Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

• ГЕРБ – СДС

• ИМА ТАКЪВ НАРОД

• БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

• ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

• ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

• ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

• БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

• БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

• АТАКА

• ВЪЗРАЖДАНЕ

• РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

• Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Друга партия

• БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ

Резултатите ще са видими само след гласуване.

slavchev

Well-Known Member
Татяна Дончева: Виждам хора на ГЕРБ, Маджо, Чьорни и ДС в правителството на ИТН. България 30 години е на този хал, защото не прекъснахме тези неща (присъствието на кадри на Държавна сигурност във властта, б.а.), отказваме да ги видим и тези хора продължават да ни лашкат като бригадирски колички.
(изрязано е в аудиото частта за връзката на 'царчето' и братя Велчеви с руската ВТБ)
Гласувай за Дончева тогава, не за тулупа. Вече даже и децата имат пълен достъп до интернет и могат да се информират кой точно е Бойко Борисов. Да подкрепяш такъв човек трябва или да ти дават пари, или да си адски малоумен. Дано да сте от първите, ама силно се съмнявам...

tipin

Well-Known Member
Всичко е пъклен план на Радев! Иска да отврати народа от политическата система и да установи президентска република! Ей ся си еба майката, помисли си Баце, а тъпин го обля студена пот по гърба отзад :) Зер ще требе да си намери истинска работа :)
:)
Ама гаранция никаква, че при тази президентска република новият спасител ще се казва Радев!

biaaro

Well-Known Member
:)
Ама гаранция никаква, че при тази президентска република новият спасител ще се казва Радев!
Така е, може да се казва Баце Борисов, може Радев, може Цв., може всичко...

nandibandi

Well-Known Member
Заради тоя, дето сега реве срещу диктатурата:

tipin

Well-Known Member
Зам. председателя на новото НС от бившите 'Мутри': Аз мога да извадя изводи за състоянието на Трифонов от това, което видях на видеото. Знаейки, че телевизия 7/8 имат най-добрите гримьори, това, което са произвели със Слави, ме кара да мисли, че работата никак не е добре.

nandibandi

Well-Known Member
Зам. председателя на новото НС от бившите 'Мутри': Аз мога да извадя изводи за състоянието на Трифонов от това, което видях на видеото. Знаейки, че телевизия 7/8 имат най-добрите гримьори, това, което са произвели със Слави, ме кара да мисли, че работата никак не е добре.
Чакай, кой е зам председател на новото НС? Той не се ли избира след официалното откриване?

elflame

Well-Known Member
Най-важната цел на политиците е постигната да няма никакъв диалог между хората и всички да мразят всичко в политиката.

Всички казват суверена, хората, избирателите, народа, гражданите, те са важните. А после:

Партията на Слави: няма да говорим с ГЕРБ, БСП и ДПС те са статуково (ами техните избиратели не са ли суверена, хората, избирателите, народа, гражданите)

ГЕРБ: няма да подкрепяме ИТН, Да България са мошеници и изнудвачи, другите мутри, третите леви и никога уж с ДПС (ами техните избиратели не са ли суверена, хората, избирателите, народа, гражданите)

БСП : без ГЕРБ ама с Нинова :) (ами техните избиратели не са ли суверена, хората, избирателите, народа, гражданите)
Да България: ГЕШЕВ само да го няма другото се тая!

ДПС ........ Техни избиратели са с странен статут за мен (Трябва един избирателен район чужбина и да гласуват там :) :) :) )

Мутрите: Всички адвокати на Олигархията ясни са да го няма спец съда че да се разпорират едни 4 милиярда, другото хляб и зрелища

И ВСИЧКИ МИСЛЯТ за бедния и изтрадал Българин!
А вие се пените кой, какъв бил ;) Ами успех в начинанието...

Последно редактирано:

tipin

Well-Known Member
Чакай, кой е зам председател на новото НС? Той не се ли избира след официалното откриване?
Така е, ама заместниците са от всички партии ги гласуват без разногласия. За Татяна Дончева става въпрос в случая.

madgooglebot

Well-Known Member

иии? То се знае отдавна.. и кво променя това? Май си трее големия и ЗДРАВ вол да ни гази още много време :)
Слави е почти сакат и за това не ходи никъде. Ама злобарите не пропускат да се изгаврят.. такава нацията сме си - глусни олигофрени и недоклатени позьори.. Други палячовци пък не пропускат да изтролят, че не го ебе и за това не ходи, че не ВИ уважава...бахти уважлявчовците смешни..
Много ясно, че няма да допусне да се гаврят с него, да не е расъл у саксия - кво ще се случи ако го видят в количката... щото БеГе тупаните гледат по телесната маса, вместо кво има у главата човек :)
Още едно доказателство, че Славуний има достойнство, а кой има такова, нема се даде на разни интриги и куци далавери..
Абе прост народ нема кво да го обсъждаме, и злобен, и злораД...еййй гадни твари

Ще ходим да си сменя гражданството, нещо Азайрбеджан, Танганайка.. бахти умрелата паплач тука, нз от къде се събра толкова много измет на толкова малка територия :mad:

nandibandi

Well-Known Member
Славчовистите обърнаха палачинката. Обещаха да бъдат по-комуникативни и политически адекватни. Да видим...

nandibandi

Well-Known Member
иии? То се знае отдавна.. и кво променя това? Май си трее големия и ЗДРАВ вол да ни гази още много време :)
Слави е почти сакат и за това не ходи никъде. Ама злобарите не пропускат да се изгаврят.. такава нацията сме си - глусни олигофрени и недоклатени позьори.. Други палячовци пък не пропускат да изтролят, че не го ебе и за това не ходи, че не ВИ уважава...бахти уважлявчовците смешни..
Много ясно, че няма да допусне да се гаврят с него, да не е расъл у саксия - кво ще се случи ако го видят в количката... щото БеГе тупаните гледат по телесната маса, вместо кво има у главата човек :)
Още едно доказателство, че Славуний има достойнство, а кой има такова, нема се даде на разни интриги и куци далавери..
Абе прост народ нема кво да го обсъждаме, и злобен, и злораД...еййй гадни твари

Ще ходим да си сменя гражданството, нещо Азайрбеджан, Танганайка.. бахти умрелата паплач тука, нз от къде се събра толкова много измет на толкова малка територия :mad:
Ехее, или си го родил (славчо) или наближават "онези дни" от месеца. Я се успокой малко. Славчо не сере жълтици, нито па теменужки. Свий малко патоса.

В политиката си има етикет и с него не се съобразяват единствено простаците-нарцисисти като тиквун и славун.

Не ми е на дневен ред здравословното му състояние и е тъпо изобщо да го коментираме. Коментирам поведението - неговото и на мажоретките му, при това без никаква злоба.

Както писах в предния пост, появи се лъч надежда, че ИТН ще спрат да се държат като гъзове. Дано!

nandibandi

Well-Known Member
Надай се.. ще го боцнат на всички и това е.. :D Никаф фъндък повече за тия изедници :p
Чеки малко, ние визираме различни политически сили явно. Имам предвид да се държат добре с партиите, с които ще им се наложи да имат колаборация, ако няма да правят коалиция. Не можеш да се дървиш като мангал на селския мегдан, а после да очакваш партиите на протеста да ти гласуват проекто законите и процедурните решения. Така ги стимулираш да ти го "боцнат".

Обноски и етично поведение се учат в домашна среда - голям пропуск на г-жа Трифонова.

madgooglebot

Well-Known Member
Няма да правят коалиция офкорс.. и ще се дървят офкорс тоже :) Няма обностки скъпа, кви обноски.. А НА ВОЖДА ОБНОСКИТЕ що не спомена тях ??? Знам си аз, че ти си яко по фейса.. мое начи вола да те боцка 12 години - нищо не каза, а сега само при мислълта, че Славуний мое да те боца и опище маалата ахахахаха
Яйде нема нужда, ясно ми е :)

nandibandi

Well-Known Member
Няма да правят коалиция офкорс.. и ще се дървят офкорс тоже :) Няма обностки скъпа, кви обноски.. А НА ВОЖДА ОБНОСКИТЕ що не спомена тях ??? Знам си аз, че ти си яко по фейса.. мое начи вола да те боцка 12 години - нищо не каза, а сега само при мислълта, че Славуний мое да те боца и опище маалата ахахахаха
Яйде нема нужда, ясно ми е :)
Аз мое съм късогледа, ма ти си кривоглед. Не съм казала нищо за вола?? Казвам непрекъснато, сравнявайки го с другия, новия вол.

Ти си от тия, дето все си търсят месия, който да ги оправя - е, намери го. Ще те оправи и той.

Аз съм далновидна и искам държавност. Не лица, не лидери, не единици. Екип от професионалисти и концепция, която е в интерес на народонаселението и страната. Не виждам воловете да покриват изискванията ми. Жалко, че изискванията ми не са ниво говедар. :)

madgooglebot

Well-Known Member
Казвам непрекъснато, сравнявайки го с другия, новия вол.

Ето, секиваш ли?? 100% си предубедена :) Казваш АМА КАТО СРАВНЯВАШ.. :D

Нищо не си далновидна обаче. Нали ти дадоха абсолютен екип от професионалисти 100% специалисти.. и ко ги издалнови набързо..? - Оплю ги без да имаш и грам идея кой кой е всъщност. Само дет си си внушила, или по-скоро ти внушиха разни тревоги (както обикновено) чуждите тролски мнения ;)

Горе