Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
ГЕРБ пак удариха дъното. По-зле са от удавник за сламка.
Скоро идва самото така важно събитие. 3то поред, сигурно сме станали като кофти пример вече в учебниците на другите държави, нещо от рода на какво не трябва да се прави в политиката. Ще ги изброят всички красавци, славни и безславни.
 
С бодри стъпки към промяната:
 
С бодри стъпки към промяната:
Там е ясно. С такова крадене. Магистралите бяха перо №1 за точене на кинта. Какво по дяволите прави един директор на такава продънена фирма, на която продукта и е пълен шит?
 
Ама така се прави, идват избори за президент, не върви да се излагаме:
 

този може да отнесе Радев сега вече трябва да наистина да се замисли.. не е като срещу него да е Цецка Цачева.. този ще събере доста гласове..
 

този може да отнесе Радев сега вече трябва да наистина да се замисли.. не е като срещу него да е Цецка Цачева.. този ще събере доста гласове..
Щото бичето и м'глата са го казали на пресконференцията, нали? Тоя може само да ходи да почисти обувките на президента. Освен това е наакан като всичко що произхожда от пп гроб.

 

този може да отнесе Радев сега вече трябва да наистина да се замисли.. не е като срещу него да е Цецка Цачева.. този ще събере доста гласове..

Бедната ти е фантазията каква разлика ще направи Радев на тая герберска калинка, омазана до шията в лайна. Отново най-неподходящата кандидатура, даже няма да е интересно. Все едно бистришките тигри срещу Барселона. Предизвестен край, ама ще го гледаме за сеира :) Радев е президент на първи тур с голяма разлика. Герберите се притеснявайте от двама, щото те са реалната заплаха за вас. Още преди да е тръгнала кампанията са на 5-6% зад вас, а до ноември има много време. :)
 
Бедната ти е фантазията каква разлика ще направи Радев на тая герберска калинка, омазана до шията в лайна. Отново най-неподходящата кандидатура, даже няма да е интересно. Все едно бистришките тигри срещу Барселона. Предизвестен край, ама ще го гледаме за сеира :) Радев е президент на първи тур с голяма разлика. Герберите се притеснявайте от двама, щото те са реалната заплаха за вас. Още преди да е тръгнала кампанията са на 5-6% зад вас, а до ноември има много време. :)
Добре бе обяснете ми наистина не се заяждам а реално питам! Какво според вас ни бъркат Кирил Петков и Асен Василев или пък Да България? Тия де гласуват за ГЕРБ в тоя форум са просто десни хора искащи инфраструктура и ниски данаци :) Не разбирате ли, че ми е се тая дали е ГЕРБ или Да България или други десни хора! Даже ако са в коалиция чиста работа да си се следят там :) Аз не искам БСП и ДПС в реалната власт както и леви про руски бастуни... Утре да ги няма ГЕРБ а да е партия ЛАйНОо стига да дава дясна политика добре дошли :)

А бистришките тигри имат голям шанс срещу тази Парцелона :)
 
Ноември ще видите истината само да не се шокирате.. аз да ви кажа не съм от ГЕРБ и не съм ги подкрепял никога.. аз съм за това да има промяна.. истинска промяна.. обаче по всичко си личи че ГЕРБ ще хване едни 27 28 процента.. ще видите защо..

А доколкото вашият любим президент аз искам да ви питам , този президент последните 5-6 месеца да сте го чули да е посещавал някоя чужда държава да се е срещнал с някой.. да е привлякал нови инвестиции, нови бизнеси да е направил нещо полезно за страната ? искам вие двамата да ми обясните последната 1 година какво е свършил вашият президент? С какво може да го хвалите? не ми пука какво е направил тука... С какво е помогнал на България? Президентите на другите държави договарят супер много бизнес партниорства , какво е направил вашият ? Къде е ходил с кого се е срещнал? Ако имаме нужда от някаква помощ президента може ли да се обади на някого..

Междудругото колкото и да мразите Бойко Борисов имате право и със сигурност е точно така както казвате.. обаче имаще на кого да се обажда и да иска помощ.. ако той беше в момента този кораб вече нямаше да е там.. със сигурност щеше да е намерил кой да му помогне..
 
Бедната ти е фантазията каква разлика ще направи Радев на тая герберска калинка, омазана до шията в лайна. Отново най-неподходящата кандидатура, даже няма да е интересно. Все едно бистришките тигри срещу Барселона. Предизвестен край, ама ще го гледаме за сеира :) Радев е президент на първи тур с голяма разлика. Герберите се притеснявайте от двама, щото те са реалната заплаха за вас. Още преди да е тръгнала кампанията са на 5-6% зад вас, а до ноември има много време. :)
Щото бичето и м'глата са го казали на пресконференцията, нали? Тоя може само да ходи да почисти обувките на президента. Освен това е наакан като всичко що произхожда от пп гроб.

Ще получа ли отговор на горния пост :)
 
Ще получа ли отговор на горния пост
Какъв е смисъла да ти обяснявам какви са правомощията на президента в една парламентарна република? Във всеки случай не включват лобистки рейдове за привличане на инвеститори. След като тиквун ги прогони, трябва да се подобри бизнес климатът в страната и инвестициите ще си дойдат сами. Под добър бизнес климат имам предвид да не се рекетират желаещите да правят бизнес у нас, тоест, да не пълнят някому шкафчето.

А пък на въпроса какво е направил Радев за България, виж му рейтинга и сам си отговори. ;)
 
по всичко си личи че ГЕРБ ще хване едни 27 28 процента.. ще видите защо..

В грешка си, няма да стане така, НО гласчиците ще се разпилеят из разни други калитари, което за съжаление се явява същия...бабиленкин :)
 
Какъв е смисъла да ти обяснявам какви са правомощията на президента в една парламентарна република? Във всеки случай не включват лобистки рейдове за привличане на инвеститори. След като тиквун ги прогони, трябва да се подобри бизнес климатът в страната и инвестициите ще си дойдат сами. Под добър бизнес климат имам предвид да не се рекетират желаещите да правят бизнес у нас, тоест, да не пълнят някому шкафчето.

А пък на въпроса какво е направил Радев за България, виж му рейтинга и сам си отговори. ;)
този рейтинг нищо не ми говори, ти ми кажи какво е направил? остави ти сега парламентарната република кажи нещо което е направил.. Ако няма никакви права за какво ни е президент? това трябва ли да го спира да се бори за нещо? аз ако съм президент където и да ще са ми отворени вратите :) Ти остави сега предишните.. от 6-7 месеца вече е на власт.. защо не покани някой голям инвеститор нали и правителството е негово? Нали е истински мъж ако трябва ще гарантира със себе си :)

За какво е този президент ако не може да вдигне телефона и да каже имаме помощ има 1 кораб тука нямаме техника помагайте.. Може да звънне например на Ердоган, едва ли ще откаже такава помощ.. или да звънне на Русия примерно..
 
този рейтинг нищо не ми говори, ти ми кажи какво е направил? остави ти сега парламентарната република кажи нещо което е направил.. Ако няма никакви права за какво ни е президент? това трябва ли да го спира да се бори за нещо? аз ако съм президент където и да ще са ми отворени вратите :) Ти остави сега предишните.. от 6-7 месеца вече е на власт.. защо не покани някой голям инвеститор нали и правителството е негово? Нали е истински мъж ако трябва ще гарантира със себе си :)

За какво е този президент ако не може да вдигне телефона и да каже имаме помощ има 1 кораб тука нямаме техника помагайте.. Може да звънне например на Ердоган, едва ли ще откаже такава помощ.. или да звънне на Русия примерно..
Глупави въпроси, да ме прощаваш. :)

Първо, помощ за кораба е поискана от чужди фирми, но не от президента, защото НЕ Е негова работа да го правии. За 12 години тиквун ви създаде извратената представа, че държавата е нечия бащиния и той решава всички проблеми. Същото и за инвестициите. Когато новият парламент приеме правилните закони, а следващото правителство спре рекета, инвесторите ще дойдат. Не защото Радев ги е викнал, а защото има добри условия за правене на бизнес.

Я ти ми кажи, путьото Рошко колко инвеститори доведе?
 
Добре бе обяснете ми наистина не се заяждам а реално питам! Какво според вас ни бъркат Кирил Петков и Асен Василев или пък Да България? Тия де гласуват за ГЕРБ в тоя форум са просто десни хора искащи инфраструктура и ниски данаци :) Не разбирате ли, че ми е се тая дали е ГЕРБ или Да България или други десни хора! Даже ако са в коалиция чиста работа да си се следят там :) Аз не искам БСП и ДПС в реалната власт както и леви про руски бастуни... Утре да ги няма ГЕРБ а да е партия ЛАйНОо стига да дава дясна политика добре дошли :)

А бистришките тигри имат голям шанс срещу тази Парцелона :)
Той Тиквуна направи България данъчна държава, ти искаш по-ниски данъци... Как да стане, като държавната администрация е раздута на макс с всякакви шефове, директори, бригадири и тем подобни. Вярно, че феновете на Тиквата не са от най-умните, ама чак пък толкова да сте заблудени не ми се вярваше.
 
Глупави въпроси, да ме прощаваш. :)

Първо, помощ за кораба е поискана от чужди фирми, но не от президента, защото НЕ Е негова работа да го правии. За 12 години тиквун ви създаде извратената представа, че държавата е нечия бащиния и той решава всички проблеми. Същото и за инвестициите. Когато новият парламент приеме правилните закони, а следващото правителство спре рекета, инвесторите ще дойдат. Не защото Радев ги е викнал, а защото има добри условия за правене на бизнес.

Я ти ми кажи, путьото Рошко колко инвеститори доведе?
Не говорим той какво е направил.. той е ясен на всички.. аз не подкрепям Бойко, защо ги сравняваме ? Той си е ясен с тези чекмеджета..

Не получих отговор какво Радев е направил, защо да гласувам за него? Само защото е срещу Бойко ли?
 
Не получих отговор какво Радев е направил, защо да гласувам за него?
Какво трябваше да направи, за да те спечели като избирател? Айде дай точен отговор на тоя въпрос. Какво по-малко от останалите президенти е направил? Какво не ти достига лично на теб, защото това е първият ни президент с 60%+ подкрепа?
 

Горе