Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Рулетка черно-червено :p
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

То хубаво, ама защо продаваш идея за няколко хиляди, само за 100 кинта? Едно такова нещо поне ще струва няколко хиляди :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Това ми е познато, виждал съм го някъде. Нещо като някакво "общество" за "взаимопомощ" беше. Беше преди доста време и забравих каква е врътката. Но като видях "прати 10, връщаме ти 20 след ден" се сетих за това нещо. Не помня какъв беше риска, имаше някакви клаузи, които трябваше да се спазват, иначе те ритат. Това е което помня.

С този си пост не целя да отказвам, нито да насърчавам хората да купят идеята, просто споделям блудкавите си спомени. :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Не , няма нищо общо с това. А това което съм измислил е трудно нещо , което да се сетите, всяка работа си има своите рискове, който има желание ще си плати, аз преценям казал съм цена, който иска знае.

Това ми е познато, виждал съм го някъде. Нещо като някакво "общество" за "взаимопомощ" беше. Беше преди доста време и забравих каква е врътката. Но като видях "прати 10, връщаме ти 20 след ден" се сетих за това нещо. Не помня какъв беше риска, имаше някакви клаузи, които трябваше да се спазват, иначе те ритат. Това е което помня.

С този си пост не целя да отказвам, нито да насърчавам хората да купят идеята, просто споделям блудкавите си спомени. :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Няма проблеми и да се видим, аз съм от Хасково заповядайте :)

Аз съм съгласен, но да се видим на живо и да ми обясниш всичко. Ако ми докажеш, че наистина печелиш по този начин, ще ти дам парите. Но така да дам тия пари и да чакам отнякъде да ми се сподели идея - няма да стане.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Добре бе човек, сериозно, нали знаеш че се намираме в България, но както и да е, нека оставим това на страна, повечето умни хора не биха дали 200евро без да знаят за какво ги дават, а във форума повечето са умни.
Дефакто твоят пъклен план е или да зарибиш малките рибета дето искат лесна пара и да ги цедиш малко по малко или да излъжеш по някакъв странен начин умните :D
Т'ва дето го предлагаш ми звучи някакси като тия истории с Уелнеса на времето в София, я си плати таксата 60кинта да си купиш обучителния пакет как да лъжеш други да си го закупят и да очакваш милионите....
Толкова ли лесно се изкарват няколко хиледарки месечно?
Ами ти като изкарваш толкова много пари, аджаба к'во правиш тук в тоя форум и пишеш некви глупости?
Почти всеки който изкарва толкова пари ще се погрижи този му доход да се увеличи и/или да ги завърти тези пари в нещо стабилно, а не да си губи времето да зарибява хората с някви нереални за нашата ситуация цифри.
И вкарай поне малко маркетинг и динамика в тая обява, к'во е т'ва заглавие и т'ва описание, нещо от типа:
Заглавие: Продавам книга как да станеш милионер.
Описание: Ама преди да станеш милионер трябва да си купиш и другите ми книги...
Никво инфо, т'ва пробужда някакъв интерес заради калпавото заглавие пич и до там, интереса умира заедно с обявата, ако не са постовете на колегите да съм бил (Хиска) веднага.
За другите, ако Ви се рискуват някакви финанси да се съберем и да идем до Хасково да видим що иде реч.
Нека станем форум на богаташи, няма лошо.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Опитът ми казва следното - ако печелиш от някаква схема, не я разкривай, защото колкото повече хора знаят за нея, толкова е по-вероятно схемата да се прецака.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Опитът ми казва следното - ако печелиш от някаква схема, не я разкривай, защото колкото повече хора знаят за нея, толкова е по-вероятно схемата да се прецака.

Кой е казал, че се печели от схемата? Целта е от темата да се спечели. Ако имаш въпроси - плащай.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

ахахахаха ее не вервам да е толкова тъп :D
то тва е 62-а големият ветър и е най-кухата система измисляна някога...и най-дървената ест :wink:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Момчета , момчета много сте далече от истината , всичките си мислите че се опитвам да ви измамя и съм намерил нещо което е в нета някакви системи глупости, но не е така.. на почти 22 години съм минал съм всичките.. това което измислих няма нищо общо с дотука казаното ;) просто нещо е ,но не е нещо което ще се сетите :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Еврофутбол - гонки с кучета?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Момчета , момчета много сте далече от истината , всичките си мислите че се опитвам да ви измамя и съм намерил нещо което е в нета някакви системи глупости, но не е така.. на почти 22 години съм минал съм всичките.. това което измислих няма нищо общо с дотука казаното ;) просто нещо е ,но не е нещо което ще се сетите :)

Не ни предизвиквай да гадаеме :) че ако се напнеме че го разгадаеме гаранция :twisted:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Добре до тук бях аз, ако има желаещи да приготвят парите :) оттам като получа ще обясня всичко подробно :)))))

Не ни предизвиквай да гадаеме :) че ако се напнеме че го разгадаеме гаранция :twisted:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Добре до тук бях аз, ако има желаещи да приготвят парите :) оттам като получа ще обясня всичко подробно :)))))

Ако се появят будали, че ще ни кажеш ли кои са?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Да не е нещо свързано с изграждане на ауторити сайт :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе