Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Татяна Дончева: Виждам хора на ГЕРБ, Маджо, Чьорни и ДС в правителството на ИТН. България 30 години е на този хал, защото не прекъснахме тези неща (присъствието на кадри на Държавна сигурност във властта, б.а.), отказваме да ги видим и тези хора продължават да ни лашкат като бригадирски колички.
(изрязано е в аудиото частта за връзката на 'царчето' и братя Велчеви с руската ВТБ)
Гласувай за Дончева тогава, не за тулупа. Вече даже и децата имат пълен достъп до интернет и могат да се информират кой точно е Бойко Борисов. Да подкрепяш такъв човек трябва или да ти дават пари, или да си адски малоумен. Дано да сте от първите, ама силно се съмнявам...
 
Всичко е пъклен план на Радев! Иска да отврати народа от политическата система и да установи президентска република! Ей ся си еба майката, помисли си Баце, а тъпин го обля студена пот по гърба отзад :) Зер ще требе да си намери истинска работа :)
:)
Ама гаранция никаква, че при тази президентска република новият спасител ще се казва Радев!
 
:)
Ама гаранция никаква, че при тази президентска република новият спасител ще се казва Радев!
Така е, може да се казва Баце Борисов, може Радев, може Цв., може всичко...
 
Заради тоя, дето сега реве срещу диктатурата:


 
Зам. председателя на новото НС от бившите 'Мутри': Аз мога да извадя изводи за състоянието на Трифонов от това, което видях на видеото. Знаейки, че телевизия 7/8 имат най-добрите гримьори, това, което са произвели със Слави, ме кара да мисли, че работата никак не е добре.
 
Зам. председателя на новото НС от бившите 'Мутри': Аз мога да извадя изводи за състоянието на Трифонов от това, което видях на видеото. Знаейки, че телевизия 7/8 имат най-добрите гримьори, това, което са произвели със Слави, ме кара да мисли, че работата никак не е добре.
Чакай, кой е зам председател на новото НС? Той не се ли избира след официалното откриване?
 
Най-важната цел на политиците е постигната да няма никакъв диалог между хората и всички да мразят всичко в политиката.

Всички казват суверена, хората, избирателите, народа, гражданите, те са важните. А после:

Партията на Слави: няма да говорим с ГЕРБ, БСП и ДПС те са статуково (ами техните избиратели не са ли суверена, хората, избирателите, народа, гражданите)

ГЕРБ: няма да подкрепяме ИТН, Да България са мошеници и изнудвачи, другите мутри, третите леви и никога уж с ДПС (ами техните избиратели не са ли суверена, хората, избирателите, народа, гражданите)

БСП : без ГЕРБ ама с Нинова :) (ами техните избиратели не са ли суверена, хората, избирателите, народа, гражданите)
Да България: ГЕШЕВ само да го няма другото се тая!

ДПС ........ Техни избиратели са с странен статут за мен (Трябва един избирателен район чужбина и да гласуват там :) :) :) )

Мутрите: Всички адвокати на Олигархията ясни са да го няма спец съда че да се разпорират едни 4 милиярда, другото хляб и зрелища

И ВСИЧКИ МИСЛЯТ за бедния и изтрадал Българин!
А вие се пените кой, какъв бил ;) Ами успех в начинанието...
 
Последно редактирано:
Чакай, кой е зам председател на новото НС? Той не се ли избира след официалното откриване?
Така е, ама заместниците са от всички партии ги гласуват без разногласия. За Татяна Дончева става въпрос в случая.
 
Зам. председателя на новото НС от бившите 'Мутри': Аз мога да извадя изводи за състоянието на Трифонов от това, което видях на видеото. Знаейки, че телевизия 7/8 имат най-добрите гримьори, това, което са произвели със Слави, ме кара да мисли, че работата никак не е добре.

иии? То се знае отдавна.. и кво променя това? Май си трее големия и ЗДРАВ вол да ни гази още много време :)
Слави е почти сакат и за това не ходи никъде. Ама злобарите не пропускат да се изгаврят.. такава нацията сме си - глусни олигофрени и недоклатени позьори.. Други палячовци пък не пропускат да изтролят, че не го ебе и за това не ходи, че не ВИ уважава...бахти уважлявчовците смешни..
Много ясно, че няма да допусне да се гаврят с него, да не е расъл у саксия - кво ще се случи ако го видят в количката... щото БеГе тупаните гледат по телесната маса, вместо кво има у главата човек :)
Още едно доказателство, че Славуний има достойнство, а кой има такова, нема се даде на разни интриги и куци далавери..
Абе прост народ нема кво да го обсъждаме, и злобен, и злораД...еййй гадни твари

Ще ходим да си сменя гражданството, нещо Азайрбеджан, Танганайка.. бахти умрелата паплач тука, нз от къде се събра толкова много измет на толкова малка територия :mad:
 
Славчовистите обърнаха палачинката. Обещаха да бъдат по-комуникативни и политически адекватни. Да видим...
 
иии? То се знае отдавна.. и кво променя това? Май си трее големия и ЗДРАВ вол да ни гази още много време :)
Слави е почти сакат и за това не ходи никъде. Ама злобарите не пропускат да се изгаврят.. такава нацията сме си - глусни олигофрени и недоклатени позьори.. Други палячовци пък не пропускат да изтролят, че не го ебе и за това не ходи, че не ВИ уважава...бахти уважлявчовците смешни..
Много ясно, че няма да допусне да се гаврят с него, да не е расъл у саксия - кво ще се случи ако го видят в количката... щото БеГе тупаните гледат по телесната маса, вместо кво има у главата човек :)
Още едно доказателство, че Славуний има достойнство, а кой има такова, нема се даде на разни интриги и куци далавери..
Абе прост народ нема кво да го обсъждаме, и злобен, и злораД...еййй гадни твари

Ще ходим да си сменя гражданството, нещо Азайрбеджан, Танганайка.. бахти умрелата паплач тука, нз от къде се събра толкова много измет на толкова малка територия :mad:
Ехее, или си го родил (славчо) или наближават "онези дни" от месеца. Я се успокой малко. Славчо не сере жълтици, нито па теменужки. Свий малко патоса.

В политиката си има етикет и с него не се съобразяват единствено простаците-нарцисисти като тиквун и славун.

Не ми е на дневен ред здравословното му състояние и е тъпо изобщо да го коментираме. Коментирам поведението - неговото и на мажоретките му, при това без никаква злоба.

Както писах в предния пост, появи се лъч надежда, че ИТН ще спрат да се държат като гъзове. Дано!
 
Надай се.. ще го боцнат на всички и това е.. :D Никаф фъндък повече за тия изедници :p
Чеки малко, ние визираме различни политически сили явно. Имам предвид да се държат добре с партиите, с които ще им се наложи да имат колаборация, ако няма да правят коалиция. Не можеш да се дървиш като мангал на селския мегдан, а после да очакваш партиите на протеста да ти гласуват проекто законите и процедурните решения. Така ги стимулираш да ти го "боцнат".

Обноски и етично поведение се учат в домашна среда - голям пропуск на г-жа Трифонова.
 
Няма да правят коалиция офкорс.. и ще се дървят офкорс тоже :) Няма обностки скъпа, кви обноски.. А НА ВОЖДА ОБНОСКИТЕ що не спомена тях ??? Знам си аз, че ти си яко по фейса.. мое начи вола да те боцка 12 години - нищо не каза, а сега само при мислълта, че Славуний мое да те боца и опище маалата ахахахаха
Яйде нема нужда, ясно ми е :)
 
Няма да правят коалиция офкорс.. и ще се дървят офкорс тоже :) Няма обностки скъпа, кви обноски.. А НА ВОЖДА ОБНОСКИТЕ що не спомена тях ??? Знам си аз, че ти си яко по фейса.. мое начи вола да те боцка 12 години - нищо не каза, а сега само при мислълта, че Славуний мое да те боца и опище маалата ахахахаха
Яйде нема нужда, ясно ми е :)
Аз мое съм късогледа, ма ти си кривоглед. Не съм казала нищо за вола?? Казвам непрекъснато, сравнявайки го с другия, новия вол.

Ти си от тия, дето все си търсят месия, който да ги оправя - е, намери го. Ще те оправи и той.

Аз съм далновидна и искам държавност. Не лица, не лидери, не единици. Екип от професионалисти и концепция, която е в интерес на народонаселението и страната. Не виждам воловете да покриват изискванията ми. Жалко, че изискванията ми не са ниво говедар. :)
 
Казвам непрекъснато, сравнявайки го с другия, новия вол.

Ето, секиваш ли?? 100% си предубедена :) Казваш АМА КАТО СРАВНЯВАШ.. :D

Нищо не си далновидна обаче. Нали ти дадоха абсолютен екип от професионалисти 100% специалисти.. и ко ги издалнови набързо..? - Оплю ги без да имаш и грам идея кой кой е всъщност. Само дет си си внушила, или по-скоро ти внушиха разни тревоги (както обикновено) чуждите тролски мнения ;)
 

Горе