Почвам да се изнервям. След малко излизам на околовръстното, цъкам темпомата на 80 км/ч, всеки ме задминава
и псува. Викам си един да набарам, до там ще е. След това спирам на светофара. Някъф тарикат от най-дясно
прави ляв, щото в дясната е нямало никой и той е чок гъзар. Искам и него да го убия, щото за малко не го блъснах.

Сега осъзнавам, че може би не знам как искам, но знам как не искам да живея... Не искам да живея както се живее в България...........
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Идеал,

По скоро цел, която смятам да постигна. Идеал това е просто идеия, нещо имагинерно и нерално постижимо така че .....

Иначе какво имам под предивид

Достатъчно финанси за да не усещам тяхната липса и за да прекрвам врмето с близките и любмите хора и да самоусъвршенствам. Всичко друго е бошлаф работа
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Като чета какво пишат всички, стигам до извода че тук сме се събрали тайфа асоциални персони, които искат да са далеч от всички други хора, да си гледат спокойствието някъде далече от шум и досадници. Все пак, искаме да изкараме и пари, а парите идват от другите хора, така че щем не щем, трябва да контактуваме. На мен ми е много по-приятно да контактувам с хората посредством интернет, отколкото на живо.
Това ще да са предимно живеещите у София. Помийна яма. И на мене ми беше опротивяло докато бях там.

Ама спокойствието след време идва в повече. Почваш да се чудиш на кой да звъннеш и да се озърташ да мернеш някой комшия. И аз искам виличка на диво, ама много диво място, ама за постоянно жилище не е много оферта, ако човек иска да си запази менталното здраве. Не е лошо съседите да не са чак толкоз далече.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Аз как си представям перфектното живеене?

Вариант № 1: Къща на 2 етажа, с хубав зелен двор, на около 2-3, максимум 5 Км от населено място (Голям град с над 20К жители). Навсякъде зеленина, съседни тихи къщички, обитавани пак от нормални хора, но по-скоро като вилна зона, а не като на село с прасетата и кравите. Малък и скромен басейн, нищо лъскаво - просто да придава лека хладинка лятото. Горен етаж спални, всичко което си му трябва, къшата наблъскана с хай тек нещица, като хубави телевизори, миални и прочие. На долния - само една стая като офис, все пак трябва да се работи. Място за 2 коли. Ако може да е близо до море или планинско езеро. Много места в БГ предоставят тия условия, пари да имаш само.

Вариант № 2: Голям апартамен в кооперация от затверен тип, със съседи, които не са нито баби и дедовци, нито само деца - пищащи по цял ден, на всичко друго съм навит. Може да има, ама да не са повече от 30% от населението в кооперацийката. Знам, че е егоистично, но спокойствието дава повече сили на мозъка да мисли и да се съсредоточава. Един гараж задълже. Едната стая леко част от нея пригодена за работа на компютър. Да е близо до зеленина, това винаги е предимство, а не да гледа към магистрала Люлин, примерно.


И в двата случая е кинти. Но поне знаеш, че живота ти протича пълноценно и така както искаш.
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Абе то човек винаги иска това, което няма, но като го получи и започва да се оглежда за нещо друго. Всичко омръзва няма как..
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Не е така...на мен спокойствието не ми омръзва, стига да го имам. Днеска пак се карах със съсед дебил - излязал на двора в 8 и реже някакви железа и то не за нещо важно ами някава хоби дейност беше нещо. Питам нормално ли е? Той каза че не било много нормално ама всички така правели...бахти дебила дърт..поне се засрами нещо и спря да шуми. Това за събуждане...после трябваше да се провирам с колата си на милиметри от други две и през кофти терен щото решили някакви селяни да паркират зад вече паркиралите и все пак благославях късмета си че не са запушили мен ами са ми оставили тясна пътечка през която шофьор със свръхестествени способности като мен може да мине само....( те тия способности се придобиват след 2-3 години в нашия район ). След това трябваше да карам на слалом измежду безумно пресичащи бабки и колоездачи....това за начало на деня...неее не ме болеше главата какво да ви кажа...идеален старт. Хора мислете къде ще живеете - това в големите градове не е за хора като нас....
 
От: Идеал за начин на живот - споделете за да се мотивираме взаимно

Мечтая да си оправя page peel-a на сайта...и най-после да вземе да се появи...
 

Горе