Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Прекалено голям % печалба за HYIP според мен.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Дадох скрийншот там ще видите, това е което мога да кажа за сега. Ако някой се интересува повече нека да се свърже. Не се опитвайте да гадаете идеята, защото едва ли някой отвас може да се досети . Просто няма начин. :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Какво печелят хората или компанията на които пращаш първоначалната инвестиция? Вид залагане ли е ?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Само кажи това извлечение от Moneybookers ли е?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Нали съ сешш' че никой нема ти брои 300 кинта просто ей тъй.
Още повече че очевидно сам не използваш въпросната идея.
200евро са 400лв са всъщност. Аз се чудя няколко неща - първо казваш, че не си алчен, а явно "няколко хилядарки месечно" не ти стигат и търсиш от къде още да спечелиш. Печалбата от къде идва всъщност ? Какъв е шансът да се плати за идеята, за началната инвестиция и накрая да не се вземе и стотинка. И законно, или незаконно е това последно ? Хазарт ли е ?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Ще има много хора които са готови да платят но представи нещата така че да ти се доверят !
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Само кажи това извлечение от Moneybookers ли е?

99.9% E MB. Така изглеждат преводите там.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Виж, дай на един сериозен от нас 50-70% ... надолу - само на него.
След 1 седмица ако той сподели.. ще всичко е както казваш, ще тръгнат поръчките.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Виж, дай на един сериозен от нас 50-70% ... надолу - само на него.
След 1 седмица ако той сподели.. ще всичко е както казваш, ще тръгнат поръчките.

То там е проблема, че долкото аз разбрах, не е харантиран доход. Имало шанш "ако станеш алчен" да се прецакаш. В всеки един момент може да стане така, че да се окажеш алчен и за това да не е станал системата.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

За повече информация , плащайте си :)
Само така баце.

Даже ще си го сложа това в подписа, че тоя форум е станал някво свърталище на наглеци - искащи и даващи идеи/помощ БЕЗПЛАТНО, представяш ли си?!
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Аз съм съгласен, но да се видим на живо и да ми обясниш всичко. Ако ми докажеш, че наистина печелиш по този начин, ще ти дам парите. Но така да дам тия пари и да чакам отнякъде да ми се сподели идея - няма да стане.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Комар е...ама нема лошо :)
Аз пък имам поне 3 малко по-сигурни от твойте, ама не ги споделям :rolleyes:
А ти ше се бръмнеш ако споделиш и на един само :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Ми да се съберем 10 човека и да му купим идеята аз това предлагам :D Ако нещо не е наред обаче имаш 10 червени картона :D :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Аз па не видях "Хилядарки на месец" в тоя скрийншот.
Вкарал си 120 изкарал си 160 за 2 седмици. При положение, казваш че може да изгориш с тия дето са с минус.

То по-добре еврофутбол да си залагам на коефициент 1,3 баси.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Който има интерес, мисля че е редно да даде парите на доверен човек от форума и след запознаване с идеята да преведе парите на продавача...ако е съгласен основателя на темата де..
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Аз па не видях "Хилядарки на месец" в тоя скрийншот.
Вкарал си 120 изкарал си 160 за 2 седмици. При положение, казваш че може да изгориш с тия дето са с минус.

То по-добре еврофутбол да си залагам на коефициент 1,3 баси.

Покерче на 0.05 - 0.10 е по добре. Има много шарани на тия залози.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

вероятно е някаква схема с всичко или нищо (както при залозите), но се прави с бенкрол мениджмънт. Затова става въпрос за алчност. Ако не си алчен и буташ по 1-2 % на врътка, може и да си на далавера. Даже сигурно е някаква система, при която неуспешните инвестиции/залози или квото и да е там се правят в строгоматематическа пропорционалност, която гарантира да не сте на загуба, освен ако не сте мега куц кон.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе