Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Спред мен дните на тая армия плазмодии са преброени. Каквото и правителство да дойде, различно от на Тиквун, ще реже там до кокал. Това е воденичен камък за държавата, който ще трябва да се намали драстично. Не може с тея технологии да имаме повече администрация от преди 30 години.
Разбира се, че ще реже там. Като е гнило. Никой не си седи с гангрената, която му топи живота. И е най-логично това да направят. Първо чистка. А всеки е вдигнал и мерника на Гешев и после си продължава по план. Но преди да преминат към него ще е нужно да оправят цялата забатачена свинщина от предните. Да направят промени тук-таме, за да могат и плевелите, израсли покрай Герберските цветенца да увехнат. Разбирайте фирми, кръгове, ненаяли се лешояди. И когато започне да изглежда нормално да градят.
 
Какъв автогол само. Не може със 60 депутата да правиш правителство. Да не говорим, какви кадри е предложил, министър председателя нищо не става от него, да беше викнал и милен велчев, че да е пълна клоунадата.
На всичкото отгоре е сложил Саня Армутлиева, това недоразумение, което тормози магазинчета и кафенета, да и плащат пари, защото пускат радио.

Да се отива на други избори, че да си останем със служебното правителство още малко, това е несериозно. Много зле като цяло, голям автогол на лисия.

Пак ще се протестира, егати подмяната, няма как да подкрепям същите идиоти като бойковите.


Хората от тук, които са против ГЕРБЕРЩИНАТА, направиха подмяна с тези министри от Лисия, реално се опитват да ни настресат старите нови ГЕРБ.
А, ето го и Бойко Рашков, сред хората, овациите и аплодисментите са за работата. Каквото и да вършат тези на Слави, мога да си заложа главата, че няма да отидат така на протеста, или ще ги освиркат за добре дошли.
 
Последно редактирано:
Той лисия затова мълчеше, и ги криеше тези велики кадри като министър председателя му, и саня армутлиева. МутриВън и ДБ, да не си правят оглушки, а изобщо да не дават подкрепа за такива менте кадри дето ги предлага.


Още от 2017 и обясняваше на гербавите, че подслушват незаконно, и критикува цацарката и ДАНС / спец съда. Понеже някой в предните страници говореше как Радев управлявал и командвал служебните. По същото време Саня Армутлиева лижеше задните части на ГЕРБ, а другите предложени министри, навярно са правели същото, защото не съм чувал един / една от тези мърди, да имат някаква позиция изразена, която не е с властта, сиреч, скатавали са се докато бяха ГЕРБ, затова казвам, че стана подмяна.
 
Последно редактирано:
Ще се съглася с теб @ReminD
Донякъде. Аз съм на такъв хал, че не би трябвало да ми пука. Но ми пука и не го разбирате. Толкова добро съм направил без да знаят.
 
кой е лисия?

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/202...ifonov_predstavi_proektokabinet_za_premier_e/ виж му министрите само. Не съм мислил, че ще го кажа, ама то по-добре бойковистите да са, че поне нямат акъл за кой знае какви завъртяни далавери, и не могат да ни излъжат грамотно, пък тези, не и знаем изобщо картите.
maxresdefault.jpg

42c5b12598d32b20dcddc2975c89f520.jpg

zx320y180_3308522.jpg


Тези си ги знаем колко им е капацитета, и що годе какви далавери вършат, тея на Слави изобщо не и знаем картите.
 
Идеята на правителството беше да спре корупционните практики и зверските кражби на предишното - в голямата си част мисията беше успешна. Най-малкото се даде гласност на престъпленията на тиквун и бандата му.

Акциите на Рашков много ми напомнят за тези на ранния цвъко от кабинета тиквун-1. Изгуби се усещането за професионализъм. Мотото на професионалистите е "не казвай хоп преди да си скочил". :)

Колкото до новите - не тръпна в очакване на чудеса, честно казано.
Не съм много съгласен, всъщност всичко беше черен ПР. Нищо няма доказано, няма и опити да се доказва нещо, само изхвърляне в медиите всеки ден, тва е. Даже напротив, за всички тия смени по постове и незаконосъобразни уволнения, тепърва ще плащаме като паднат в съда...

Но да видим сега новото каква алтернатива е на старото :D
 
Не съм много съгласен, всъщност всичко беше черен ПР. Нищо няма доказано, няма и опити да се доказва нещо, само изхвърляне в медиите всеки ден, тва е. Даже напротив, за всички тия смени по постове и незаконосъобразни уволнения, тепърва ще плащаме като паднат в съда...

Но да видим сега новото каква алтернатива е на старото :D

За ББР и за инхаус парите и язовирите, може да видиш договорите от сайта на министерството. Вече за търговците на гласове - то няма прокуратура. Една приятелка и един приятел вършиха работа на гербаджиите на изборите, за по 50 и 70 лева, единия караше възрастни хора да гласуват, а тя си водеше списък кой е гласувал и кой не, че да се знае , ако не гласуват и вземат ТО ( така по екселската таблица, което значи ТОПЪЛ ОБЯД). И парите директно от кандидат депутата им тук. Всеки знае, че ГЕРБ купуват гласове масово, а още по-гадно и мръсно използват ресурсите си ако дадената община е тяхна.



За подслушванията, подслушвани са хора, хаджигенов преди време показа в БНТ постановлението, има ги и в bird.bg/ bivol.bg , подслушвани с една камара хора по 'терора' и престъпления срещу републиката, искания за СРС.

За списъка с имената на магистратите, Цацарката сам си каза, че списъка съществува, а и той ще излезе много скоро така или иначе. Кое остана друго? А да, записите с бойко от преди години, и мата хари и кюлчетата, това са хипотези, тепърва има да се работи там.
 
Последно редактирано:
Няма кадри, Славито ще го закъса точно в това, също. С едрогърди цицорести ще е флаш, опитва се да копира ББ, греши. и най-накрая се експозира. Браво.
 
Не съм много съгласен, всъщност всичко беше черен ПР. Нищо няма доказано, няма и опити да се доказва нещо, само изхвърляне в медиите всеки ден, тва е. Даже напротив, за всички тия смени по постове и незаконосъобразни уволнения, тепърва ще плащаме като паднат в съда...

Но да видим сега новото каква алтернатива е на старото :D
Това герберастите сте ебати психопатите, честно! Какво искаш да ти се доказва, какво? Записите ли, чекмеджетата ли, ББР, милиардите за електронно правителство, дето го няма ли? Какво? Пристанището на Доган ли? Дето Баце му го подари, че и му плаща години за това. За Пеевски, за Гешев ли? Нормален ли си!?

Изглеждаше ми на интелигентен човек, ама явно съм се заблудил. Да знаеш, че да симпатизираш на тоя примат е явна оценка на интелектуалното ниво на човека. Осъзнай се докато е време. Парите не са всичко!
 
За ББР и за инхаус парите и язовирите, може да видиш договорите от сайта на министерството. Вече за търговците на гласове - то няма прокуратура. Една приятелка и един приятел вършиха работа на гербаджиите на изборите, за по 50 и 70 лева, единия караше възрастни хора да гласуват, а тя си водеше списък кой е гласувал и кой не, че да се знае , ако не гласуват и вземат ТО ( така по екселската таблица, което значи ТОПЪЛ ОБЯД). И парите директно от кандидат депутата им тук. Всеки знае, че ГЕРБ купуват гласове масово, а още по-гадно и мръсно използват ресурсите си ако дадената община е тяхна.



За подслушванията, подслушвани са хора, хаджигенов преди време показа в БНТ постановлението, има ги и в bird.bg/ bivol.bg , подслушвани с една камара хора по 'терора' и престъпления срещу републиката, искания за СРС.

За списъка с имената на магистратите, Цацарката сам си каза, че списъка съществува, а и той ще излезе много скоро така или иначе. Кое остана друго? А да, записите с бойко от преди години, и мата хари и кюлчетата, това са хипотези, тепърва има да се работи там.
За подслушванията, най-вероятно са подслушвани други хора, а в разговорите са излезли и някои косвени като тоя, но не съм го следял казуса като цяло. Мисля, че нищо не излезе там само празни обвинения. Подслушванията са много интересна тема. Ако ти си кандидат за депутат, а аз съмнителен бизнесмен и подслушват мен, но аз си говоря с теб, не могат да спрат записването като се включиш ти в разговора.

За другите неща не знам, нека се докажат, ако са така и виновните да си получат наказанията, едно е по медии, друго в съда. Щом имаш приятели, които са свидетели те също могат да помогнат. Предполагам, че ГЕРБ купуват гласове, имат и най-голям ресурс в момента, не че и другите не го правят, но мога само да предполагам, защото нито ходя по-разни избирателни комисии, нито съм го виждал пряко това нещо.
 
Това герберастите сте ебати психопатите, честно! Какво искаш да ти се доказва, какво? Записите ли, чекмеджетата ли, ББР, милиардите за електронно правителство, дето го няма ли? Какво? Пристанището на Доган ли? Дето Баце му го подари, че и му плаща години за това. За Пеевски, за Гешев ли? Нормален ли си!?

Изглеждаше ми на интелигентен човек, ама явно съм се заблудил. Да знаеш, че да симпатизираш на тоя примат е явна оценка на интелектуалното ниво на човека. Осъзнай се докато е време. Парите не са всичко!
Точно, за да няма симпатии, нещата се доказват по съответен ред, иначе всичко е субективно и винаги може да се обърне и в обратната посока. Без функционираща и независима съдебна система само ще си ляля-ме всички.
 
@webstil Ми брато, размишляваш що годе добре, ама в грешна посока с подслушванията. То много ясно, че репресивни служби, разузнавателни така действат ( тоест в правомощията им е да подслушват ).

Въпроса е друг, че без никакви основания, те лепят за 'терор' или престъпления срещу републиката, което е страшна глупост. Ако исканията бяха защото примерно за Хаджигенов или Мая Манолова, има оперативни данни, и са представени, че извършват съмнителна дейност, хубаво, ама проблема е че не може да те лепят за закона за тероризма и за престъпления срещу републиката.

В един момент ти стои кой знае какво досие в ДАНС, само защото си ходил на няколко протеста. Направо според Гешеф, който протестира, е терорист или иска да прави военен преврат.

Ако не ти се гледа, в TLDR: https://www.dnevnik.bg/bulgaria/202...hkov_pred_dnevnik_protestirashti_grajdani_sa/
 
Точно, за да няма симпатии, нещата се доказват по съответен ред, иначе всичко е субективно и винаги може да се обърне и в обратната посока. Без функционираща и независима съдебна система само ще си ляля-ме всички.

Каки как да стане, като гроб са пречупили цялата съдебна система, включително прокуратурата? Не ти ли прави впечатление, че в цивилизованите държави правителства падат само по публикации, никой нищо не доказва. Много бъркаш политическа отговорност с юридическа. Политическа отговорност се понася в момента, в който името ти е забъркано в скандал, нищо не се доказва.
 
Има едно момче, навремето напусна ДАНС, стана известен, че отиде в Шоуто на Слави и каза, че записите с бойко и ало ваньо са автентични.
Виж му някое видео, много интересни неща казва, това е човека дето Младен Маринов, бившия депутат от ГЕРБ, като отиде до протестиращите, искаше да го бие: "ИСКАШ ДА СЕ БИЕМ ЛИ???" .

Пък това е от 2011 година ( Росен Миленов пак ) , нищо не се е променило, За толкова години ГЕРБ, ще излезе, че не искат да решат проблема с ДАНС например, а просто го увладяват, което е много лошо.

Даже ако ще развивам ментални гимнастики, самата служба за контрол на СРС-тата е направена така, че да няма никакво значение какво решава. Както и тоя Росен обяснява, пък и се знае, ако нямат данни - пишат анонимна преписка, че @webstil в предприемач на лични съобщения извършва нелегална дейност, и те лепват и въз основа на това нещо те следят отвсякъде. Така е когато няма разделение на властите, съдиите си мълчат и пускат тея постановления.
 
А какъв е смисълът магистралите да се строят, като се дават на концесия за десетки години на частни лица, след като парите сега за магистралите ги дава ЕС?
 


Направо бойко да си направи едно предаване, и без това излиза да бълва глупости ежедневно, изкукал е тотално.

Иначе се прави на ударен, че няма за какво да го питат.

А и глупака сам каза, че знае коя е мата хари преди време, сигурно и той като пилето ще каже, че се е объркал и не помни.
 


Направо бойко да си направи едно предаване, и без това излиза да бълва глупости ежедневно, изкукал е тотално.

Иначе се прави на ударен, че няма за какво да го питат.

А и глупака сам каза, че знае коя е мата хари преди време, сигурно и той като пилето ще каже, че се е объркал и не помни.
Е то има негово интервю пред немска медия казва дирекно, че е Жената на Бобоков и тя е сложила парите и кюлчетата после си ги взела. Но сам се псува, че заради едното ебанеее се е преебал :)
 
Не знам, какво го ядете Борисов след като има толкова други интересни неща. Е, вярно че е неприятна изненада, че ГЕРБ са първа политичска сила в България. Дори след двумесечната кампания на служебното срещу тях. Дори агитационната кампания на Рашков в неделния ден.
Не ви ли е интересно новото правителство на Доган, Херо и Радев?
И ако не мине това правителство, служебното ще трябва да управлява в икономическа и политическа криза, пандемия. Байдън натиска за Македония.
А неизбежният провал(щото омразата топли през лятото, но не и през есента) на служебното на кандидат-президента Радев ще се отрази естествено и на избирането му, в изборите две в едно.
 
Не знам, какво го ядете Борисов след като има толкова други интересни неща. Е, вярно че е неприятна изненада, че ГЕРБ са първа политичска сила в България.
Не ви ли е интересно новото правителство на Доган, Херо и Радев?
И ако не мине това правителство, служебното ще трябва да управлява в икономическа и политическа криза, пандемия. Байдън натиска за Македония.
А неизбежният провал(щото омразата топли през лятото, но не и през есента) на служебното на кандидат-президента Радев ще се отрази естествено и на избирането му, в изборите две в едно.
Мнението ми е, че ИТН са сами в играта и нито на догани нито на американци се кланят, а само на личния си интерес и амбиция!
 

Горе