Идеи за офлайн бизнес с капитал до 5000лв

Темата е малко стара но подкрепям СТАН машинка за пуканки или варена царевица излиза доста евтино. Преди 2-3 години си поръчах за изработка машинка за пуканки от един Варненец останах доволен машинката излиза от 500-1000лв зависи какво точно иска клиентът. След това единственото което трябва е място с поток от хора център, детски площадки и тн. наем към общината и сме готови с един малък бизнес за под 1500лв. Аз останах доста доволен някой ако иска може да се пробва особено сега преди летния сезон не лошо да се помисли по въпроса от рано.
Успех! :)
 
Темата е малко стара но подкрепям СТАН машинка за пуканки или варена царевица излиза доста евтино. Преди 2-3 години си поръчах за изработка машинка за пуканки от един Варненец останах доволен машинката излиза от 500-1000лв зависи какво точно иска клиентът. След това единственото което трябва е място с поток от хора център, детски площадки и тн. наем към общината и сме готови с един малък бизнес за под 1500лв. Аз останах доста доволен някой ако иска може да се пробва особено сега преди летния сезон не лошо да се помисли по въпроса от рано.
Успех! :)
Колко пари ти беше наемът от общината и печалбата като цяло :)
 
За наемът не минах по каналния ред но тамнещата са относителни, до колкото знам от познати зависи много от мястото естествено но варират около 500лв за месец + - по курортите вече е различно. Печалбата зависи много от мястото моята няма да коментирам мога да кажа само че останах много доволен дори ми се надхвърлиха очакванията доста но мястото ми беше чук :D . Ако някой има интерес мога да дам номер за връзка с този който ги изработва само трябва да драсне на LS да потърся номера :)
 

Горе