Идиотите от rodenkrai.bg!

cross

Well-Known Member
Преди няколко седмици имейлът ми като по чудо попадна в мейл листата на rodenkrai.bg. Постоянно пращаха спамерски писма с продуктите си. След време имейл терор, реших просто да им пиша, че ще ги докладвам за СПАМ, ако не престанат. Проблемът тук не бяха толкова писмата, колкото това, че имейлът ми се виждаше, редом с останалите, на които пощата им бе украсена със спам - логично е, че като 100 човека знаят мейла ти, поне 3-4 ще ти продадат мейла някъде и после няма спасение. И ето отговорът на това писмо:

Оставил съм и отдолу имейлите, колкото да се вижда, че ги има.
8446020Z.png
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

Това ти е грешка, да им пишеш, на спамъри никога не се отговаря и не се пише!
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

Пълни олигофрени, както повечето имейл маркетинг "експерти", а.к.а. спамъри.
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

И аз имах няколко такива неприятни случая. Всички ги репортнах на хостинг провайдърите им, които по принцип би трябвало да вземат (а и реално вземат) мерки.
Един от спамърите даже реши да се обърне към мен от личния си мейл и да ми се скара, видиш ли - какво съм си бил позволявал. :)
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

Ами пиши на Суперхостинг, като не забравяш да приложиш и твоето писмо до тях и техния отговор и предполагам резултата няма да закъснее. Пък тоя Расате го знаем всичките какво идиотче си е... .
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

Ами пиши на Суперхостинг, като не забравяш да приложиш и твоето писмо до тях и техния отговор и предполагам резултата няма да закъснее. Пък тоя Расате го знаем всичките какво идиотче си е... .

Той някаква позната фигура ли е като прякор или говориш принципно от историческа гледна точка?
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

Той някаква позната фигура ли е като прякор или говориш принципно от историческа гледна точка?

Имам предвид конкретно тази личност, на когото е и сайта!
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

Явно мейл маркетинга му е сполучлив, щом такава реклама му направихте и вие във форума :)
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

поне 3-4 ще ти продадат мейла някъде и после няма спасение.

:lol:
кой ще ти купува боклукчливия абв мейл?
като влезеш в някой спам списък - правиш нов и готово.
 
От: Идиотите от rodenkrai.bg!

не помагат листите - трябва да се наказват директно:
1. Отваряте си тема (rssfeedfetch) в някой собствен форум с писмата на спамърите.
2. Ако сте добри оптимизатори, то ще ги изпреварите в ранжирането. Дори сциентолозите в момента са много зле, независимо от солидния от бг-гледна точка бюджет - директно са за пълнене на десетки сайтове.
3. След като ги изпреварите, ще им взимате трафика. Не е кой знае какво наистина, но пък е по-добре отколкото разни bulk-листи, които те избягват с едно натискане на копчето.


У нас на тва мандахерцане му викаме "наказание рублем".
 

Горе